Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 cze 2008, 12:36

perelka25, idź.. nawet sie nie zastanawiaj.... mnie tak ostatnio też połamało, a gdybym od razu poszła do lekarza to bym nie leżała półtora tygodnia tylko kilka dni! także smerfuj do lekarza i jak wrócisz to bazgrnij nam, co powiedział....

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 cze 2008, 12:49

ananke, ja i tak mam skłonność do rozstępów, całe uda, nawet łydki, o biuście nie wspomnę, tak z boku brzucha rzadziej smarowalam i mam takie dwie krechy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 cze 2008, 12:51

Janiolek, zazdroszczę :-) ja to można powiedzieć, że cała w rozstępach jestem od kolan po cycki :-) noo, za to w tej ciąży nie mogę powiedzieć, żeby mi wychodziły, bo juz są :-D chyba się juz po tylu latach przyzwyczaiłam do nich :-)


Perełka, sprawdź pocztę :-D i daj znać, czy kniżki doszły :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

30 cze 2008, 18:11

ananke, to i ja poproszę te e-booki jeśli można :-D

Co do rozstępów,to jak ma się predyspozycje,to nic nie pomoże niestety.Moja przyjaciółka od początku ciązy smarowała się bardzo drogimi aptecznym specyfikami na rozstępy a i tak ma ich niestety mnóstwo.Ja zaś smarowałam się jak sobie przypomniałam zwykłą oliwką i nie mam ich wcale :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 cze 2008, 19:22

secret25, już poszły :-)

a ja mam do Was pytanko odnośnie bliskości z partnerem.. mój Chłop mnie normalnie wczoraj zdenerwował :-) zaczęliśmy się przytulać, a on mi tu co chwilkę z tekstami: "nie ugniatasz brzuszka?", "wygodnie Ci?" itd... normalnie mi się przytulanek odechciało.... ja rozumiem, że dba o mnie itd... ale normalnie się skupić nie mogłam... Wasi też tak przesadzają?
ostatnio w ogóle jakos mniej mam ochotę na zbliżenia... oczywiście czytałam, że to normalne i że powinno się zmienić w II trymestrze... a Wy?? jeśli oczywiście chcecie pisać o takich intymnych sprawach :-)

[ Dodano: 2008-06-30, 19:30 ]
secret25, nabazgrało mi na poczcie, że masz za mało miejsca u siebie, żeby tę wiadomość ode mnie przyjąć :-) zrób tam troszkę miejsca :-) albo później spróbuję pojedynczo powysyłać :-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

30 cze 2008, 19:59

a ja nie poszlam do lekarza bo mi przeszlo nie wiem co to bylo mam nadzieje ze nie wroci

ananke, zaraz sprawdze czy dostalam prezencik od Ciebie :-) ....u nas jest na odwrot to ja przesadzam i wiecznie mowie"uwaga na brzuch" ....ale za to u nas nie tylko ja jestem w ciazy :-D mojemu M urosl brzuch wyglada jakby byl w 7 miesiacu ,jak mnie zaczyna cos pobolewac to i jego tez......kupuje mi owoce ,mowi ze bedzie mi robic saladki z nich a co do czego przychodzi sam te saladki je :-D .........a sexu mi strasznie brakuje ale sie boje ....... ale orgazmy dostaje w snach :-D wiec nie jest tak zle :-D

[ Dodano: 2008-06-30, 20:01 ]
a co do rozstepow to nie posiadam ale za od pasa w dol mam cellulite :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 cze 2008, 20:06

ale orgazmy dostaje w snach :-D
noo, to suprr, widzę że nie tylko ja mam kolorowe (dosłownie) sny :-D
a co do rozstepow to nie posiadam
to się smaruj zawczasu... może akurat nie wyjdą... :-)
a ja nie poszlam do lekarza bo mi przeszlo nie wiem co to bylo mam nadzieje ze nie wroci
a Ty niegrzeczna :-) a jak wróci?? noo, i masz szczęście, że przeszło, bo mnieto trzymało półtora tygodnia

oki, zmykam Laseczki, bo mnie mój Chłop goni :-)
później jeszcze wdepnę :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

01 lip 2008, 08:13

ananke, a mnie pisze,ze nie mam żadnych wiadomości.To ja już nic nie rozumiem z tego :ico_szoking:
zaczęliśmy się przytulać, a on mi tu co chwilkę z tekstami: "nie ugniatasz brzuszka?", "wygodnie Ci?" itd... normalnie mi się przytulanek odechciało.... ja rozumiem, że dba o mnie itd... ale normalnie się skupić nie mogłam... Wasi też tak przesadzają?
U mnie podobnie było w pierwszej ciąży ale tak od szóstego miesiąca jak mi porządnie brzuch było widać i dzidziuś już kopał.
Teraz to Mój chce,a ja jakoś niezbytnio :ico_oczko: Może faktycznie mi się w drugim trymestrze poprawi z tymi chęciami:)

Oj a ja się już nie mogę doczekać pierwszych ruchów dziecka,a to jeszcze tyle czasu.Bartunia kopniaki wyczułam w 18 tyg dopiero :ico_szoking:

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

01 lip 2008, 09:25

no wlasnie jak juz rozmowa o brzuszkach ...

ja mam dylemat i troche panikuje ......u mnie jak leze wogole brzucha nie mam jest miekki,a jak chodze robi sie duzy i twardy to chyba jakies dziwne

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 lip 2008, 09:35

cześć Dziewczyny :-)

noo, to juz wszystko wiadomo :-) pogadałam sobie z moim szczerze i wyślimaczył, że po prostu bardzo się boi, ale tak bardzo, bardzo... no nic.. może uda nam się znaleźć jakiś kompromis :-) on ma pomyśleć i ja też :-)
a mnie pisze,ze nie mam żadnych wiadomości.To ja już nic nie rozumiem z tego :ico_szoking:
ja dziś zrobię takie miejsce w sieci, z którego można ściągać różne rzeczy, więc dam Wam linka i pościągacie sobie :-)
ja mam dylemat i troche panikuje ......u mnie jak leze wogole brzucha nie mam jest miekki,a jak chodze robi sie duzy i twardy to chyba jakies dziwne
ja też tak mam :-)

ja dziś kolejny dzionek porządków w papierach mam zaplanowany i szukanie dla siebie prezentu na imieniny :-)

ale będę zaglądała oczywiście często :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość