mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 lip 2008, 22:09

Ladne zdjecia

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 lip 2008, 22:22

czesc laski
wpadam tylko na chwile dzis caly dzien bylismy na basenie i plecki mnie bola bo zjarałam,zaraz ide sie umyc i spac.....Co do tormentiolu to ja tez uzywam jest rewelacyjny na odparzenia-przy Julci sie juz z nim zapoznałam :ico_oczko:
No i zyczonka dla Nadii i Kasi :ico_tort: :ico_brawa_01:

uciekam papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lip 2008, 22:32

Cześć dziewczyny.

Wszystkiego najlepszego dla Nadii i dla mamusi i tatusia z okazji rocznicy :ico_brawa_01:

Ja też myślę o krzesełku :ico_noniewiem: teraz jeszcze uśywamy leżaczka, ale on jest do 9-ciu kilogramów, a bardzo mi się przydaje-nie wiem jak bym bez niego jadła śniadania i Gabriel wtedy też je-w leżaczku oczywiście, więc nie długo musimy sobie krzesełko sprawić...

Martwię się o Kubę :ico_noniewiem: wczoraj wieczorem pisał, że pije sobie burbona na tarasie z szefem i dzisiaj do niego sto kilo smsów napisałam, doładowałam mu konto na wszelki wypadek, wiem, że miał mieć bardzo pracowity dzień, ale żeby chwili nie znaleźć-chociaż sygnał puścić, że wszystko jest dobrze??? kurde tyle kilometrów od domu... jak na dobranoc się nie odezwie to chyba nie zasnę :ico_olaboga:

pojechałam dzisiaj z Gabrielem i mamą po jakieś ciuchy, kupiłąm sobie kilka bluzek, a krótkich spodenek nie dostałam, bo nie było rozmiaru :ico_puknij: wszystkie S-ki wykupione, M za duże XS za małe... jak Kuba wróci to Go wyciągnę do pasażu-może się jeszcze załapię na rozmiary w wyprzedaży

a przed chwilą wyszła ode mnie moja przyjaciółka-za 1.5 miesiąca wyjeżdża do Nebraski na stypendium, nie będzie jej do świąt-cieszę się bardzo, że uczelnia ją docenia i że dobrze jej idzie, ale będzie mi jej bardzo brakować...

[ Dodano: 2008-07-02, 22:35 ]
serduszko śliczny jest Maksiu... mój bąbel dzisiaj nie chciał iśc spać chichotał jak wiewióreczka-godzinę z nim siedziałam

Gabriel się na razie nie odparzył, ani ciut ciut (tfu tfu) więc nie wiem co jest dobre w takich przypadkach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lip 2008, 23:18

Serduszko, śliczne zdjęcia, Maksiu jest przesłodki :-)
Mariola pozdrów Iwonę i powiedz, że czekamy na nią :-).
Fintifluszka, nie martw się o Kubę, na pewno się odezwie... :-)
Ja zmykam do łóżeczka, może jeszcze jakiś serialik obejrzymy...
Buziaki... spokojnej nocki... :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 lip 2008, 08:36

Witam z poranna :ico_kawa: o 13 mamy lekarza,zwaze Mirka i jak lekarka uzna,ze jest ok to dzis sie zaszczepimy.A teraz ide wstawic pranie i cos ogarnać w domku

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lip 2008, 09:09

Cześć, my też się witamy i stawiamy :ico_kawa: dla wszystkich.
Zaraz jedziemy do marketu po zakupki, bo wszystko się kończy....
Później się odezwę... miłego dnia :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 lip 2008, 09:27

Hej ja tez witam

nie popisze za bardzo bo niedługo wychodzimy z Patrykiem do logopedy a potem moja mama bierze go na działkę a my z Martynką wrócimy do domu i albo troche sobie odpoczne albo wezme sie za jakies większe sprzątanie :ico_oczko: Jeszcze nie wiem, zalezy od chęci.

Gosia pamiętasz te czasy jak sie fajnie pisało jak byłaś w pracy??? Teraz niestety czasu juz mniej a szkoda bo fajnie się klikało :-)

Miłego dnia życzę :-)

Serduszko Maksiu jest słodki i wyglada na więcej niż ma :-)

Aha i przepraszam ze spóźnione ale wczoraj nie miałam jak pisac. Kasiu wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu i dla Nadusi z okazji ukończenia 6 miesięcy tysiąc całusów od foruumowej ciotki :ico_buziaczki_big:

Justyna i jak tam? Kuba sie odezwał wczoraj?

Przepraszam ze nie odpisze każdej z Was ale postaram się później usoiąść i spokojnie doczytac.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 lip 2008, 11:24

madziarka81 pisze:Gosia pamiętasz te czasy jak sie fajnie pisało jak byłaś w pracy??? Teraz niestety czasu juz mniej a szkoda bo fajnie się klikało :-)


Madziu, oczywiscie ze pamietam :-D :-D Zapomnialam napisac, ze super zdjecie w avatarku masz!!! :ico_brawa_01:

Maksiu, slicznie wyglada na zdjeciach!!

Justyna, no wlasnie jak Kuba sie odezwal w koncu??

U nas tez na razie zadnych odparzen nie ma na szczescie!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lip 2008, 11:49

Cześć dziewczyny...

Tak odezwał się :ico_sorki:
o 1 w nocy napisał, że właśnie wrócił do hotelu i że miał bardzo bardzo pracowity dzień i w ogóle nie ma siły ręką ruszyć, a telefon zostawia, bo na pewno by Go zgubił, albo utopił, prosił, żebym sie odezwała jak tylko wstanę, bo spałam już niestety, więc rano o 6.20 napisałam do Niego, ale nie odpisał, więc już Go nie było :ico_olaboga: pewnie znowu wróci tak późno, ale na szczęście jutro wieczorem będzie już w domu :064:

a miałąm powiedzieć, że wczoraj a 5-10-15 kupiłam Gabryśkowi pajaca-piżamkę na jesień, za 10zł, bo teraz są wyprzedaże i polecam-śliczne ciuszki tanio można kupić

pinko pisze:Zaraz jedziemy do marketu po zakupki, bo wszystko się kończy....
ja czekam z zakupami na Kubę, ale jak On wróci taki zajechany to nie wiem co z tego będzie :ico_noniewiem:

a dzisiaj z rana chyba z 5 straży pożarnych koło mojego domu przemknęło, ja mieszkam na obrzeżu Wrocławia i w zasadzie moja ulica zmienia się później w głównę drogę wszystkich wiosek mających po kilka kilometrów długości, droga jest stosunkowo prosta i gówniarze się tam ciągle rozwalają samochodami jak tylko jakiś zakręt spotkają, więc tu ciągle pędzi pogotowie i policja, a dzisiaj sama straż :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 lip 2008, 12:05

Witamy i my, rano wybraliśmy się na targ i mamusia sobie zakupiła rybaczki i bluzkę a synkowi owocki i warzywka :-)
Noc była okropna :ico_olaboga: Marcin mi go dał do łóżka bo mu się nie chciało do niego co chwila łazić a ja byłam tak padnięta że nie protestowałam, a trzebabyło bo usnęłam takim dobrym snem dopiero jak się zaczynało rozjaśniać bo calutką noc się budził, wiercił, kręcił, strasznie było :ico_placzek:
A teraz zmykam obiadek robić i coś ogarnąć.

serduszko Maksiu super wygląda na tych fotkach :ico_brawa_01:

justyna no to faktycznie Kuba zrobiony musi być, sam obsługuje całą imprezę i do późnej nocy, ale dobrze że już będzie jutro w domu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość