Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lip 2008, 20:38

Mariola śliczne są te twoje dziewuszki...

Ja znowu nie mogłam uśpić Gabcia... wiecie co On wyprawia... jest kurde śpiący, że aż oczka mu sie przewalają, a walczy ze snem jak tygrys, ciągle kopie w szczebelki, albo zadziera nogami ochraniacz, łapie za niego, w ogóle ma już niby zamknięte oczy a macha ręką... maca, szuka, w końcu znajdzie-miśka, pieluszkę, ochraniacz, kołderkę, już miętosi, to zaraz musi obejrzeć, włożyć do buzi... jak już drzemie chwilę to się przewraca na brzuch nagle i zaczyna się cieszyć do miśków :ico_noniewiem: dzisiaj tak się chichrał i nagle padł twarzą w pieluszkę i zasnął :ico_haha_01: w każdym razie usypianie Go wieczorne to jedna z najtrudniejszych czynności jakie muszę wykonać w całodniowym maratonie :ico_oczko:

wyszliśmy przed kąpaniem na spacer nad rzekę... mimo wieczorowej pory słonko prażyło mocno, poszliśmy w miejsce gdzie jest głębiej i chodziłam po wodzie z Pumą, bo upał był nie do wytrzymania... po drodze nad rzekę mojego psa prawie auto rozjechało-to jest taka gapa :ico_puknij:

idę prasować, bo piętrzy się już taaaaaka sterta, ciągle odkładam na później i teraz mam roboty, że hoho

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lip 2008, 20:58

My już po kąpieli, Ulek dzisiaj zjadła 250ml kaszki malinowej i poszła spać. Ja mam jakiś kryzys z mleczkiem, więc dziiaj ją dostawiałam prawie co godzinę i coś się polepszyło.. .
U nas dzisiaj okropny upał, żar lał się z nieba, zero chmurek i mój Jarek wysłał nas do aquaparku. Sam musiał iść niestety do pracy, ale wzięłam kuzynki i poszłyśmy. Kupiłam bilet na godzinę, bo nie wiedziałam ile Ula wytrzyma i potem żałowałam, bo teraz za 4 godziny płaci się 27zł (godzina kosztuje 15) i Ulek spokojnie by wytrzymała, poza tym tam na samym basenie jest pokój dla matki z dzieckiem, więc mogłabym ją tam nakarmić i przewinąć, następnym razem będę mądrzejsza. Justyna, polecam, zabierz Gabika jest super brodzik dla maluszków, 0,5m głęboki, Ulka była zachwycona i całą godzinę chlapała się w wodzie. Później wypiła butlę herbatki i poszła spać.... hehehe tak ją to wymęczyło. Ale było ekstra.
Justyna, dobrze, że się Kuba odezwał, pewnie już się nie możesz doczekać kiedy wróci :-)
Fintifluszka pisze:Gabriel dzisiaj dokończył puree ze szpinakiem ze słoiczka-je ładnie ostatnio (tfu tfu)

Też jej dzisiaj dałam ziemniaczka ze szpinakiem i tak jej nie bardzo podszedł, może musi się ze smakiem oswoić, jutro też spróbuję, albo może ugotuję kartofelka z marcheweczką i masełkiem....
Renia, zainteresowałaś mnie tym serialem "dr House" i juz zapuściłam 5 pierwszych odcinków :-)
Mariola, czadowe fotki, Julka za drzewem ekstra... mała modelka, a Amelka już taka duża :-) Rosną nam te maluchy jak na drożdżach, a jeszcze niedawno wcale się nie ruszały i jak się je położyło, tak leżały... heheheh a teraz... oka nie można spuścić :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 lip 2008, 21:13

dziewczyny moj dzien mial byc dzis ok a jest pelen nerwow, o 11 pojechalam z dziecmi do sklepi i na parkingu ktos mi w auto przywalil i uciekl policja byla jutro musze jechac do goscia z kamer zeby mi na plytke zgral nagranie i zas na policje z ta plytka normalnie zła jestem jak niewiem wystal;am sie tam raz ze ogladalismy nagrania z kamer a dwa na policje czekalam i nie poszlam przez to do lekarza z dziecmi normalnie szok......

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

03 lip 2008, 21:18

mariolaale masz sliczne krolewny w domciu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lip 2008, 21:50

Jarek wrócił z pracy, więc uciekam..... spokojnej nocki... dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

03 lip 2008, 22:01

Hejka!!!
Wściekłam się wczoraj, bo w końcu sobie usiadłam późną nocką, napisałm posta i mi go wcięło :ico_zly: nie miałam juz siły pisać i poszłam spać. Ogólnie to był cięzki dzień, bo Karolka męczyły dziąsła. Zaglądałam mu do buźki i ja tam nic nie widzę chociaż jego zachowanie wskazuje na ząbki. A wcześniejsza noc z przeniesieniem Karola do łóżeczka - pełny sukces :-D On sobie smacznie spał, a ja tęskniłam za nim, źle mi się spało i w końcu nad ranem wzięłam go do siebie ...
Kasia spóźnione życzenia dla Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Ewelina śliczny ten Twój Maksio :-)
Mariola ładne zdjęcia :-D
Justyna nie martw się o Kubę, myślę że nie zrobi nic głupiego. Sama mówiłaś przecież że się zmienił :-)
Dziewczyny jestem w szoku, bo identyczna akcja jak w Housie była w innym serialu który oglądam. Też o lekarzach. Nazywa się "Hoży doktorzy" (Scrubs) Polecam Wam ten serialik. Naprawdę fajny.
Na razie kończę. Idę zobaczyć jak tam Karol.
papap!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 lip 2008, 22:11

dziekuje za komplementy a u nas przeszla burza i 10 minutowy deszcz znaczy ulewa ale zachwile bedzie sucho.Julka dopiero zasnela jutro do pracy az mi smutno tak fajnie w domku.Maz ma awarie i przyjedzie w nocy a ja chyba zmykam pa.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 lip 2008, 01:16

No to ja jeszcze zajrzałam i doczytałam Was :-)

Wy tak narzekacie na pogodę.. pewnie, że z upałem wytrzymać się nie da a nasze maluszki to jużwogóle przez to wymęczone.. ale u mnie to pogoda w kratkę, w ciagu dnia chlod, deszcz, za chwile slonce wychodzi i daje jak nie wiem co. Nie wiadomo jak tu sie ubrac :-/

Justyna, Kuba to ma ciekawa prace, choc Ty to się biedna nadenerwujesz przez niego :ico_noniewiem: A tego Saint Tropez to tylko pozazdrościć :-D

Renia0601 pisze:Noc była okropna :ico_olaboga: Marcin mi go dał do łóżka bo mu się nie chciało do niego co chwila łazić a ja byłam tak padnięta że nie protestowałam, a trzebabyło bo usnęłam takim dobrym snem dopiero jak się zaczynało rozjaśniać bo calutką noc się budził, wiercił, kręcił, strasznie było :ico_placzek:

Mi też się zdarzają takie noce i czasem już nie mam ani sił ani cierpliwości wstawać do Norberta.
Wogóle Norbert jak śpi to strasznie mi sie wierci w łóżeczku i pomimo tego, że kładę go z główką prawie w połowie łóżeczko to on tak się podsuwa pod górne szczeble, że aż się wścieka bo mało ma miejsca i zaczyna kwękać.
W ostatnie 2 wieczory też coś mu ciężko było usnąć. Wymęczony całym dniem, marudny, głodny.. Oczywiście wieczorna rutyna kąpiel, oliwkowanie, mleczko na dobranoc i usypiał już przy mleczku. Pospał parę minut, przebudził się i chichra się, rozgląda.. Najśmieszniejszejest to jak siedzę na sofie, on się tam wierci w łóżeczku, przekręca na brzuch i podnosi wysoko głowę nad szczebelki (bo przez ochraniacz nic nie dojrzey ;-) ) jak już dojrzy mnie i widzi, że się na niego patrzę to tak cudownie się śmieje :-D . Te nasze dzieciaczki to takie małe cwaniaki :ico_haha_01:

Wczoraj byłam zważyć Norbercika. Wreszcie była ta polska położna i mogłam z nią pogadać. Norbert waży 7330g i ma 70cm. Powiedziała, że długi jest i że będzie wysoki. Główkę ma bardzo ładną okrągłą. Gluten mogę wprowadzić w 8 miesiącu i żebym wtedy dała Norbertowi po prostu kawałek chleba czy bułki.

Hmm.. co do krzesełka do jedzenia to my zaraz będziemy mu kupować. Do tej pory tak jak Justyna na leżaczku go karmię, ale jak się przeprowadzimy to będziemy tam mieli dużo miejsca by postawić tam taki gadżet.
No i właśnie.. w przyszłym tygodniu się przeprowadzamy. Kurcze znowu pakowanie.. masakra :ico_olaboga: Nie wiem też kiedy internet będziemy mieli bo albo założymy w domu taki normalny albo z Rafałem weźmiemy siebie bezprzewodowy. W sumie cieszę się na tą przeprowadzkę bo tam będziemy na luzie sobie mieszkać. Ze znajomymi to zawsze co innego niż u obcych. No i duży salon połączony z kuchnią tam będziemy mieli więc Rafał po pracy spokojnie będzie sobie spał w pokoju, Norberta dam do salonu aja w tym czasie będę mogła spokojnie porządzić w kuchni czy coś zrobić. I ogródek tam ładny jest.

Pewnie jeszcze dużo bym napisała ale już nie wiem co której miałam odpisać... późno już i lecę spać.

Buziaki dla Was i Waszych milusińskich
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lip 2008, 07:47

Cześć, dzisiaj pierwsza jestem :-) Stawiam :ico_kawa: dla wszystkich.
Nocka u nas ciężka, Ulek obudziła się około 24 i zaczęła płakać, więc ją wzięłam do łóżka i spała ze mną, ale pobudki robiła dość często, myślę, że ją te 4 górne zęby bolą, idą jej wszystkie na raz.... masakra. Bidulka, czasem popłakuje sobie, muszę ja wtedy przytulić, ona się tak bokiem do mnie odwraca i zarzuca rączkę na moją szyję... kochana jest.
Goonia pisze:Nazywa się "Hoży doktorzy" (Scrubs) Polecam Wam ten serialik.

już zapuściłam kilka odcinków do ściągania... :-)
Zmykam do Uli, Jarek poszedł po świeży chlebek i bułeczki, będzie pyszniutkie śniadanko :-)
Miłego dzionkaa

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 lip 2008, 08:27

Witam.
Ja jak zwykle na sekundę bo piszę z pracy. Przede wszystkim baaaardzo dziękuję za życzonka :ico_buziaczki_big:

Justyna nasze wieczorne zasypianie też wygląda bardzo podobnie i też jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w ciągu dnia. Odkąd opanowała do perfekcji przekręcanie się z brzuszka na plecy i odwrotnie to grzeczne zasypianie przeszło jak ręką odjął :ico_haha_01:

A moja Niusia poważnie szykuje sie do raczkowania. Wczoraj wyczaiła że można sie unieść , na wyprostowanych rączkach i zgiętych kolankach i ćwiczy tą umiejętność nieustannie :-D A przy tym nie potrafi jeszcze utrzymać równowagi i tak śmiesznie raz nonono a raz główka jej leci w bok i się przewraca :ico_brawa_01: Normalnie taka mała śmiesznota :-D

No i muszę kończyc bo szefostwo idzie :ico_zly:

A i nie narzekajmy na pogodę bo takich dni jak ten wczorajszy jest u nas parę w roku a przypomnijcie sobie jak nam się zima ciągnęła i chciałyśmy jak najszybciej z tych kombinezonów wyskoczyć :ico_oczko:

Miłego dzionka dla Was wszystkich. Buziole :532:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość