Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 lip 2008, 08:22

#ania# dziś odbieram poprawione badanie i mam nadzieję że tamte wyniki wyszły tak źle bo mocz był żle pobrany :ico_sorki:
Mnie też brzuszek pobolewa , napina się i twardnieje, to są chyba skurcze ale biorę na to no-spę. Muszę poprostu więcej odpoczywać bo ostatnio od rana jestem w ruchu.

Gabrysia ostatnio tak za mną płakała jak wychodziłam, że aż mi było jej szkoda zostawiać :ico_placzek: Ona jest taka kochana :579: Dzisiaj idę z nią do piaskownicy :-D będzie super zabawa!!!

blumek za mną też ostatnio pizza chodziła i zamówiliśmy sobie z mężulkiem :-) zjedliśmy na pół dużą a mi jeszcze było mało :ico_szoking:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 lip 2008, 08:29

Motylku22 masz przepiękny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lip 2008, 08:58

Widze, że to nie tylko mnie boli
nie pamietasz jak ja sie skarzylam?? :ico_oczko: u mnie bylo z prawej strony, dlatego wlasnie balam sie ze wyrostek :ico_noniewiem: no ale to dzidzius taki niesforny :ico_oczko: ogolnie, napina sie macica strasznie, mam czasami (to jest codziennie ok godz 10:30-11 i pozniej ok 18-19 i w nocy) skurcze i to widac, jak leze co sie dzieje. ale jest zdecydowana poprawa dzieki odpoczynkowi - o wiele mniej boli, nie stresuje sie juz tak bardzo tym stanem bo wiem, ze po prostu moge usiasc czy polozyc sie w tym momencie i luzik :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 lip 2008, 10:24

Ciągle Pada.......
I co tu robić? Leżę przed kompem i palę głupa. Wczoraj kupiłam śliczną sukienusię dla Mai. Ale co do wóżka, ach za duży wybór. Ten Mutsy piekny ale drogi i mała gondola. Tak już się zastanawiam nad Maritą, ale to takie jakieś mało poręczne i skrzypiące. Zamówiłam też komplet pościeli, ciekawe co to będzie. Męzowi oznajmiłam, że w ciągu dwu miesiecy sypialnia ma być po reoncie żeby mogła już znosić wszystko dla maluszka.
A wczoraj byłam w odwiedzinach u koleżnki co urodziła w piatek synka. Jeny, jaki maluszek, niecałe 3kg. Tez bym chciała takie maleństwo :ico_sorki: zawsze to łatwiejszy poród.
No i muszę w koncu na ten basen zacząć jeździć. :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

09 lip 2008, 13:56

niecałe 3kg. Tez bym chciała takie maleństwo :ico_sorki: zawsze to łatwiejszy poród.
a co ja mam powiedziec, mówią że drugie dziecko zawsze większe sięrodzi...
ała...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:09 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 lip 2008, 14:58

czesc mamusie

co mozna jesc zeby hemoglobina poszla w gore, poza salatami i rybami?? Slyszalam ze szpinak ale ja nie robilam nigdy szpinaku i nie wiem jak sie zabrac do tego.
Ale moj brzdac kopie - wczoraj to myslalam ze jakas impreze sobie z moimi organami zrobilo malenstwo :ico_urodzinki: :509: - tak sie ruszalo, Ale niech sie rusza, w koncu ja tez w miejscu nie siedze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 lip 2008, 17:17

Witajcie, ja tak na chwile, bo zaraz przyjedzie koleżanka z dziećmi i nasza Wicia będzie miała koleżanki do zabawy, bo jak czekała na mnie jak byłam u ginki to wynudziła się jak mops, chociaż to tylko godzinka, ale zapakowała sobie malowanki i kredki do autka, więc nie było źle, jedno co stwierdzam, to fajnie mieć takie odchowane dziecko ;-)

A co u ginki.. Otóż w domu uświadomołam sobie, że zapomniałam zapłacić za wizyte, cóż.. pojade do niej za tydzień, albo przy następnej wizycie zapłace za dwie.. w końcu ciężarne mają prawo być rozkojażone.. Po za tym to wszystko w najlepszym porządku, badania w normie, Mały kopie jak szalony, nawet gince się dostało ;-) Kolejna wizyta 6 sierpnia.. Umówiłam się też na USG 4D 5 sierpnia, Boziu to będzie już prawie 25tc jak ten czas leci ;-)

Teaz lece sprzątać, bo po obiadku bo jeszcze naczynia nie pomyte, mam nadzieje, że uda mi się jeszcze zajrzeć do Was dzisiaj..

Co do bóli to ginka mówiła, że takie skórcze są ponoc normalne w ciąży macica się w ten sposób przygotowuje do porodu, do puki są bezbolesne i krótkie to nic poważnego sie nie dzieje, gorzej jeśli zaczną boleć wtedy trzeba biegiem do lekarza.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 lip 2008, 17:41

#ania#, to dobrze ze wszystko OK. a czas leci, nim sie obejrzymy a bedziemy szykowac tort na pierwsze urodziny!!! :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 lip 2008, 20:04

betka, - ja znam na szpinak. Kupujesz mrozony bo ze świerzym jest problem. Najpierw na patelni lub w rondelku ogrzewasz sprasowany czosnek, ale nie żeby się zezłocił. Tylko przez chwilę. Dodajesz ten szpinak i odparowujesz na maxa. W międzyczasie przyprawaisz czym lubisz, sól, pieprz, bazylia. Pycha. Możesz też dodać trochę słodkiej śmietany, albo sera lazura (uwaga jest słony). No i do obiadku np z makaronem. Można pomieszać z mięskiemi miękką marchewką i do makaronu też. Albo poprostu jako sałdaka. Spróbuj bo warto.
#ania#, - :-D ależ gapuś z Ciebie. Co do skurczów to wiem o tym :-) Dziś miałam i wczoraj. Ale wczoraj berdzoej mnie męczyło.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 lip 2008, 21:18

Aniu super ze wszystko ok:)
Dziewczyny jak wy rozpoznajecie te skurcze??Czym się to objawia?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość