mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 lip 2008, 09:47

Edulitko Martynka kaszle ale to alergia, już tak ma od miesiąca. ale lekarz nic tam niesłyszy i zwala na alergie. przepisał jej tylko petro drill do tego ma jeszcze wziewy. A Matyldzia tak płacze ale bardziej na pogotowiu niż w przychodni. W pogotowiu to daja jej ten zastryk ratownicy i chyba się uczą dopiero bo tak to powoli trwa, oni sa bardziej wystraszeni niż dziecko :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lip 2008, 09:51

Niech zdrowieją szybciutko, niech kaszelek odpuści Martnce a wstrętne chorubsko zostawi Matyldzie. Jeny nic mi się nie chce a musze sprzątać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lip 2008, 10:11

No witam

U nas temperatura mineła, Wiki jest wysypana cała!!! Wygląda oto potwornie, wczoraj jeszcze biegunka ją dopadła. Marudzi niesamowicie, w nocy też :ico_placzek: ja mam dość, serio.

Także życzę wszystkich maluszkom zdrówka.
Serio nienawidzę tej trzydniówki, Wiki przechodzi ją ciężko bo najprawdopodobniej jak była szczepiona tydzień temu to już ten wirus w niej siedział :(
Ale mam nadzieję ż to co najgorsze za nami.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lip 2008, 10:14

Asiu - wiem że napewno jesteś wykończona bo kiedy dziecko chore to podwójnie albo potrójnie jesteśmy czujne ale dasz rade a Wiki napewno już tylko lepiej będzie się czuła skoro już po temperaturze buziaki dla was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 lip 2008, 10:40

Hej

Nasze biedne kruszynki, wszystkie chorutkie??? :ico_buziaczki_big:

ASIU myślę, że to już bliżej końca choroby, wytrzymaj jeszcze troszkę :ico_pocieszyciel:

MAZIA dla Matyldzi wysyłam specjalnego buziaczka :588:

EDULITA pisz co tam z teściową, z Ciebie zejdzie ciśnienie a i my się pośmiejemy :ico_haha_01: No i daj ogóra jak Ci cuś zostało :ico_haha_01:

IWCIU goście poszli??? :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lip 2008, 10:49

Kasiulka, - prosze ogórka :-D
Co do teściowej to tak ogólnie bo ostatnio sobie jakoś nagrabiła bo a to np. przed samym obiadem karmi dziecko batonikiem, a to jak ja prosze Niki że nie wolno dotykać wszystkich kawałków ciasta na stole podaje jej do zabawy całą patere ciasta a zaraz przeżywa że jej kanape ubrudzi no i w kółko mi powtarza że nie moge dziecku zabraniać i powinnam mieć więcej cierpliwości co nie dokońca było dla mnie zrozumiałe :ico_noniewiem: a to np. że znowu wystroiłam Nikole i jak ona będzie jadła - takie pierdoły serwuje mi co 15 minut i chyba dlatego spotkania z nią tak mnie męczą bo ona zawsze wie lepiej a już poruszanie przez nią kwesti wychowania mojego dziecka jest popierwsze nie na miejscu a po drugie to widze jak wychowała swoje córeczki do dziś trzymają się maminej spódnicy i nie mają chyba po niej wyczucia sytuacji - potrafi chlapnąć ozorem takie głupoty że aż wstyd słuchać :ico_olaboga: no to troszku mnie ulżyło :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-01, 10:51 ]
Mój mąż twierdzi że to ja się źle nasyawiam i zawsze jak teściowa cos chlapnie do mnie ozorem to mi tłumaczy że mam nieświadomie albo że o co innego jej chodziło :ico_noniewiem: już ja wiem o co jej chodzi :ico_oczko: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-01, 10:52 ]
Czekam na swoją psiułke dzwoniła i mówiła że ma dla mnie rewelacyjną niespodziewake - znowu coś wymysliła na poprawe humoru ciekawe co bo to krejzolka totalna :ico_haha_01: ale dobrze że ją mam :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lip 2008, 10:53

Wiecie ta temperatura to jeszcze pół biedy, to marudzenie mnie wykańcza. Generalnie od 3 dni je tylko kleik i czasem skubnie palszka, chrupki. Humorek odzyskuje, ale wystarczy że coś jej nie pasi i już ryk i leci o mnie, a jak nie reaguje to wpada w szał

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lip 2008, 10:56

Asiu - Wikunia napewno jest marudna bo przeciez nie wie co się z nią dzieje nawet dorosły jak chory to czasami nie do wytrzymania jescze chwila i znów wszystko wróci do normy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lip 2008, 11:14

No ja wiem Edytko, w każdym razie ja dziś idę sobie na spacer (Wiki nie może) a jutro do fryzjera, odsapnę i będę mieć dla niej więcej cierpliwości :-D
Ważne że ta biegunka jej też mineła :-)

Kasieńko widziałam fotkę na NK, wyglądasz super, ale tego brzuszka to ja nie widzę :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lip 2008, 11:25

Asiu - dobry pomysł bedzie z ciebie mama troche zrelaksowana no i zadbana :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość