ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lip 2008, 21:52

hejka

my dzis od rana zapracowani, maz wział dwa sni urlopu zeby wszystko pokonczyc i jutro zabieramy sie juz za malowanie :ico_brawa_01: w sobote tylko listwy i mamy luz, w koncu umyje okna i zmienie posciel marze juz o tym :ico_sorki:

co do jedzenia to Mila np przy Hanuli głoduje :ico_szoking: bo je ok 7:30-8 albo 150 ml mleczka ze sucharkiem i biszkoptem, albo ledwo kromke chleba i to ostatnio zazwyczaj chce jesc sama, i je tylko suchy sama i mozecie sobie wyobrazic ile tego zje :ico_noniewiem: potem o 10 albo 2 monte albo 2 małe danonki, albo jogurt lub mus owocowy z nestle, potem obiad o 12:30-13, potem dopiero koło 16 jakis deser j. w. i o 19 mleczko z kleikiem, jak wypije ze 180 to jest cud..ale jeszcze nigdy z głodu nie płakała, wiec chyba spoko..
a wogole zauwazyłam ze nie chce jesc kaszek, zadnych nie wiem czemu??

smoka Mila ma tylko do spania, czyli na drzemce i na noc, ale zazwyczaj go wypluwa i potem albo sama sobie go w nocy znajdzie na podusi i pomamla, albo spi bez, juz nie pamietam kiedy sie budziłam zeby jej go podac..rano jak wstajemy to jej go biore, mowie ze: " Mila nie potrzebuje smoka" i ona to rozumi i nie szuka..

co jeszcze..

anza sliczne te zdjecia, widac jak Igunia do ciebie podobna, a ty tak sympatycznie wygladasz :-)
glizdunia dobrze ze sudokrem sie sprał :ico_sorki:
ewcik ja juz bym wyszła z siebie jakbym jechala do szkoły nadaramnie..dobrze ze mi sie nigdy taka akcja nie przytrafiła!!
sikorka nie przeszkadzałoby ci spac z dzieckiem do 12 roku zycia..to chyba troche przesadzone i w przenosni, nie??

Mila własnie sie z płaczem strasznym obudziła, posmarowałam jej dziasła, jedna jedynka i dolna dwojka napuchniete wiec nastawiam sie jeszcze na jedna przynajmniej jej pobudke!!
lece teraz bo padam z nog..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 22:09

dziewczyny tak ostatnio pisalam ze u nas cisza z zebami...i chyba cisza przed burza bo Maya ma takie wielkie bulwy nabrzmiale w miejscu 4 i 5 ze szok normalnie jak moglismy tego nie zauwazyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 22:11

Glizda mój ma takie bulwy w miejscu 4 od dwóch miesięcy :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 22:14

Kamizela i nic z nich nie wychodzi?...u nas widzisz nawet nie wiem kiedy powstaly...ale chyba niedawno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 22:16

Glizda jak na razie nic nie ma - codziennie ryzykuję i sprawdzam własnym palcem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 22:20

no właśnie...cholerne zęby...najpierw wyłażą latami, a potem wypadają...też latami :ico_haha_01: porażka...

Jagódka...no właśnie, toż ona wieczorem lubiła wpadać....

Lady spoks, widocznie Milce tyle wystarcza. ALe jakbym ja Hani nie dawała tego wszystkiego, to by się raczej nie upomniała..a tak zjada...wszystko w biegu...ale zjada...ale też dużo spala, bo przecież kolosem nie jest...a dziś jadła zupę jagodową...ale miała pyszczek!!!
Lady, ja też chcę malowanie, remoncik...a tu kuźwa debet cholerny na koncie, raty za gaz i nonono...nie wiem jak to będzie...może jak otworzę gabinet gdzieś za 2-3miesiące, to wezmę kredyt i zaczniemy coś działać...na razie muszę odmalować choćby korytarz, bo fatalny jest...

Kamizela, ok, nic nie mówię...dziękuję i przyjmuję z godnością...

a...co dajecie dzieciom do picia w ogóle? bo ja staram się te granulowane herbatki omijać i używać tylko w podbramkowych sytuacjach...bo słodkie i sztuczne...parzę młodej rumianek, lipę, miętę, meliskę...i lubi wszystko bardzo.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 22:25

Ja dostałam sok z truskawek ze wsi to rozrabiam z wodą lub właśnie te cherbatki hehe - ewentualnie sok dla niemowląt - jeśli jest ten przecierowy to rozcieńczam wodą.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 22:31

ja daje wode....kilka razy dostala soczek dla dzieci.....ale na codzien woda woda woda....ona lubi bardzo....herbaty juz nie daje bo sie naczytalam ze nie powinna jeszcze jej pic,wiec nie daje :ico_haha_01: sokow tez unikam bardzo bo slodkie a ja jakos mam stracha przed slodkim,jeszcze cukru takiego nie potrzebuje wiec w zamian owoce....a jak sie nauczy ze owoce zdrowe i smaczne to sama w przyszlosci moze lepiej sie bedzie odzywiac niz mama-bo ja to za czekolade bym sie dala pokroic :ico_wstydzioch: ....ale raz dopadla czekoladke z bombonierki,z jakims nadzieniem ....ale jak ja jadla...szok....jakby niebo w gebie miala :ico_haha_01: .....tak to czasem wafelka dostaje ale innych slodyczy raczej nie je jeszcze....naje sie w swoim czasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 22:38

Ja małemu daję słodycze sporadycznie - jestem zdania, że od dwóch kinderków w tygodniu krzywda mu się nie stanie :ico_haha_01: Glizda masz rację z owocami - tylko mój zbój ich nie chce jeść !!! Ewentualnie bananka.

Ok uciekam bo coś grzmieć zaczęło a boję się o modem - w razie awarii musielibyśmy zapłacić za niego 500 zł - jest taki punkt na umowie o internet :ico_olaboga:

Dobranoc.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 22:48

ojej Kamizela to ladnie ten modem Was moze kosztowac :ico_olaboga: ...no a oczywiscie ze nic mu sie nie stanie od jakiejs czekoladki od czasu do czasu ale w moim przypadku to chodzi raczej o nawyk...ja pewnie z czasem bym jej zaczela coraz wiecej dawac jakby sie zaczela domagac....znam siebie pod tym wzgledem :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość