Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

01 lip 2008, 20:56

Cześć dziewczynki, u mnie dzisiaj jeden z gorszych dni czyli migrena :ico_placzek: i ogólnie złe samopoczucie, bleee.

Osita napisała:
te same pochodzenie, to i dzieciaki z tego samego mca sie szykuja



Osita czy tez jestes z siedlec czy tylko z Mazowsza???Napisz więcej gdzie mieszkasz :ico_sorki:
kasiulek 247 fajnie że Twój M tak bardzo się stara aby to olsnienie go juz nigdy nie opuściło. Ja tez nie narzekam na brak zainteresowania ,mieszkamy z mężem z dziadkami moimi, cała trójka nadskakuje, czasami aż za bardzo. Dzadkowie w rok swjego szescdziesięciolecia ślubu dostaną w prezencie pierwszego prawnuczka :ico_brawa_01:
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 lip 2008, 21:03

Cześć dziewczyny! Melduję,ze żyję :-D , tylko,że mdłosci ciąg dalszy :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2008, 07:36

Aniafs - śliczny masz suwaczek - i taki niepowtarzalny - piękny. A poza tym wstawać laski i meldować mi tu ładnie co i jak u Was. U mnie niechcciejstwa dzień drugi... eh ale maruda się ze mnie zrobiła.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 lip 2008, 09:50

No to ja się melduję :-) , ja dziś się lepiej czuję, piękna pogoda za oknem wiec zaraz idziemy z juniorem na spacer nad morzem :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 lip 2008, 10:19

A ja chyba będę dzisiaj miała gorszy dzień bo wstałam o 6. Musiałam iść oddać krew a się okazało że w szpitalu pobierają dopiero od 8.40. a Gdzie jeszcze glukoza i godzina czekania :ico_zly: Chodziłam jak wariatka z wózkiem, głodna i nie wyspana tyle czasu. A jak wróciłam do domu i dałam małemu mleko miałam nadzieję że trochę pośpimy ale niestety za oknem remont ulicy i pospał tylko pół godziny. No i jestem niewyspana strasznie a do tego wściekła. A najgorsze jest to że nic mi się nie chce a będę musiała za niedługo iść z tym zbójem na spacer bo w domu niezbyt sobie poradzę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 lip 2008, 11:12

Napisz więcej gdzie mieszkasz :ico_sorki:
mieszkam w maladze :ico_oczko: :ico_haha_01: a pochodze z siedlec, zreszta juz niedlugo lece z mala na krotkie wakacje - 12 lipca bede w pl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mala zostaje dluzej, bo dziadkowie strasznie ja kochaja i tesknia, a zreszta, oni maja dzialke na wsi i tam spedzaja wiekszosc lata, a mala ma tam juz zbudowany przez dziadka plac zabaw tylko dla niej :-D gdybym w ogole przypuszczala ze moge zajsc w :ico_ciezarowka: , ze nie musze brac urlopu itp itd to pewnie zostala bym dluzej... a tak tylko 2 tyg i spowrotem w skwar :ico_zly: ale odbije to sobie moze na plazy, hihiihi :ico_oczko: smieszne to troche, ze tylu polakow przyjezdza placac kupe kasy tutaj na wakacje a ja w tym samym czasie narzekam na upaly i ... uciekam do pl na urlopik :ico_haha_01:
ania, a ty w ktorej czesci mieszkasz? ja mieszkalam na przeciw prusa na sienkiewicza :ico_oczko:
no i musisz mi polecic jakiegos ginka w siedlcach (prusarczyk???) i moze znasz jakies usg 4D??? :ico_sorki:
śliczny masz suwaczek
tosia, a ty co?????????? ania dolaczyla jako ostatnia i juz ma i suwaczek i awatorek, a ty sie lenisz :ico_nienie:
Evik.kp, juz glukoze ci badaja????? :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: jesuuuuu, ja tego nie przezyje po raz drugi :ico_oczko: niecierpie slodyczy, w ogole nic nie slodze wiec glukoza mi przechodzi.... cieeeeeeeeeezko... szczegolnie w takie upaly :ico_chory:
no to sie rozpisalam :-D
A! jestem na "normalnym" zwolnieniu i... prawdopodobnie do konca :ico_ciezarowka: :ico_oczko: moja lekarz sie wkurzyla na mojego szefa i powiedziala, ze jesli o nia chodzi, to mimo ze bede biegac wyczynowo to moge nadal na zwolnieniu siedziec :-D to sie nazywa podejscie ulatwiajace zycie ciezarowkom :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2 Lipiec 08, 11:25 ]
wiecie jak nas duzo??? :-D tylko ze czesc... zniknela :ico_placzek:

[center]Obrazek


Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia
Obrazek

Ania1980 - 6 grudnia
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek

Caro - 20 grudnia
Obrazek

Evik.kp - 20 grudnia
Obrazek

Tosia - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek


[/center]
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 09:05 przez osita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

02 lip 2008, 11:26

no to ja sie melduje i choc jak widze forum ruszylo i nie jestem pierwsza to stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_tort: jak ktos ma ochote to czestowac sie..u mnie spoko nie wyspana moja cora nie wyspana maz dalej sie podlizuje..ja w pracy i wlasnie mnie powiadomila mamusia ze przylatuje do mnie 17 lipca z mlodsza siostra super ciesze sie tylko szkoda ze nie beda mogli w grudniu buuu..a ja na urlop do Polski uderze koncem sierpnia..no to osita ciezko bylo ale podtrzymalysmy to forum i sie teraz dzieje ale fajnie musze sie teraz przyzwyczaic ze trzeba tu czesciej zagladac zeby nadarzyc

[ Dodano: 2008-07-02, 13:19 ]
ojoj to juz dwie z nas wiedza co w brzusiach nosza haha ale to napisalam ja tez wiem dziecko nosze hehe ale co do plci to mysle ze juz niebawem i ja sie dowiem ..wiec tak zrobilam pierwszy zakup dla dzidzi tak dla jaj kupilam taki maly czerwony kubraczek z kapturkiem i spodenkami takie mikolajkowe ubranko bo w koncu ma byc w grudniu fajne bedzie do fotek hehe i taki kompleci bialo niebieski body bluzeczka,spodenki i skarpetki w sumie takie neutralne ubranko i takie slodziusie malenciusie :-D jak czytam sobie inne fora to dziewczyny roznica miesiaca a juz pokoiki szykuja i zakupy pelna para a my co??my to chyba przesadne jestesmy hehe

[ Dodano: 2008-07-02, 13:54 ]
no tak jak tylko siedze przy kompie to jak na zlosc nie ma was!!!!!!halo halo... :ico_placzek: a jak tylko znikne to post za postem ze nie nadazam z czytaniem..

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2008, 12:57

Osita ale ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do mojego suwaczka - to wiecia - ja tak sobie wpadam na sekundę tutaj , bo w pracy piszę najczęściej, W związku z tym tak jakoś brakuje mi chwilki na suwaczek, no ale nadrobie (tylko nie wiem kiedy hi hihi) Ej dziewczyny Wy tu piszecie o morzu... może i mi się uda wyskoczyć nad nie choćby na dzień. Chciałam wyciągnąc mojego chłopa w ten weekend ale ma robotę więc chyba muszę to przełożyć. A szkoda bo tak mi się chce... o niczym innym nie marzę, tylko żeby ułożyć się na cieplutkiej plaży, na kocyku z książeczką i ukochanym M. Ale jeszcze troch ę będę musiała poczekać... a póki co wracam do pracy pa pa

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 lip 2008, 13:05

Cześć dziewczyneczki, witam w piękne lipcowe południe :-)
U mnie dzisia nie najgorzej, nawet dobrze bym rzekła, w nocy tylko brzuchalek troszkę spięty i bolący.
Osita ja mieszkam na Sokołowskiej, juz hen na samym końcu prawie na wiosce. Fjnie, że zjeżdzasz do Polski, tu obecnie też bardzo cieplutko, wręcz goraco niekiedy. Fajnie, że mała ma tak wspaniałych dziadków, nie ma nic cenniejszego niż dziadkowie, wiem bo mieszkamy z moimi dziadkami.
Super listę zamiesciłaś pod pościkiem wszystkich grudnióweczek - extra pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Jakoś mi łatwiej teraz ogarnąć tą naszą grupkę.
Tosia, u mnie tez ogromna niechcica na wszystko i do wszystkiego. Ledwo co rano pranie udało mi sie zrobić na wyjazd i to wszystko. nie wspomne ile prasowania mi się szykuje :ico_olaboga:
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-02, 14:06 ]
Osita, rozpędziłam się w ostatnim poście i zapomniałam o ginku Ci napisać.
Słyszałam o Prusaczyku wiele pochwalnych opini. Prowadził ciążę mojej bliskiej koleżanki, wszystko pomyslnie się zakończyło. Ma ultrasonograf 4D i przyjmuje w Centrum. Ja chdzę do dr Niedziałek na Chłodną, znam ja od dawna i też polecam.
Jesli bedziesz miała jakies wątpliwości pytaj śmiało.
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 lip 2008, 14:14

A my przysnęliśmy na moment a tu już tyle dziewczyny się rozpisały. Udało nam się zasnąć i już czuję się lepiej :ico_oczko:

osita, świetnie nas wszystkie skleiłaś do kupy :ico_brawa_01: Ja idę w piątek do lekarza i mam zamiar pogadać o tej dacie porodu bo w końcu nie wiem kiedy mam rodzić. najpierw mówił 20 grudnia a teraz jak byłam to że 27 więc wolę się upewnić. No i może zrobi mi znów USG i się podpytam czy może coś tam już widać :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Nie wiem czemu już miałam glukozę. Może on robi dwa raz w ciągu ciąży :ico_noniewiem: no mi jakoś łatwo poszło tylko potem słabo się czułam ale już jest ok. Jutro wyniki więc zobaczę jak tam moja morfologia bo zawsze było słabo :ico_olaboga:

A jeśli chodzi o zakupy to te dziewczyny, które będą mamami po raz pierwszy to mogą już szaleć. Ja w listopadzie rodziłam i wszystkie potrzebne rzeczy mam więc zakupy jako takie będę robić pod koniec.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość