ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 cze 2008, 11:20

karolas Spoko, szkoda, że nie wyszło z tą Kancą ale już tak czasem się zdarza, może tak miało być? Najważniejsze, że pracka jest, pieniądze do zarobienia są wystarczą chęci co nie?

Ja dzisiaj muszę na ten komisariat uderzyć z dwójką dzieci pod pachą i z psem! Naszczęście mąż zostawił mi autko :ico_haha_02: . Około 18 przyjeżdża mój teść i będzie obrywał czereśnie :-) niam a potem jadę chyba do rodziców. Brachol już się ucieszył, że mu ktoś pomoże się spakować na wyjazd czytaj: wyprać, wyprasować. I wiecie co? Chętnie mu pomogę bo jedzie z dziewczyną, któa jeszcze nie jest jego taką od serca ale kto wie. Jako starsza siostra muszę mu kilka rad podpowiedzieć! Jeszcze coś wspomniał, że znajomi przychodzą na finał Euro2008 i się martwi czy dzieciom nie będzie przeszkadzało. Fajnie nie? Sama chętnie pokibicuję w miłym towarzystwie:) :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 cze 2008, 11:57

Hej kobietki,

ellepati: też biorę pod uwagę zmianę opieki pediatrycznej bo już mnie szlag trafia :ico_zly:

W nocy wczoraj miałam dosłownie koszmar!!! Chodzi o Milenkę: ululałam ją do snu jak zawsze a ona za 30 min. mi się budzi, nerwowo kręci, mówi, śmieje przez sen :ico_olaboga: Myślę sobie ohoho coś nie tak chyba!! Biorę ją do siebie do łóżeczka a ona cała rozpalona :ico_chory: Myślę sobie - że to pewnie reakcja po szczepieniu (chociaż nigdy nie gorączkowała..). Ale zapodałam Panadol i po godzinie czuję że temperaturka spadła ale mała dalej spać nie może!!!!! Aż w końcu około 1 w nocy pod potwornym ciśnieniem mi zwymiotowała :ico_olaboga: :ico_olaboga: że aż wszystko noskiem poleciało - mnóstwo tego było, po prostu mnóstwo!!! Milenka przestraszyła się bo pewnie nie wiedziała co się z nią dzieje... I ciągle tylko "Mama", "Tata"... jakoś powolutku usnęła ale po 6 znowu wstała rozpalona... Byla taka słabiutka :ico_olaboga: O 8-mej zadzwoniłam do szanownego pediatry i już koło 9 tej byliśmy u niego i okazało się że było to zatrucie!!!! Przepisał czopki i kazał obserwować , nie dawać mleka i żadnych Danonków tylko dużo do picia i na sucho jedzonko ewentualnie później ryż gotowany czy marchew też ugotowaną.. Jeżeli do jutra nie przejdzie mam wykupić antybiotyk..
Teraz mi usnęła - niech się wyśpi malutka bo w nocy jakieś 6 godzin tylko spała..

A teraz wiadomość dnia: robiłam teścik i wyszły II krechy - ta druga jeszcze słabiutka ale jest !!!! :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-) :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 cze 2008, 12:25

KAJUNIA25 oooooojejku biedna Milcia ale przezycie wiem co to jest bo z Kacpim mialam juz takie przeboje moze ze dwa razy takie mega wymioty byly ale byly ;((((((
Wazne zeby duzo pila zeby sie nie odwodnila jesc nie musi ale pic tak pilnuj tego
BEDZIE DZIDZIA NO TO SUPER WIESCI HI HI HIP HIP HURA ALE SIE CIESZE KOLEJNA LUTOWECZKA BEDZIE SIE KULAC GRATULACJE DLA WAS NO I MILENKA BEDZIE MIEC RODZENSTWO ALE SUPER :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To nic ze lekka krecha wyszła mi z Amelcia tez druga blada wyszła ale jak widac Amelusia jest hi hi hi ;)
No tak jakbys faktycznie była w ciazy to termin bedzie zblizony do Milenki kochana hahahahhaah jakos na marzec co nie?
INNA PRACA NO KTO WIE Moja siora sie przejeła tym ze mi w tamtej kancelarii nie wyszło i postanowila poszperac w ogłoszeniach w necie bo ona na kilkunastu stronkach jest pologowana jesli chodzi o portale z pracą i mi dzis dała namiary na inna kancelarie prawną bo tam potrzebuja sekretarki ;)
Wysłąłam swoje CV i list motywacyjny na maila i juz do mnie dzwonili ze zapraszaj mnie na rozmowe na wtorek na 15.30 hi hi-kto wie moze tu sie uda a co tam sproboje,kandydatek bedzie wiele pewnie ale to nic a moze akurat nie ;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 cze 2008, 12:43

Kajunia25, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: ale super!!! :ico_ciezarowka:
A co do pediatry to ja bym poszła do innego - lekarzowi trzeba ufać - dla własnego komfortu psychicznego. Zwłaszcza że niedługo będziesz miał dwójkę! Ale fajnie!

[ Dodano: 2008-06-27, 12:44 ]
karolas, a z tą pracą to masz dobre podejście - nic na siłę :)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 cze 2008, 15:25

qunick ja tam Ninka? Co z tą wysypką?

Wróciłam z komisariatu, poza tym, że mam odblokowane dokumenty to nic ciekawego w sparwie się nie zmieniło i zapewne zostanie wszytsko umożone :ico_zly:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 cze 2008, 17:11

Wróciłam z komisariatu, poza tym, że mam odblokowane dokumenty to nic ciekawego w sparwie się nie zmieniło i zapewne zostanie wszytsko umożone
z powodu niskiej szkodliwości czynu?
A Nina ma wysypkę wciąz ale mniejszą - tak jakby jej schodziła z brzuszka na rączki i nóżki. I humor ma lepszy - już tak nie jojczy bez przerwy - tylko z przerwami ! Co u niej jest normą :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 cze 2008, 22:03

Hej

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: Kajunia GRATULACJE kochana, ale się ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też przy Martusi miałam sabą kreseczkę ale była!

Oj oj ..no to biedna Milusia ... oby obyło się bez antybiotyku :ico_sorki: Zdróweczka dla malusiej! Pilnuj, żeby dużo piła!

ellepati Grunt, że dokumenty są .... !

hekkate, kelly, Dorotko, ML, mamaKasia, olala, myszka, asiam Ej ,gdzie jesteście, odezwijcie się ... Halooo !!!!!

karolas Pewnie, nie ma co się załamywać ... Trzeba łapac sroki za ogony i szukać nowej pracy ..ja nie ta to inna!

anilewe Co słychać, jak Kacperek? Jak dzidzia w brzuszku? Czekamy na fotoski i zdjęcia z USG małej fasolci!!! Teraz masz towarzyszkę Kajunię w ciążowych sprawach..jak fajnie!!! Cała podniecona jestem :ico_brawa_01: A jeszcze nie dawno ja z drugim brzusiem chodziłam :-D Rewelacja!

Tak się zamyślam, ile nas zaczynało pisac na naszym forum a teraz została nas garstka .. Czasami myśle co tam u Kminka, Bluszczyka, HaRe, Kminka, i innych dziewczyn ... Macie może do nich numety telefonów? Napiszmy do nich sms.y, podzielimy sie jakoś kto do kogo napisze, co wy na to ???

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 cze 2008, 22:53

MALGOSIA j nie tak dawno pisałam smska do HARE bo oni z Poznania byli ale sie niedawno przeprowadzili pod Gniezno i tam nie mieli netu nie wiem jak teraz moze do niej skrobne znow i sie odezwie hi hi ;)
DOROTKA jak tam sesyjka??egzaminy masz za sobą????????
KELLY a ty gdzie sie podziewasz kobieto?????
KATELAJDKA,AGA0406 one wyjechaly chyba na tydzien do babci
NO JAKOS DZISIAJ PRZEZYLAM W PRACY dałam rade sama posprzątac te 4 pieterka ale teraz ide spac bo padam na noc.
Jakas jestem nie wiem hm brakuje mi chyba mezulka bo cały tydzien sie mijalismy bo na nocki chodzil ale jutro juz bedzie w domciu to sie poprzytulam,bo nie lubie tak jak jeszcze wstanie względnie to sobie mozemy chwilke pogadac ale w tym tygodniu juz mu dalam pospac po nockach dłuzej do 15.00 bo kacpi juz wdomciu nie w przedszkolu to nie musial wczesniej wstawac wiec jak wstawal o 15.00 to chwilunia i ja juz szłam do pracy :((((((

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 cze 2008, 10:32

Hej

Ja tylko przyszłam sie pochwalić :-D :-D :-D :-D że moja kochana córeczka pierwszy świadomy uśmiechmu dzis strzeliła, jestem taka dumna :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

28 cze 2008, 13:21

Kajunia!! moje gratulacje!ja na pierwszym tesciku miałam ledwie zuwazalna kreseczke a za kilka dni była juz bardziej widoczna:)GRATULACJE:):)

lece bo dzis aganiana jestem pozdroweczki dla Wszystkich:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość