Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 cze 2008, 16:05

Anuszka pisze:no przyszlysmy do kolezanek z odwiedzinami, a tu zero przywitania :-D :-D :-D :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
trzeba było mnie zwołać :-D :-D :-D :-D :-D bo ja tu zaglądam i pilnuje moje kochane babeczki z UM :ico_oczko: co nie dziewczyny :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 cze 2008, 16:09

karina22,

oluchy to małe łobuzy co nie :-D

[ Dodano: 2008-06-26, 16:09 ]
coffe a ty gdzie???

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

26 cze 2008, 16:57

Hej dziewczyny> :-D
pojawiam sie tylko ten tydzien mam na rano i pracuje dio 14 ej.Po poludniu moge dopiero zasiasc do kompa,ale tez nie na dlugo bo jestem zmeczona i musze troszke odpoczac

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 cze 2008, 17:06

Annuszka TWoj syncio jest cudny, a na tym zdjeciu wyszedl superancko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

26 cze 2008, 20:44

CZEŚĆ...

a ja dziś chyba miałam pierwszy raz takie w miare porzadne mdłości...tylko ja sama niewiem czy to mdłości czy nie bo czasemi bez ciaży mi jest niedobrze... :ico_noniewiem:

a ja rzadko jestem bo mnie mój strasznie ściga od kompa... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 cze 2008, 21:13

Mróweczka pisze:a ja dziś chyba miałam pierwszy raz takie w miare porzadne mdłości...tylko ja sama niewiem czy to mdłości czy nie bo czasemi bez ciaży mi jest niedobrze... :ico_noniewiem:
to niewazne, wazne, zeby bylo tego jak najmniej :-) tzrymam kciuki :-)

Ika202, Ty tu? :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

26 cze 2008, 21:33

jestem dziewczynki, bardzo smutna, choc szczesliwa, ale to brzmi
wczoraj jak wracalismy z hanusia i mezem z rehabilitacji mielismy wypadek, ruszylismy na zielonym na skrzyzowaniu i na srodku z wielka predkoscia uderzyl w nas samochow, przekrecil nasze auto i polecielismy kilkanascie metrow, zycie przelecialo mi przed oczami, caly czas mnie telepie jeszcze, jak w nas uderzyl modlilam sie tylko, zeby inne w nas nie wjechaly, zeby to juz sie skonczylo..
w momencie uderzenia rzucilam sie na fotelik z hania i ja zlapalam
wyskocylam z auta, zaczelam wrzeszczesc o pomoc, trwalo to kilkanascie mintu, bo wszyscy sie gapili a nikt nie pomog, a ja nie mialam telefonu, latalam po skrzyzowaniu i wylam o pomoc, balam sie wyjac hanie, ze cos sie jej stalo, maz lezal na drzwiach nieprzytomny
w koncu po dobrych kilkunastu minutach przybiegli jacys ludzie i pomogli i z hania wyjsc i sprawdzic czy z mezem wszystko ok, przyjechala straz pozarna, karteka, policja
zabrali nas do szpitala, hania caly dzien prawie nie jadla, przebadali ja, meza wzieli na ostry dyzur
ja sie nie poszlam zbadac, bo nie chcialam hani zostawiac
przyjechala mama do szpitala, mialam tylko ten fotelik, on uratowal hani zycie, boze, jak dobrze, ze byla w nim zapieta
nic jej sie nie stalo, obserwuje ja caly czas, maz ma wstrzas mozgu, na chirurgii, samochod zabrala policja na parking odcholowali, wszystko w nim zostalo
wiecorem karetka zawiozla mnie z hania do domu, piotrek zostal w szpitalu

mam straszny dol, dziekuje bogu, ze hania cala i zdrowa, bo nie mialabym po co zyc..
z mezem tez dobrze juz, a do auta dlugo nie wside
siedze w domu teraz i boje sie wyjsc nawet na spacer, wszystko mnie boli, bo jestem obita i ciagle patrze na hanusie, czy wszystko dobrze

[ Dodano: 2008-06-26, 21:36 ]
dziewczyny, zapinajcie dobrz dzieci w fotelikach, kupcie te najlepsze, nie ma co zalowac pieniedzy, gdyby nie ten fotelik....mielismy wczesniej taki zwykly tani, ale zrezygnowalismy z niego i kupilismy lepszy, on zamortyzowal wstrzas, nie odpial sie, bo ciezki i stabilny

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

26 cze 2008, 21:40

:ico_szoking: o rany jak to przeczytalam zatrzeslo mna,to naprawde okropne przez co przeszlas.Jak sie czuje maz?A ty i mala wszystko ok?

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

26 cze 2008, 21:45

coffee dzięki Bogu, że wyszliście z wypadku cali :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 cze 2008, 21:54

coffe, tak mi przykro, ze musialas przez to przejsc, ale cale szczescie, ze jestescie cali!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość