Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 lip 2008, 09:39

ja sie melduję z podkrążonymi oczami i zabieram sie za sprzątanie. Alicja budziła sie co chwilkę i od rana płacz. Mam nadzieję ze reszta zębów wyjdzie bez problemu bo zwarjuję.
no i wiadomość dnia, a właściwie nocy. Dojrzałam TRZECIEGO ZĄBKA. lewa dolna dwójka ujrzała światło dzienne.
Zmykam sprzątać, póki Ali śpi. Zasnęła bidula po dwóch godzinach płaczu

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lip 2008, 11:33

Hej!
Ewcik no widzisz, zawsze to jakieś pocieszenie po tym płaczu!!! :ico_brawa_01: i nie chcę Cię martwić, ale u nas każdy kolejny ząb objawia się tak samo...płacz, nieprzespane noce i marudzenie...
Glizdunia ja pierdykam!!! ale masz pobudkę!!! szkoda, że człowiek w nerwach i pośpiechu nie robi zdjęć, bo byłyby normalnie pierwsza klasa!!! jeśli mogę coś polecić...może poszukaj w necie, może komuś udało się to sprać??? ja tylko mogę poradzić zamoczenie w vanishu na jakieś 3godziny a potem wypranie...
Lady powodzenia na jeździe!!!
Pati ale biedny ten Krystek...mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Słuchaj, może zrób mu taki rzadki budyń chłodny, nawet do wypicia, zawsze go to nasyci na trochę...

U nas nocka porażka...znów noszenie i odkładanie, a każde spotkanie z łóżeczkiem to histeria!!! więc znów wylądowała między nami...oczywiście mama moja od rana łazi i "nie śpij z nią, ona się przyzwyczai i nie da ci spokoju, nie rób tego..."...tak...mam pozwolić, żeby to chore gardło zdzierała dalej? ja jestem mamą i mi zwyczajnie żal jak ona tak histerycznie płacze...nie mogę tego znieść...ale u nas też nie do końca jej było dobrze...wreszcie przed 3 położyłam ją do łóżeczka i siedziałam na glebie tak dlugo, aż usnęła spokojnie...udało się..................szkoda, że tak długo walczyłyśmy, ale zawsze to coś. I stwierdziłam że dziś nie dam jej nic przeciwbólowego, bo już 4noc ją faszerują a to nonono daje, bo ona wciąż się budzi z płaczem!!!
teraz śpi...ale dziś narabia już od przed 8!!!! potem była godzinkę z babcią na spacerku, więc ja sprzątałam. A teraz byłby wreszcie czas na moją poranną toaletę, bo nie zdążyłam jeszcze...
na razie, miłego dnia życzę...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

02 lip 2008, 12:46

kamizela, oj nie ładnie tak dziecko budzić :D
Ewcik, :ico_brawa_01: za następnego ząbka. Niestety i u nas każdy ząb to płacz i nie przespane noce :(
zborra, wydaje mi się że nawet jeśli Hania parę razy z Wami pośpi to nic się nie stanie. Jak Krystek tak się teraz budzi to ja nawet wolę że on śpi ze mną a Marcin w drugim pokoju. A o budyniu nie pomyślałam. A myślisz o takim normalnym czy tym Ewcikowym?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 lip 2008, 13:40

zborra ja generalnie robię jak ty - wolę wziać Wiktora do siebie niż odkładać go po kilka, a nawet kilkanaście razy do łóżeczka czego efektem jesteście niewyspani wy i Hania :ico_noniewiem:

Ewcik gratuluję ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda, że Ala musi się tak nacierpieć .... My tez okupujemy każdego ząbka płaczem i biegunką.

Powoli szykujemy się do drzemki.

Aha i :ico_zly: mnie trafia bo nasze pocztówki znad morza nie doszły do tej pory !!! A minęły już 2 tygodnie ... Chyba już nie doją ... :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 lip 2008, 13:47

hello,Zborra nerwy nerwami ale ja to musialam uwietrznic!!!aparat byl blisko wiec mamchoc kilka fotek ale juz z wanny a nie z miejsca zbrodni :ico_haha_01: ....
Obrazek
Obrazek
Obrazek


w pracy juz bylam a domownicy spia teraz wiec mam chwilke dla siebie!!!
dla wszystkich zabkowiczow duuuuuzo buziakow.....ale chyba kazda przez to przechodzi....a dzieciaki placza i cierpia.....ach.....u nas cisza przed burzą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

02 lip 2008, 13:58

GLIZDUNIA, :ico_brawa_01: normalnie padłam jak zobaczyłam Maycię :D Jojojojoj A z włosów zeszło bez problemu?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

02 lip 2008, 13:59

GLIZDUNIA, no nie mogę :ico_haha_01: jak patrzę na te fotki to się śmieję, ale Tobie pewnie nie było do śmiechu wcale. To całkiem jak w piosence "Głupotki" Bebe Lilly - "sudokremem wysmarowałam dom....nie zostawiaj mnie... głupstwa robię...."

Resztę później napiszę bo Karol ma dziś coś kiepski dzień :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 lip 2008, 14:00

a ja wole wstawac i odkładac Mała nawet jak mam to robic po kilka razy, ale dzieki temu mam spokoj i ja moge sie spokojnie wyspac, a tak co chwile bym musiała czuwac zeby Małej nie uderzyc itp choc nie powiem ze jest to starsznie meczace :ico_noniewiem:

a po jazdach po prostu masakrycznie, stresa miałam strasznego i od razu praktycznie na miasto jechalismy, a u nas co chwila rondo i te skrzyzowania :ico_olaboga: miałam strach przed kazdym autem ze do niego wrabie, co chwile chciałam hamowac, zamiast 3 biegu wskakiwał mi 5 :ico_olaboga: w niedziele kolejne starcie mam nadzieje, ze mi pojdzie lepiej.. :ico_wstydzioch:

tesciowa była przy Milenie i praktycznie od razu jak przyjechałam poszła z tesciem, ku..nie widzieli Mili juz chyba z tydz i nawet nie zapytali czy ja wziac na spacer zebym cos mogła juz porobic zeby szybciej sie z tym remontem uwinac..a w nonono ich mam, na szczecie kolejne jazdy se poustawiałam na popołudnie i nie bede sie jej musiała o nic juz prosic :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 lip 2008, 14:02

Pati,no wlasnie mylam kilka razy szamponem dla dzieci ale ma teraz siwy nalot i są takie tlusto kremowe...mozna do woli ukladac hihi:ico_haha_01: ....a pranie wstawilam na 60 stopni juz rano..posciel polbiedy bo czerwono biala wiec plamy sie zgubią...ale moja czarna opaska juz przepadla...znaczy sie mam nadzieje ze nie,ale jak wywyiesze to pranie to sie dowiem...pizamnke pewnie tez jeszcze uzyjemy....

[ Dodano: 2008-07-02, 14:07 ]
Lady,no to udane jazdy...zderzenia nie bylo wiec ok!!!no Rybnik jest srednio ciekawy do jazdy,ja tam zdawalam prawko bleeeee.....wazne zebys sie nie stresowala bo bedzie gorzej....pomylki sie zdarzaja nawet najlepszym zawodowym kierowcom wiec glowa do gory!!!

ach dziewczyny jak ją mylam po tym smarowaniu to wierzcie mi ze zla nie bylam zbytnio,pomyslalam ze pechowy dzien ale jak na nia spojrzalam to za kazdym razem wybuchalam smiechem...nie moglam sie powstrzymac bo na zywo to masakryczny widok byl,i te jej stopy cale biale..... :ico_haha_01: ...chusteczki do pupy sprawdzily sie rewelacyjnie,tym wszystko chyba zejdzie!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 lip 2008, 14:09

glizdunia nie no to trzeba było uwietrznic :ico_haha_01: matko te włoski :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość