Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 lip 2008, 21:06

Czesc dziewczyny!!

Ja sie tylko melduje! Chrzciny sie udaly. Pawelek byl bardzo grzeczny! Ja dzisiaj bylam pierwszy dzien w pracy, ale na starcie troche roboty i nawet nie mam czasu Was poczytac!!
Jak dam rade to wkleje pare fotek. Tymczasem milego wieczoru!

Buziaczki!!!

[ Dodano: 2008-07-01, 21:41 ]
oto pare fotek....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 21:48 ]
..... i tak sobie siedze .....:-)))
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 lip 2008, 22:11

Hejka!!!
Ja dziś jestem taka zaganiana, że nawet nie pamiętam czy dziś coś pisałam. :ico_wstydzioch:
Gosiu super, że imprezka się udała. Ślicznie wyglądaliście :-) Ładnie Ci w sukience, powinnaś częściej tak się ubierać :ico_oczko: Miłego powrotu do pracy życzę.
Mariola a co Ty dajesz jeść Melci oprócz tego wtrętnego Bebilonu? Fajne zdjęcia, a Melcia to Twoje lustrzane odbicie :-)
Justyna Gabik się coraz ładniejszy robi i ma zniewalający uśmiech :-D
Cleo no niezła ta gadzina u was w domku :-)
Co do przekręcania się itp to ja tez myslę, że każdy bejbuś ma swój własny rytm i czas. Karol np. ma takie akcje, że robi duzo rzeczy a potem sobie zapomina i próbuje od nowa. Np obroty z brzuszka na plecki umiał wcześniej, ale mu się zapomniało i dopiero od paru dni dosłownie znowu się łądnie przekręca. Do siadania się rwie, ale nie umie siedzieć aż tak ładnie jak Krzysiu. W ogóle nie ciągnę go za rączki, niech sam próbuje. Na kolankach u mnie siedzi ładnie prościuteńko. W tamtym tygodniu siedział sobie sam przed lusterkiem, ale znowu mu się to zapominanie włączyło :ico_haha_01: Acha i siada jak jest np o mnie podparty, tak z leżenia to się podnieść jeszcze nie potrafi. Zdecydowanie lepiej mu wychodzi gadanie niż ćwiczenia kondycyjne :ico_oczko:
Z tymi mężami to chyba coś wisi w powietrzu, bo ja też dziś miałam starcie. Ale ja tak jak Pinko od razu mówię co myślę. Skutki są różne, jednak najczęsciej się dogadujemy.
Dziewczynki trzynajcie kciuki, bo dziś włozyłam na noc Lolka do łóżeczka :ico_olaboga: Jak ja bez niego usnę? Masakra!!! Ja chcę z nim spać!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 lip 2008, 22:14

Goonia, daje jej kaszke bezmleczna zupki ale nie moga zawierac mleka jaj masla no i owoce i sama czasami gotuje jej zupke na kurczaku juz moge znaczy troche mieska marchewke ziemniaczek wszystko zmiksowac

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 lip 2008, 22:25

Mariola a kaszki jakie dajesz?

[ Dodano: 2008-07-01, 22:26 ]
mariola pisze:no i owoce
a z tymi owocami to u mnie też problem, bo po bananach i morelach wysypka się nasiliła

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lip 2008, 08:00

czesc dziewczyny

zdjęcia wszytskie super, Gosiu ładnie wyglądacie :ico_sorki:

Przepraszam ze ostatnio mało pisze ale cos ostatnio dopadaja mnie hustawki emocjonalne, chyba po tych tabletkach albo to dopiero depresja po porodzie wyłazi Cos ostatnio nie mam weny do pisania, jakos mało tego dnia odkad wychodze z dziecmi na dwór, dla siebie to juz w ogóle czasu nie mam.
no to pomarudziłam z rana :ico_oczko:

Mała coś mi dzisiaj popłakiwała w nocy :ico_noniewiem: Patryk zasnał wczoraj o 23 a dziś juz oboje obudzili się po piątej rano tak więc jestem troszke niewyspana a tu cały dzien przed nami :ico_olaboga:
Pogoda zapowiada sdie super wiec na pewno wyjdziemy na dwór. Teraz chodzimy na plac zabaw do przedszkola gdzie Patryk bedzie chodził, iech sie przyzwyczaja juz. Widac ze mu sie podoba :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 lip 2008, 09:12

Hej!

Ja juz od 8.00 w robocie.... nawet dzisiaj luzy! Wieczorkiem mam dzisiaj wychodne, szefowa zaprasza na kolacyjke i zimne piwko!!! :-)
Moj Piotrek jak na razie radzi sobie z Malym znakomicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie mam sie czym martwic, wszystko jest OK! Nawet obiadek dla nas ugotowany, kochany ten moj mezus jest :-D

Gosia, no ciezko sie odzwyczaic od spania razem. My juz mamy to za soba, pawelek spi juz sam w lozeczku od conajmniej 2 miesiecy.
Dzieki za komplementy!! :ico_sorki:

Na razie "uciekam" do pracy, bede zagladac do Was!
Milego dzionka!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 09:12

Czesc a my juz po badaniach jutro wyniki.Ja podaje kaszke na wodzie taka gesta a czasami robie jej do picia na bebilonie.Uciekam na kawke do sasiadki.madziarka81, ja czesto mam takie dni ze plakac mi sie chce i humorek zly niestety calymi dniami z dziecmi to nawet jak mocno sie je kocha to i tak one daja nam troche popalic nie mamy czasu dla siebie i przez to te napady nastroju.

[ Dodano: 2008-07-02, 09:13 ]
mz74 pisze:Gosia, no ciezko sie odzwyczaic od spania razem. My juz mamy to za soba, pawelek spi juz sam w lozeczku od conajmniej 2 miesiecy.
Dzieki za komplementy!! :ico_sorki:
ja narazie nie mam tego problemu bo Amelka spi od urodzenia sama znaczy lozeczko ma kolo mojego lozka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 lip 2008, 10:35

Goonia no my też właśnie dzisiaj spaliśmy osobno, nawet w nocy wstawałam do niego do łóżeczka i dałam mu o 12 pić, później trochę pomarudził, powiercił się ale wkońcu usnął w łóżeczku i później dopiero o 4.30 jadł mleczko ale też poszedł spowrotem do łóżeczka i tak do 7-mej :-D

Gosia super że chrzcinki się udały i :ico_brawa_01: dla męża że się przejął rolą i tak sobie daje radę

madziu masz prawo być zmęczona ciągłą opieką nad dwójką dzieci, taka już nasza rola trzeba mocno zacisnąć zęby i iść dalej ... Swoją drogą super avatarek i nowy Patryczek i Martynka w podpisie :ico_brawa_01:

I wszystkiego najlepszego dla Nadii :ico_tort: :ico_prezent:
I widzę jeszcze że rocznica śłubu Kaśki dziś to podwójne świętowanie :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 11:07

gdzie wy jestescie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lip 2008, 12:44

Cześć dziewczynki,
Ja tylko na chwilkę, zaraz lecę dalej. Mam dzisiaj zabiegany dzień. Fajne fotki zamieściłyście, wszystkie maluchy super.
Byłam z Ulą u pediatry i na ważeniu, od zeszłego tygodnia przybrała 155g, więc wszystko jest OK. I idą jej na raz 4 zęby u góry :ico_szoking: :ico_olaboga: dzielnie to znosi....
Zmykam na razie odezwę się później....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość