DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 cze 2008, 18:25

CZESC KOCHANE!!!
Widze , ze wiekszosc Mam z w Polsce z zycia korzysta, my tez w poniedzialek lecimy, troche mamy na glowie, bo do 1 sierpnia musimy sie wyprowadzic a tu nic nowego na oku, ciezko, wszystko drogie jak diabli, nie wiem co to bedzie. :ico_placzek:
U nas po staremu, Maya rosnie, rozgadala sie na calego, zadrecza tysiacami pytan do... Takie uroki bycia Mamuska hi hi

BUZIAKI DLA WAS I MALUSZKOW :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 cze 2008, 20:31

jasnie to nie narzekaj.czekaja cie miodowe miesiace hehe

delfinka witaj/.. mam nadzieje ze nowa chatka szybko sie znajdzie

eve mroweczka felicity
zaczynam zalowac ze dalam wam namiar na emama
bo tam sie udzielacie a na tt cisza :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
:-D


dzis poszalelismy na basenie
co prawda na krytym
bylismy przekonani ze otwarty jest juz oddany do uzytku
a tu klapa
sezon otwieraja dopiero pod koniec tego lub przyszlego tygodnia (bo byly dwie wersje hmmm)
zapytalismy pani w kasie dlaczego w jaroslawiu lato w pelni a sezon dopiero w lipcu a odpowiedz byla jaknajbardziej rzetelna.."bo tak, trzeba sie cieszyc ze w ogole jest" :ico_olaboga: :ico_szoking:
ratownik odpowiedz jeszcze lepiej" niech sie pani lepiej pojdzie umyc. bo dzieci widze splukane przed wejsciem a pani jeszcze nie" :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_puknij:

no ale niewazne
dzieciaki (bo adama siostrzenice rowniez zawitaly nas podkarpacie) szalaly w wodzie hehe
lelkowi pod koniec wlaczyl sie film wylazenia z wody i raczkowal w najlepsze po calym basenie. i tak wkolko
bo kazda kolejna proba powrotu do wody konczyla sie krzykiem
on chcial po prostu mchodzic
maly wymuszacz
rozpuscil sie tutaj,, wiele rak ma do dyspozycji wiec lazi duuzo hihi
i coraz sprawniej :ico_brawa_01:

koncze bo ide pod showerka, lelek myka do lozeczka
a my do pubu
dopoki mamy taka mozliwosc

dobranoc
buziaki papa

foty z wesela


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lip 2008, 10:27

madziorka hihi pisze:eve mroweczka felicity
zaczynam zalowac ze dalam wam namiar na emama
bo tam sie udzielacie a na tt cisza :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
:-D


a to tylko dlatego ze tu cisza :ico_noniewiem:
a na emama znalazlam mamuske z Liverpoolu ktora jest moja sasiadka :ico_brawa_01:
mozemy sobie z okin pomachac..heh

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lip 2008, 10:47

Madziorka hihi- sliczna sukienka no bomba!!!!!!!A jak ladnie w niej wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Boze ja mam kilka godzin wolnego bo maz zabral tesciowa gdzies tam....wiecie co nie wiem czy to ta ciaza czy co ale ona jest kilka dni a ja juz nie wyrabiam :ico_placzek:
musze wytrzymac do poniedzialku wieczora :ico_sorki:
:-D i juz jej powiedzialam ze raczej nie chce zeby przylatywala jak sie mala urodzi :-D no to jedna sprawa z jakiej jestem dumna :ico_brawa_01:

kumka28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2008, 11:06

01 lip 2008, 11:10

Przyczlapalam sie z emama w poszukiwaniu mam z Reading :-D jestem desperatka hehe.


Czesc wszystkim :D

Awatar użytkownika
Rustamka_26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2008, 10:56

01 lip 2008, 11:49

Witam dostalam namiar na wasze forum od eve81 bo podobno znajde tutaj mamusie z Belfastu
Na poczatku wypada sie przedstawic :)
Mam naimie Marta mam 26 lat od ponad 2-ch lat mieszkam w Belfascie W maju urodzilam slicznego zdrowego synka Mial sie urodzic 28 kwietnia ale zasiedzial sie do 8 maja Urodzilam ekspresowo O 22;3o podano mi zel o 1;15 zaczely mi sie pierwsze skurcze a o 4;15 mialam juz Natana Na Brzuszku :) Nio i mam nadzieje ze mnie miło przyjmiecie :)

mmarta81 pisze:Madziorka hihi- sliczna sukienka no bomba!!!!!!!A jak ladnie w niej wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Boze ja mam kilka godzin wolnego bo maz zabral tesciowa gdzies tam....wiecie co nie wiem czy to ta ciaza czy co ale ona jest kilka dni a ja juz nie wyrabiam :ico_placzek:
musze wytrzymac do poniedzialku wieczora :ico_sorki:
:-D i juz jej powiedzialam ze raczej nie chce zeby przylatywala jak sie mala urodzi :-D no to jedna sprawa z jakiej jestem dumna :ico_brawa_01:


Popieram cie Ja uwazalam swoja tesciowa za wzor matki i zony ale po jej pobycie u nas zmienilam zdanie o 180 stopni
Potrafila w 41 tyg robic mi o byle co awantury i podkreslac ciagle ze u niej w domu to to a u niej w domu tamto wkoncu sie wqrzylam i powiedzialam ze jest u nas to sie rozryczala zagrala wielka ucieiezona i stwierdzila ze ona wraca do Polski ...zeby tego bylo malo ona jest strasznie pedantyczna wiec przd jej przyjazdem ja na ostatnich nogach mylam okna schody sciany szafki wysprzatane na blysk a ta tylko weszla to sie za sprzatnie wziela nio kur zapial nie pomyslala nawet ze moze nas urazic heh taka baba ...a na sam koniec jak juz bylam po porodzie 10 h przyszla do szpitala i nie dosc ze sie nie zapytala jak sie czuje ( zreszta do dzis sie nie pyta) to jeszcze mi zrobila awanture o to ze ja jej mowie ze kazde dziecko rodzi sie z niebieskii oczami a ona ze nie bo jej dzieci sie z zielonymi urodzily i naszczescie wyszla z wielkim fochem Po powrocie ze szczpitala nie bylo lepiej wszystko robilam nie po jej mysli Wiec od tamtej pory nie zamienilam z nia ani jednego słowa ...teraz lece do Polski i pewnoe bedzie chciala zobaczyc wnuczka naszczescie mieszka jakies 350 km od mojego miasta wiec przyjedzie tylko na 1-2 dni ale jak cos mi nie bedzie pasowalo to ja wywale z mieszkania :P
Cieszy mnie tylko to ze moj P widzi jaka ona histeryczka i symulantka jest

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lip 2008, 13:57

kumka28, Rustamka_26, witajcie mamuski

musicie troszke poczekac na inne mamuski, obstawiam ze jasnie pani z belfastu bedzie jako pierwsza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lip 2008, 14:25

eve81 pisze:musicie troszke poczekac na inne mamuski, obstawiam ze jasnie pani z belfastu bedzie jako pierwsza

no to sie melduje :-D :-D Marta, Emilka i Zubelek tez sa z Belfastu, ale one juz chyba zapimniały adres tej strony :ico_oczko:
Rustamka_26, mieszkam miedzy centrum a North Belfast, niedaleko Yorkgate i Aleksandra Park Ave. Zapraszam na kawke :ico_oczko:

kumka28, przyjmujemy nowych członków :ico_oczko: , zwłaszcza, ze duzo ostatnio straciłysmy na rzecz emamy :-D , ale z Reading to chyba lipa :ico_noniewiem: Przynajmniej ja sobie nie przypominam, zeby ktos był u nas stamtad :ico_wstydzioch:

Madziorka jak zwykle w kolorkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja sie wlasnie zastanawam, jakie kolorki kreacji sobie wymyslic na wesele szwagierki w pazdzierniku i sie nie moge zdecydowac, wiec pewnie znowu na czerwono bedzie :-D :-D

Delfina ty tez powinnas dostac upomnienie za zbyt rzadkie nas odwiedzanie :ico_nienie: A zdjec Mayi nie wklejalas juz z rok chyba (elmowskie buziaki dla niej :ico_oczko: )

mmarta81, to sie ciesz, ze tesciowka sie na miesiac nie wprosila :-D :-D Jak przyjela wiadomosc, ze nie chcesz, zeby po prodzie przyjezdzala?

Mam od dwoch tygodni dramat z Luska normalnie :ico_olaboga: Znaczy wszystko jest w porzadku, az nadchodzi pora spania :ico_noniewiem: . Wczesniej to tylko o wieczorne zasypianie chodzilo, ale dzis sie jeszcze z popoludniowa drzemka zaczelo. Mega RYK przed spaniem. Smoka nie ma, wiec za smoczek jej butla z mlekiem sluzyla do tej pory, ale teraz mleka odmawia i nie wiem jak ja uspic :ico_olaboga:
A do tego jak ja ja klade o 12 to Dan jeszcze po nocce spi i sie strasznie irytuje tym wyciem Luski :ico_noniewiem: Zeby trójki ida, ale jeszcze mi takich jaj nigdy na zabkowanie nie robila.... Chyba jej łózkao przeloze gdzie indziej, bo moze na jakims cieku wodnym spi? :-D :-D

Bylam wczoraj poszpiegowac na emama, ale normalnie tam taki mlyn, ze sie polapac nie mozna :ico_szoking: :ico_szoking: Takiej produkcji postów to w zyciu na oczy nie widzialam :ico_szoking: :ico_szoking: Ja bym sie tam chyba z miesiac wgryzac musiala, a nie mam na to czasu, wiec mysle, ze dezerterzy nie zostawia nas jednak na dobrze i dalej sie tu bedzie krecilo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lip 2008, 14:33

Jasnie Pani :) pisze:Bylam wczoraj poszpiegowac na emama, ale normalnie tam taki mlyn, ze sie polapac nie mozna :ico_szoking: :ico_szoking: Takiej produkcji postów to w zyciu na oczy nie widzialam :ico_szoking: :ico_szoking: Ja bym sie tam chyba z miesiac wgryzac musiala


no wiesz...kto jak kto ale Ty to na bank dalabys rade :-D :ico_oczko:
tak ze nie ma co sie zniechecac tylko przybywaj i na emama jest fajnie..heh

a moj maly spi juz 2h :ico_szoking: normalnie nie wiem co go tak wykonczylo
mam nadzieje ze z wieczorym spaniem nie zrobi mi psikusa jak wam Lusia :ico_oczko:
a czemu smoka nie dajesz?? juz chcialas odzwyczaic, tak???
no moj ma smoka do spania, ale jak bardzo umeczony to i pewnie na stojaco by zasnal :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lip 2008, 14:39

eve81 pisze:no wiesz...kto jak kto ale Ty to na bank dalabys rade

hehe juz i tak codzinnie ochrzan zbieram, ze siedze za długo na kompie, a niedlugorodzinka z PL sie do mnie zwala, to nie bede miala tyle czasu na fora, a glupio sie pojawic i zniknac :ico_oczko:
rozwaze propozycje po ich wyjezdzie :ico_oczko:

eve81 pisze:a czemu smoka nie dajesz?? juz chcialas odzwyczaic, tak???

eee, tam, zadnej glebszej ideologii w tym nie ma :-D :-D
ona nigdy smoka nie chciala. plula nim w kosmos, a glupio smoka dzecku proponowac, kiedy jest w wieku, gdzie sie powinien od niego odzwyczic, nie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość