Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 lip 2008, 09:17

Witam .............

Dopiero wstalam i zaraz popedzilam do lazienki sprawdzic co i jak.I krwi nie widze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 lip 2008, 09:20

Dopiero wstalam i zaraz popedzilam do lazienki sprawdzic co i jak.I krwi nie widze
to dobrze ze dziś juz lepiej się czujesz noi nie masz tego podbarwionego śluzu :ico_sorki: :ico_sorki:
wypoczywaj Kochana :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 lip 2008, 10:35

22540MONIKA, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

04 lip 2008, 11:54

Mojej znajomej czop odchodzil przez prawie miesiac plus biegunka do tego.Wiec dziewczyny roznie to moze byc.

A ja dokupilam dzis pieluchy,chusteczki tylk musze to wszystko poukladac i wtedy pozostaje tylko czekanie :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

04 lip 2008, 12:22

hej :ico_ciezarowka:
jagna30 ja juz bym spanikowala...., ale taka moja natura:), dzielna jestes i moze mnie nawet wyprzedzisz z porodem cio?? :ico_oczko:
ja musze kupic termometr dla dzidzi ale nie wiem jaki :ico_olaboga: za duzo ich...i gruszke, podobno dobre sa te nowe koszt okolo 20zl, co ustami sie wyciaga taka rurka..niby mniej boli to maluszka wiecie cos o tym?????????????????
pozdro :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-07-04, 14:44 ]
hym..oto moj brzusio mega dzis czyli 37 tydz i dwa dni:)))Obrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

04 lip 2008, 14:56

Hej :-)

Widzę, że wszystkie prawie kobietki naszykowane na poród a ja ciągle twierdzę, że mam jeszcze duzo czasu :-)

Co prawda już przyszykowałam ciuszki i czekają na upranie, ale planuję zrobić to dopiero pod koniec lipca, żeby były świeższe. Pokupiłam już wszystkie kremy przeciw odparzeniom, gaziki do pępka, ale zapomniałam o podkładach poporodowych więc i tak jeszcze na zakupy. Mam nawet chusteczki i pieluchy, ale rozmiar 2, tych najmniejszych nigdzie nie mogę znaleźć :ico_szoking:

delfi, termometr najlepszy standardowy elektroniczny, nie są drogie ok 15zł. Nie polecam tego do ucha, często myli pomiar. A do wody zwykły typu rybka czy jakis inny, pełno ich wszędzie.
Ja używałam zwykłej gruszki, tylko oczywiście najmniejszy rozmiar dostosowany do wieku. Miałam aspirator z niby bezpieczniejszą końcówką, ale czyszczenie trwało dłużej i dzidzia sie tylko gorzej denerwowała. Tego z rurka nie próbowałam.A czyszczenie noska nie jest bolesne, tylko trzeba uwazać żeby za głeboko nie włożyć końcówki w dziurkę. Już gorsze chyba obcinanie paznokietków takich malutkich :-)

Się rozpisałam. Mam okazję sobie poprzypominać :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

04 lip 2008, 15:00

hym...to z tymi gruszkami nie taka latwa spr...
a do pepka te waciki i cos jeszcze trzeba kupic nie??

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 lip 2008, 15:21

szkrab, :ico_sorki: :ico_sorki: mi to na reke mala niech jeszcze sobie posiedzi :ico_oczko:
A co do zakupow to zostalo mi lozeczko i wozek.Po lozeczko jutro wyciagne mojego K.
No i poprac musze,acha no wlasnie jeszcze komode trzeba malej kupic :ico_olaboga: zapomnialam :ico_noniewiem:

delfi1, staram sie do wszystkiego podchodzic z glowa.Moze i bym spanikowala gdyby to byla polowa badz poczatek ciazy.Prawdopodobnie cos tam sie zaczyna dziac z szyjka.....
Jezeli chodzi o termometr kapielowy to mam taka smieszna rybke,a taki standardowy term.,to najlepszy elek.A do noska tez mam zwykla gruszke,nie chce zadnych wynalazkow.

sensibel, ja krem na odparzenia wybralam Sudocrem,sprawdzony.Gaziki tez mam,a pieluchy kupilam Pampersa takie od 3-6 kg.
Jak urodzilam mojego pierwszego synka,bylam w szoku jakie on mial dlugie paznokcie :ico_szoking: ale podobno u dzieci przenoszonych to norma.No i niestety ledwo co sie urodzil to juz sie podrapal...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

04 lip 2008, 17:04

delfi1, staram sie do wszystkiego podchodzic z glowa.Moze i bym spanikowala gdyby to byla polowa badz poczatek ciazy.Prawdopodobnie cos tam sie zaczyna dziac z szyjka.....
Jezeli chodzi o termometr kapielowy to mam taka smieszna rybke,a taki standardowy term.,to najlepszy elek.A do noska tez mam zwykla gruszke,nie chce zadnych wynalazkow.
a co do przemywania i pielegnacji pepka??
jutro jade na dzileczke i sobie wypoczne mam nadzieje :ico_oczko: grila sobie wszamam tzn miesko z niego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 lip 2008, 17:14

delfi1, to pepuszka takie gaziki nasaczone spirytusem,dostaniesz w kazdej aptece.

Ja jutro do tesciow na wies jade :ico_sorki: :ico_sorki: tez zalicze grilla napewno :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-04, 17:15 ]
A moja mamusia wziela dzieciaczki i pojechala z nimi nad wode :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość