Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lip 2008, 23:19

oczywiście że nie śpię...prasowanie zrobione!!! ufffff........prawie całe, zostawiłam sobie na kiedyś tam tylko wygniecione portki J i poszwę na kołdrę...Młoda...a, lepiej nie będę o niej pisać...
Wszystkim śpiącym z dziećmi i zadowolonym z tego :ico_sorki: ja jednak nie zamierzam...zresztą, uwielbiam spać sama...więc może dlatego chcę żeby i Hanuta tak miała...no i nie wyobrażam sobie tego, że gdzieś pojedziemy i będę musiała o 20leżeć z gzubem w łóżku :ico_nienie: wiec niech se śpi za tymi szczebelkami i aaaa...kotki dwa...
Doris no właśnie...ze smoczkiem i pieluchami też chce powalczyć...chyba z pampam zacznę powoli od jutra...ciepło, więc i na dworze będzie latać w portkach tylko...jak się zleje to poczuje, że coś nie tak, mam nadzieję, że dzięki temu zacznie wołać "a" zanim zrobi :ico_haha_01: bo dziś mi znów powiedziała, jak kupa nogawką ześlizgiwała się ku podłodze :ico_haha_01:
Pati...a ja się zaczynam bać tej Krystkowej anginy...mam nadzieję, że jednak mu przejdzie, żeby mi się Hanuta nie zaraziła bo nie wytrzymam kolejnej choroby...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

02 lip 2008, 23:21

a to moje słońce
Obrazek
i ze z lekka sfatygowaną po pracy mamusią... ale dziecko ładnie wyszło :ico_oczko:
Obrazek

to tym optymistycznym akcentem...
dobrejnocki

[ Dodano: 2008-07-02, 23:24 ]
Wszystkim śpiącym z dziećmi i zadowolonym z tego ja jednak nie zamierzam...zresztą, uwielbiam spać sama...więc może dlatego chcę żeby i Hanuta tak miała...no i nie wyobrażam sobie tego, że gdzieś pojedziemy i będę musiała o 20leżeć z gzubem w łóżku wiec niech se śpi za tymi szczebelkami i aaaa...kotki dwa...
amen :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 lip 2008, 23:33

i ja jeszcze jestem....
Anza.....pieknie wygladasz nawet po pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Iguisa...cud miod i orzeszki!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

a ja tak jeszcze o tym spaniu ,to mi nawet do glowy nie przyszlo ze musialabym z nia isc spac....to ze zasypia beze mnie to normalne....tylko loze dzielimy jedno :-D ...a w podrozy zawsze latwiej bo lozeczka wozic nie trzeba :ico_noniewiem: :ico_oczko:

dobra lece spac,bo nie wiem co jutro z rana mnie czeka :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lip 2008, 23:34

Anza co Ty pieprzysz? świetnie wygladasz!!! nie mówiąc już o Igulce!!! aniołek!

A...przypomniało mi się...Glizdunia, a tam u Was to wyprzedaże np we wrześniu tez są? chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym i odwiedzić Was, a zarazem zrobić szałowe zakupy...

dobra, idę lulać..........Moja ryczała, ale na razie moe postanowienie jest twarde, nie poszliśmy...i cisza...Boże, oby do rana. Jak wytrzymamy dziś, to już będzie z górki...

dobranoc, karaluchy pod poduchy!!!

[ Dodano: 2008-07-02, 23:34 ]
Glizda byle nie sudocremowy potwór :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 lip 2008, 06:45

heloł z rana. Ja powoli zbieram się na egzamin. Znów muszę iść z Alicją. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeśli chodzi o spanie to Ala od maleńkości spała w swoim łóżeczku. Nie wiem jak to jest spać z dzieckiem bo nigdy nie spałam. U dziadków ma swoje łóżeczka więc też nie ma problemu. W zeszłe wakacje byliśmy w górach, Ala dostała wtedy olbrzymie łóżko (w sumie połowę małżeńskiego, ale było tak olbrzymie że my z Mariuszem zmieściliśmy się bez problemu na drugiej połowie) i ślicznie spała. Teraz jak gdzieś jedziemy gdzie nie ma łóżeczka, po prostu kładę sie przy na zwykłym łóżku i czekam aż zaśnie. Potem zabezpieczam żeby nie spadła i mam luz.

Smoczka używamy tylko do spania i jak Ala bardzo płacze, narazie nie będę jej odzwyczajać Myślę że zanim pójdzie do przedszkola to zrezygnujemy. Mamy jeszcze na to rok. Nocnik mam ale Ala omija go szerokim łukiem. Czasami ją posadzę ale wstaje po kilku sekundach i często zanim zdążę założyć pieluchę sika na podłogę. Więc też jeszcze poczekamy. Może jak pojadę na wieś to puszczę ją po ogrodzie w samych majteczkach. Zobaczymy.

anza, zdjęcia super

Patrycja jak dobrze pójdzie to dziś będę znała termin urlopu Mariusza

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 08:16

helllo z ranca...u nas swieci slonce i pada deszcz...zyc nie umierac tylko co tu robic w taka pogode?...najlepiej isc do pracy! :-D :ico_haha_01:
u nas z rana obylo sie bez niespodzianek hihihi...fakt faktem Maya mnie budzila zebym ja przebrala :ico_szoking: ...juz jedna reke wyjela z koszulki ale za spodnie zabierala sie od nogawek :ico_haha_01: ....no i ten nasikany pampers ja denerwowal...wiec zmienilam...ale to dziwne...nigdy jej sie nie zdarzalo zeby chciala zeby ja przebierac :ico_noniewiem: ...

a mowilam Wam jak ustawiala wieze z puszek pepsi?hihihi...3 ustawila 1 na drugiej i taka dumne byla ze szok....i wczoraj wkladala bezblednie trojkacik do tej zabawki co kiedys od Lady dostala,moze zaczai o co w tym segregowaniu malych ksztaltow chodzi :ico_noniewiem: ....klocki tez dzieli kolorami :ico_haha_01: ....cieszy mnie ze wraca troche do zabawek....da na chwile spokoj tym biednym cebulom ktorymi uwielbia sie bawic!!!!! :ico_oczko:

Zborra,wiesz daty jakiejs specjalnie wielkiej wyprzedazy to na wrzesien tu nie podaja,ale pewnie bedzie miedzysezonowa....wiec zapraszam na odwiedzinki to i na sklepy duze bysmy sie wybraly!!!wrzesien mowisz?to do tego czasu moze juz rogowka bedzie to i z noclegiem nie bylo by problemu :ico_noniewiem: :-)

Ewcik,to wysylam kopniaka na szczescie zeby egzamin sie powiodl!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2008, 08:56

hejka...
chcialabym doczytac ale raczej marne szanse ... ja z dzieciakami na wakacjach ... ogrod basen ... i slonce....... gorace slonce.........

wiec pozdrawiam serdecznie...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 lip 2008, 09:07

hello,
Anza i ja mam nadzieje że uda nam się spotkać. A fotki śliczne
GLIZDUNIA, zdolna ta nasza Mayeczka że szok :)
Ewcik, to czekam na info :D
zborra, ja mam nadzieję że do waszego przyjazdu będzie już całkiem dobrze bo inie chciałabym żeby Hanula zachorowała przez Krystka.

A ja jestem w takim sobie humorze bo wczoraj się okazało że mamy problemy rodzinne. Nie chcę na razie o tym mówić. mam nadzieję że jakoś się to ułoży, chociaż wątpię że obędzie się bez bólu.
Krystek wczoraj już troszkę lepiej. Zbora trochę posłuchałam Twojej rady. dałam mu budyń ale taki kupny i jadł cały. Byłam bardzo szczęśliwa bo to pierwszy posiłek od popołudnia w niedzielę. A jak sie najadł to nawet nie jęczał już tylko zajął się sobą i nawet gadał do zabawek, więc mam nadzieję że będzie już lepiej.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 09:20

zborra wybierasz się do Uk ??? :ico_szoking: Zabierz mnie ze sobą :ico_oczko: Oj widzę, że wzięło cię na spotkanka :ico_oczko: :ico_oczko:

Mój szogun jest już na spacerku z babcią - sama zaproponowała, że ona będzie zabierać go na dwór przed południem, a ja po południu, bo dla niej jest wtedy za gorąco.

Ewcik połamania pióra na egzaminie - a jeśli to ustny to oczaruj ich wiedzą :ico_haha_01:

Pati miejmy nadzieję, że Krystek szybko wydobrzeje !!!! Szkoda maluszka, taka piękna pogoda a on choruje...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 lip 2008, 09:42

WItam z rana

my tez powoli zaczynamy zegnac sie z pieluchą, ale na razie odbywa sie to na zasadzie, ze czesto siadamy na nocnik i mowimy Kindze, zeby zrobila siusiu, a ona wtedy siada na nim i mówi sobie "si si" ale zadko faktycznie robi do tego nocnika... ale jakie pierwsze kroki podjete

smoczek tez ma tylko na noc i w dzien jak mocno marudzi i drzemie, ale chcemy sie z nim pozegnac jak najszybciej

co do spania razem... to King zazwyczaj zasypia w duzym lozku z kims doroslym potem ląduje w swoim łóżeczku i jhest tam do rana - potem jeszcze jakies 2h z nami spi, ale jak tylko skoncze pracowac to zabieram sie za odzwyczajanie jej od zasypiania w duzym lozku,

dzisiaj gorąco się zapowiada.

a ja na noc do pracy jade :)

a nie wiem czy sie wczesniej chwalilam, ale zaczelam do pracy jezdzic rowerem :-D do pracy (z górki) jade 45 minut czyli krocej niz komunikacja miejską, ale z powrotem niestety pod górke i dluzj wychodzi... ale pelan mobilizacja jest i sezon rowerowy otwarty :P

Patrycja zyczę zdrowia dla Krystka. a kiedy sie spotykacie ze Zborą?? moze ja bym sie jeszcze wkrecila na spotkanko??

Anza wyglądasz super

kamizela, czyli masz czas dla siebie rano, jak mały na spacerku z babcią :) :ico_brawa_01:

KUlka, kiedy w sopocie bedziesz?? bo wiesz Kinga chce poznać w koncu swojego narzeczonego :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości