Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 lip 2008, 19:22

Sensibel dziekuje za pamiec :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 lip 2008, 19:33

szkrab, sto lat,sto lat.................... :ico_tort:

sensibel-pierwsza opcja bylo co na wegiel,ale podjelismy decyzje ze jednak gazowe ze wzgledu wlasnie na czystosc i moze lenistwo??? :ico_wstydzioch:

Gie, najwazniejsze ze wszystko w porzadku z twoja corunia :ico_brawa_01:
Zawsze zastanawialam sie jak kobiety to robia,ze w ciazy przytyja tak malo :ico_szoking: ja mam na +20 kg i odczuwam je bardzo :ico_placzek:
Ale ze mam silna wole,wiem ze zrzuce te kg :ico_brawa_01: i bedzie ok.

Ale najwazniejsze jest to,ze wyciagnelam mojego K, na zakupy.wkoncu :ico_sorki:

Kupilismy mnostwo rzeczy,wydajac okolo 500zl.

Wozek juz zamowiony,lozeczko tez.A remont rozpoczynamay w sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o yeahhhhhhh!

Juz jestem szczesliwa :ico_brawa_01:

A wiecie co jest najgorsze :ico_noniewiem: prawie wszystko jest rozowe,albo z akcentami rozu...a jak urodzi sie chlopiec :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 lip 2008, 19:41

JAGNA - sama się teraz zastanawiam nad odwrotną sytuacją... jak się czują kobiety, które tyją ok. 20 kg w ciąży, mi jest nieraz ciężko przy tych 6 :ico_olaboga: I czemu niektóre tyle tyją, nawet jak nie jedzą za dwoje i nie muszą leżeć...??

Fajnie, że byliście na zakupach i tyle rzeczy już macie zamówione... jakoś mi się wydaje to strasznie późno... ja wózek miałam już chyba w 7 m-cu :ico_olaboga: Ale najważniejsze, żebyście się wyrobili...

No i super, że Pan się wreszcie zmobilizuje z tym remontem :)

uciekam oglądać filmik na kompie, papapaaa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 lip 2008, 19:45

Gie, znajoma niedawno urodzila.Przytyla 30 kg,byla strasznie opuchnieta.

Urodzila dokladnie 7 czerwca,jak ja widzialam dzisiaj byla szczuplutka :ico_szoking:
To jest zatrzymanie wody w organizmie.Stad tyle jej przybylo kg.

[ Dodano: 2008-07-01, 19:47 ]
Ta moja mala,jest cos dzisiaj podejrzanie spokojna.Wczoraj mnie tak skopala a dzisiaj nie ma sily na kopniaki? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 lip 2008, 19:49

szkrab, 100 lat 100 lat.... :ico_prezent:
Jagna30, z gazem to nie dość że czyściej to i chyba napewno bezpieczniej, a przy 3 dzieci, to chyba najważniejsze.

[ Dodano: 2008-07-01, 19:50 ]
Nie mogę się doczekać aż zaczniecie rodzić dziewczynki, podniecona jestem jakbym też miała termin na sierpień :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 lip 2008, 19:54

PS. SZKRABKU - :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 lip 2008, 20:22

szkrab, ja również przyłączam się do życzeń :ico_tort: :ico_prezent:

Jagna30, jak ja ci zazdroszczę już pełnej gotowości :-) . Ja nie mam dosłownie nic dla dzidzi a i jeszcze jeden remont mnie czeka po 12 lipca. No i dopiero po remoncie będę robiła zakupy dla maleństwa i siebie, bo tez nic nie mam nawet do szpitala :ico_placzek:
Poza tym strasznie puchną stopy teraz i ciężko mi chodzić nawet :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-01, 20:28 ]
Aha no i jak narazie mam do przodu 11 kg, to chyba tak książkowo póki co :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 lip 2008, 22:11

MARGARITA - ja torbę też zaczęłam przygotowywać niedawno i szczerze mówiąc - i tak myślalam, że to pozno... :ico_olaboga:

zanim poogarnialam wszystkie te wiadomosci z netu, od siostry etc. co ma byc w torbie dla mnie, dla dziecka..., trochę się zeszlo... i tak ciagle mam wrazenie, ze czegos nie wezme...

musze jeszcze dokupic dla siebie kilka rzeczy, ale to już drobnostki...

a tak, wszystko gotowe, jeszcze tylko czekam na zamówiony materacyk i przeniesiemy łóżeczko do sypialni, a komodę do dużego pokoju, ale to już kosmetyka :)

dobranoc, Laski :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lip 2008, 10:18

AniaZaba, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita83, do pelnej gotowosci to mi duzo brakuje ,mysle ze najlepiej zorganizowana z nas jest Gie,

Gie, mozesz juz sobie spokojnie czekac.....

Moje dzieci byly wczoraj na meetingu lekkoatletycznym bo sie odbywal w Bydgoszczy.Wybudowali nam piekny stadion :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale oczywiscie nie moze byc zbyt pieknie... :ico_olaboga: Byl taki chaos na drogach ,ze szkoda gadac :ico_noniewiem: zupelny brak organizacji


A mi sie dziisaj snilo,ze urodzilam 2 lipca(czyli dzis) dzidzusia nie wiem czy chlopca czy dziewczynke,wiem ze wazylo 3400g,dl.61 cm.Urodzilam w domu i zaraz po porodzie chodzilam bez najmniejszego problemu,cieszac sie ze tam na dfole jestem cala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

02 lip 2008, 10:38

czesc :ico_ciezarowka:
szkrab :ico_tort: :ico_brawa_01: :-D
ja juz spakowana i gotowa, ale cos moj maluszek jakos chyba nie ma ochoty sie spieszyc:)))
dzis znow ladna pogoda, moze sie wybiore na spacerek pozniej...
cos mam zle przeczucia co do porodu, cos nie tak bedzie..inaczej niz planuje, kurcze moze na septycznym urodze, bo mam znow cos nie tak czuje w drogach rodnych, jakies uplawy nie zbyt duze, ale zawsze..kurde ja to mam pecha , jak mi sie przed porodem odnowi ropien to chyba szlak mnie trafi!!!!!!!!!!!!!!!!! , a mam takie przeczucie, jejka to by byla makabra:(, mam juz tego dosyc, to dziadostwo sie odnawia mi tak czesto w ciazy..a przeciez niedawno bylam w szpitalu na to(matko oby to nie byl znow ropien:(((()
Milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość