Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 15:11

jak dobrze zrobilam to zdjecie mojego brzucha jaki mam teObrazekraz

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 15:15

a brzucholek mam juz taki ze jeszcze troche i bede miala taki jak osita przed rozwiazaniem wiec nie licze na to ze bede szczupla ze zgrabnym nie dużym brzusiem:)
Mój brzuch był bardzo duży chociaż nie przytyłam dużo bo 13 kg ale wszystko zmieściło się w brzuchu. Teraz juz od dawna nic z tego nie zostało, nawet chyba jestem szczuplejsza niż przed ciażą. Duży brzuch wcale nie oznacza,ze wygląda się niezgrabnie. Moim zdaniem takie wielkie brzuchy są przecudne i zjawiskowe. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 15:15

tu nigdzie nie przybralam bo spodenki z zeszlego lata wciaz maja luz tak jak kiedys ale gorna czesc garderoby juz za mala zreszta jak prawie wszystko :ico_olaboga: no coz nie da sie ukryc ze jak na ten okres to brzucholek mam calkiem spory tak mi sie przynajmniej wydaje

[ Dodano: 2008-07-04, 16:16 ]
zreszta same ocencie porownajcie hehe i pochwalcie sie swoimi

[ Dodano: 2008-07-04, 16:18 ]
asika82 ja nie moge doslownie napatrzec sie na Antosia jest taki slodziuski ze masakra i powiem ci ze mnie sie marzyla druga corcia ale jak tak patrze na niego to juz mi wszystko jedno :ico_haha_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 15:18

Evik a jak karmiłaś synka, tylko i wyłącznie piersią czy też dokarmiałaś butelka? Tak dopytuje bo chciałabym jeszcze z pół roku nie zachodzic w ciąże a nie stosuje antykoncepcji jak na razie.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 15:21

ale ja sie nie przejmuje ze jest duzy bedzie jaki ma byc i tyle szczerze tez mi sie takie wielkie podobaja ale tak jakos lepiej sie patrzy jak ktos ma taki duzy hhe rozstepami sie nie przejmuje bo zostalo mi sporo po corci a wtedy popekalam masakrycznie wszedzie a niestety slady zostaja

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 15:23

Kasiulek brzuch masz spory, na serio ja na kwietniówkach przodowałam w wielkości ale nie miałam takiego na pewno. Grunt ,że nie rośniesz poniżej to raczej będziesz okazem zjawiskowego brzusia. A dziękuje my bardzo za pochwały Antoniuszka. Miał być dziewczynka ale teraz to wszystko jedno.

[ Dodano: 2008-07-04, 15:24 ]
Mój brzuch był duży a nie mam wcale rozstępów chociaż skłonność genetyczna jest. Polecam Mustele - jest rewelacyjna.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 15:25

asika82 ja karmilam mala tylko 3 miesiace i nie z powodu braku mleczka tylko mala od poczatku miala trudnosci ze ssaniem i odciagalam pokarm [przez 3 mies..a antykoncepcji wogole nie stosowalismy nawet tej naturalnej a zaszlam w ciaze rok temu ponad ale niestety poronilam w 9 tyg no i teraz ale to szczescie tylko i wylacznie bo miedzy dzieciakami bedzie ponad 4 latka roznicy

[ Dodano: 2008-07-04, 16:28 ]
oj taak wszyscy mi sie pytaja czy tam nie ma wiecej niz jedno bo az nie mozliwe no ale ja widzialam sama na wlasne oczy bo gdyby nie to usg to sama moglabym pomyslec ze szykuje sie przynajmniej podwujna mniespodzianka maz wszystkim sie chwali ze bedzie chlop jak dab..haha i nam sie takze podoba imie twojego synka ale jeszcze dominuje na rowni szymon

[ Dodano: 2008-07-04, 16:34 ]
a co do antykoncepcji to jezeli chcesz stosowac to jest teraz duzy wybor nawet dla karmiacych np. wpostaci zastrzykow 1 zastrzyk co 3 miesiace

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

04 lip 2008, 17:56

Dawno mnie nie było. Musze Was doczytać. :ico_olaboga:


Ale jak się chwalicie brzuszkami to ja też.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lip 2008, 19:25

asika82, karmiłam samą piersią tylko miesiąc, potem musiałam zacząć dokarmiać bo mój synek urodził się duży (4200) i miał duże potrzeby a ja piersi małe i nie wykarmiałam go niestety. Ale nawet jeżeli będziesz karmić tylko piersią to i tak nie nastawiaj się że nie zajdziesz w ciąże bo tak na prawdę to nie jest zabezpieczenie przed ciążą. Jeżeli nie chcesz zdecydować się na jakąś antykoncepcję to po prostu musicie uważać. Ja ci powiem że my z mężem dużą część naszego związku się nie zabezpieczaliśmy i nic się nie działo no a teraz proszę :ico_oczko:

JA też mam spory brzuchol znowu, jutro wkleję zdjęcie :-D
asika82, moja przyjaciółka, która jest chrzestną mojego synka też nazywa go Antosiem chociaż ma na imię Tymon. Jej to w ogóle nie przeszkadza bo tak go nazwała jak był jeszcze w brzuchu i do dnia dzisiejszego ani razu nie powiedział do niego Tymon tylko zawsze Antoś. No a teraz mówi że będzie dziewczynka i na pewno Antosia :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 lip 2008, 22:44

mi tez imie antos sie b. podoba :-D ale mezu nie chce :ico_zly:
co do brzucha, pewnie pamietacie (przynajmniej niektore :ico_oczko: ) jak wam wklejalam owo zjawisko. a teraz... kurcze, zaczynam sie denerwowac, bo nie tyle ze nie urosl, ale dosyc znacznie zmalal, ruchow dzidzi tez niespecjalnie czuje, tyle ze macica sie stawia... echhh, musze tydzien wytrzymac (do czwartku :ico_oczko: )
pamietam ze mialysmy z kasia brzuszki podobne, a teraz - hihihihihii, nic z tego, duzo ludzi w ogole nie widzi ze jestem w ciazy, wieeeeeelu sie b. dziwi jak mowie ze to czwarty miesiac... sasiedzi pytaja, czy oby wszystko dobrze, bo jak jedna sie dowiedziala (nasze dzieci chodza razem do przedszkola) to juz caly blok wie i pyta sie co sie dzieje??? gdzie moj brzuch i ze chyba ciaza mi nie sluzy :ico_noniewiem: :ico_olaboga: to tak na marginesie brzuchow duzych i malych :ico_haha_01:
asika82, nie mysl ze karmienie cie zabezpieczy. jest ono utrudnieniem zajscia w ciaze, ale nie srodkiem antykoncepcyjnym. ja mam wysoka prolaktyne (hiperprolaktynemie) leczona farmakologicznie i przez cale moje "kobiece" (z okresem) zycie mowiono mi, ze bede miala nie tyle problemy, co baaaaardzo male szanse na ciaze bez wspomagania. za pierwszym razem mowili, ze cud, teraz stwierdzili ze mezu musi miec bycze... no wiecie :ico_oczko: w kazdym badz razie jesli nie chcesz szybkiego rodzenstwa dla antolka, to zabezpieczajcie sie :ico_oczko:

fotki brzuszkow cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zachecam reszte do autofotobrzuszkowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość