chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

06 lip 2008, 22:43

Witam!
felicity, dzieciaczki słodziutkie. A Filipek wprost śliczny!Wydaje się sporym chłopcem.
Napisz, co u ciebie słychać....jak sobie radzisz.
I ja znikam na całe 10 dni. Nad ranem wyjeżdżamy nad morze. Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 lip 2008, 21:23

Hej

I wszystkie pojechały :ico_oczko: miłego wypoczynku

Felicity- Chloe ma racje dzieciaczki przesłodkie, pisz co u ciebie?

Kasiulka- małosolne robiłam juz drugi raz mniam mniam wyszły oki, wysłałam Ci słoik :ico_oczko:

Asiu- ale Wikunia się namęczyła bidulka z ta trzydniwką, odpocznijcie sobie u rodziców, a w nowym kolorze wygladasz bosko, zresztą ładnej kobiecie we wszystkim pięknie
:ico_haha_01:

A Kornelek już chyba dobrze kupiorki coraz lepsze mleka nie zmienialiśmy, on chyba kupciał po tym priobiotyku. Nie zagladałam bo przez cały zeszły tydzień mój małżonek był na zwolnieniu pochorował się gardło kaszel katar bałam się o Kornelka żeby się nie zaraził ale na odpukać nic mu nie jest, przedwczoraj miał mały katar ale ustąpił. Wczoraj bylismy u teściowej Kornel biegał po trwace chyba się pokłół o jakieś roślinki bo całe rączki ma podrapane i krostki na nodze. A trzy dni temu obciełam mu włosy grzywkę ma nad czołem :-D :-D to tyle, pozdrawiam i buziaki papa. Jutro mama mnie odwiedza ale tylko na kilka godzin, wysprzątałam dzisiaj całą chatę, jestem padnięta idę poleżeć

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 lip 2008, 22:49

hej

byłam u taty tydzień - myślałam, że napisałam ale jednak chyba tylko pomyślałam... taka zakręcona :-D

Asia - ładne włoski, zdrówka dla Wikusi :-)

Maziu - udanego wypoczynku i dziewczynkom po buziaku :-D

Iwciu - brawo dla Bartusia - Lilcia mówi, że sika ("mama, sika") :-D jak jest w pampersie, jak nie to siada zrobi, no i do tego zrobi też w majtki - na razie u taty był tydzień przerwy ;-)

Kasiulka - kiedy macie najbliższe usg?? ;-) no i brawo za smoczek, ja używam Lilci na noc - w dzień baaaaaaardzo sporadycznie, jak chcę by nie gadała a zasnęła :-D

Chloe - ja zostawiłam teraz na jedną noc lalki to jechałam i ryczałam całą drogę - ale to ja nie znam jej, może leniwa :-P

Anetko - ignorować?? nie mam "sprawdzonych metod"

U taty jak byłam była sytuacja, że Lili siedziała przede mną i machała łapkami i niechcący uderzyła mnie w policzek... zamarła i pytam jej "co zrobiłaś? co się mówi?" Liluś tak na mnie - ja "przepraszam"!! Lilcia - "paszam", mówię, przytul szybko mamę... i ona (rzadko jej się zdarza aż tak czule) objęła mnie za szyję i przytuliła się :-) mojeeee słoneczko kochane :-) a Guzia nasza ryczy jak tylko straci mnie z oczy, ale ryje tak że aż uszy pękają, jak widziała mojego tatę to całym ciałem się cieszyła bo on na ręce ją brał i nosił ;-) teraz odzwyczajam (rehabilitantka powiedziała, że jak najmniej nosić...) kula się po całym domu ale jeszcze nie siada (jak posadzę to krótko siedzi- ale też mam nie sadzać) no i nie raczkuje ale już tak niby "bzyka" :-D

buziak dla wszystkich

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

08 lip 2008, 11:22

Hej

Nie wiem o jakie fotki Wam chodzi bo ja nic nie wysyłałam :-D Może o mój brzuchol??? Jak tak to proszę - 20 tydzień, czyli druga połowa się zaczęła :ico_haha_01:

Obrazek


MARITTA --- kolejne usg mamy 21 lipca i to 3D więc może uda się poznać płeć :-) Powiem Ci, że u nas identyczny dialog jak u Was w sprawie bicia i przepraszania :-D :-D :-D

No i się napisałam... Przylazł Konradek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

08 lip 2008, 12:28

brzunio zgrabniusi i malusi :-D śliczny :-D

Lila dziś zrobiła 4 razy siku w mieszkaniu, 0 do nocnika :-D odpuszczam na dziś ;-) hihi ale gada twardo, mamo siku i przyszła do kuchni niemal nogę mi obsikała :-P

z tym biciem to incydent, jak ma nerwa to klepie w brzuszek swój i woła "bij bij" :-D

a w ogóle to znów kocha Różę, był okres, że olewała ją - a teraz sama kładzie się obok, zagląda w oczy, całuje (!) sam miód :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 lip 2008, 12:57

No hey

Kasiu no brzusio fajny :ico_brawa_01:
Martula jak ja dawno Cie nie widziałam, lubię czytać o Twoich skarbeńkach. U nas Wiki woła "sisi" kuca i robi, obojętnie gdzie, a po siada na nocnik :ico_oczko: Zaczyna gadać powoli, obenie szlifuje "cio to est"
Dziadki ją niańczą a ja leniuchuje :-D

Mery miło słyszeć że Kornelek zdrów :ico_brawa_01:

A wiecie jednak jadę nad morze w tym roku, 25 sierpnia jedziemy do Ustki :-D
póki co byczę sie u rodziców

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lip 2008, 18:14

Witam dziewczynki :)
Dopiero dziś znalazłam siły żeby napisać co u nas - jestem chora mam angine ropną i modle się żeby nie zarazić Niki ma lekki katarek i mam nadzieje że na tym sięzakończy :ico_noniewiem: trzy dni temu wyszła jej jakaś paskudna wysypka na brzuszku byłyśmy u lekarza ale nie zna przyczyny :/ a wysypka ani nie anika ani się nie powiększa :ico_noniewiem:
Kasiulka - brzusio malusi i słodziusi ja taki mam po przejedzeniu :ico_haha_01: z Niki jak byłam w ciąży to w 3 mieś taki miałam :-D
Asiu- włoski ślicznie pofarbowałaś :ico_brawa_01:
Maritko - też przerabiałyśmy uderzenie :-D i przeprosiny Niki myślała ze to zabawne i powtarzała sytuacje pach po buzi i uścisk i buzi :ico_olaboga: ale w końcu jej przeszło :-)
Mery - dobrze że już z Kornelkiem wszystko w porządku
Też robie małosolne teraz już trzeci raz Marcin mówi że wyszły rewelacja ale ja niestety nie czuje smaku z powodu tego zapalenia :ico_placzek:

Dziewczynki robiłamoże któraś z was nalewke wiśniową bo ja szczerze mówiąc nigdy nie robiłam a wiśni mam zatrzęsienie i pomyślała że zrbie nalewke ale chciałabym jakiś sprawdzony polecony przepis :ico_sorki: prosze jakktóraś ma to nich mi poda

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 lip 2008, 20:34

witam!
Kasiulka wyglądasz cudnie
Asiu bardzo ładny kolorek i pasuje Ci
edulita dużo zdrówka życzę
Marittka takie dwie laleczki obok siebie cudności :D
Feliciity śliczne dzieciaczki
więcej nie doczytałam, wybaczcie :D
widzę, że akcja nocnik w pełni u nas podobnie, Jaś już sobie całkiem fajnie radzi, czasem się zesika w gacie, ale ogólnie tylko śpi z pieluchą, zaczyna gadać i na pytanie ile masz lat pokazuje 2 paluszki i słodko odpowiada ci :D
ostatnio też się pochorowałam na antybiotyku musiałam do pracy chodzić, bo koleżanka ma urlop i musiałam ją zastąpić, ale najważniejsze, że już swoje odwaliłam i jestem na bieżąco, choć ostatnio do 21 w pracy siedziałam :ico_puknij:
no to tyle o sobie :ico_oczko:
buziaki dla wszystkich wczasowiczów i chorowitków

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 lip 2008, 12:07

hej hej!!!

wczoraj ruch a dziś co???? :ico_szoking: .My dziś siedzimy w domu,bo co chwila pada :ico_brawa_01: ,ale to dobrze,bo coś mnie leń złapał :ico_oczko:

Kasiu z ciebie to meeeegggga SEXY :ico_ciezarowka: ,śliczniutki brzunio,a Ty ...hm słow mi brak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Edulitko zdróweczka,nie daj się,przerabiałam kiedyś anginę ropną w lipcu -koszmar ,współczuję :ico_chory: .Najważniejsze ,że Niki nie złapała i napewno już nie złapie :ico_nienie:

Asiu ja Cię jednak wolałam blondi,chociaż teraz też jest fajnie :ico_brawa_01:

no i zmykam ,bo zapomniałam :ico_wstydzioch: co miałam napisać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 lip 2008, 17:51

Oj pusciutko tu dzisiaj widze że tylko Iwcia aktywna :-) my tez dziś w domku bo pada co chwike :ico_noniewiem: już czuje się lepiej to jutro z Nikolcią wybiore sie na działkę. Mam jakąś sennośc dzisiaj ide zrobić sobie kawkę kolejna już dziś bo jak nie to usne :ico_spanko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość