małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2008, 09:23

Po raz kolejny dziękuję dziewczynki!

Co do długotrwałych cichych dni, to powiem Wam, że bierze się to przede wszystkim z tego, że nie mieszkamy razem. Jestem pewna, że gdybym mieszkała z nim i mijalibyśmy się we wspólnym mieszkaniu to pewnie nie byłoby mowy o takich kłótniach na kilka dni.
I po raz kolejny obiecuję, że postaram się coś zmienić, a jaki będzie tego efekt? Napisze Wam po wszystkim :-) Póki co nie rozmawiamy ze sobą nadal. Piotrek dzwonił wczoraj dwa razy, ale za pierwszym razem nie było mnie przy telefonie, a za drugim postanowiłam postawić na swoim i nie uległam. Jeśli naprawdę żałuje (chociaż pewnie i tak kiedy już zaczniemy rozmawiać to stwierdzi, że nie ma mnie za co przepraszać, bo to przecież była moja wina :ico_noniewiem: ) to spróbuje innej metody, żeby się ze mną skontaktować. Ja zawsze próbowałam! Jak wyłączał komórkę to dzwoniłam do domu do niego albo do firmy i nie było takiej możliwości, żeby nie odebrał, bo nie wiedział kto dzwoni :-D
Ula, dziękuję kochana za Twoje rady, ale z jedną nie mogę się niestety zgodzić. Może to przez moją dumę? Nie odezwę się do niego pierwsza. A dlaczego? Bo zawsze się odzywałam pierwsza i piotruś tak się do tego przyzwyczaił, że teraz jak się pokłócimy to potrafi się tydzień a nawet trzy tygodnie nie odzywać, aż w końcu ja do niego nie zadzwonię :ico_puknij: Postaram się z nim pogadać, a jak nie dotrze do niego to, co będę mówić, to podam mu wydrukowane moje i Wasze posty, żeby sobie poczytał. Może to jakoś zadziała, chociaż pewnie dostanę burę, że piszę na jego temat na "jakimś tam forum" i że obrażam go i krytykuję przy innych, itd. itd. :ico_zly:
Wierzę, że z Waszym wsparciem rzeczywiście uda mi się to szczęście. Jak nie z nim to bez niego. Byleby dać szczęście Kubusiowi. Buziaki

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 lip 2008, 10:08

witajcie z rana
zapraszam na słodkie co nieco

dzięki dziewczyny za życzonka dla Tadzia
ja jutro postawię torcika
ja właśnie w pracy jestem,a viola już pewnie nad morzem, ale super, żeby tylko pogoda im się udała, ale dzieciaki będą miały radość
uleńko dobre z tą gumeczką, ale oni to już za starzy na takie figielki, a poza tym niech się lepiej dziadkowaniem zajmą
teść to by chciał przychodzić, ale żony się boi jak ognia, bo jakby się wydało to by nie miał życia w domu
ja na jego miejscu bym zaryzykowała, ale to jego decyzja
my byśmy go nie wydali
justynko fajnie, że ten wyjazd już tuż, tuż :ico_brawa_01:
małolatko nasze posty, to ja bym mu jako ostateczność pokazała, bo myślę, że bardzo byś go od razu zdenerwowała i nie byłoby rozmowy wcale, a przecież nie o to ci chodzi prawda?

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 lip 2008, 12:11

żegnam sie z Wami i do usłyszenia za dwa tygodnie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2008, 12:18

Basiu, dlatego właśnie napisałam, że najpierw spróbuję z nim porozmawiać, a kiedy nadal nie będzie widać efektów mojej pracy to wtedy mu to pokażę.

Justynko udanego wypoczynku! i do zobaczenia za dwa tygodnie :-)

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 lip 2008, 14:11

Dzień dobry!

Dziękuję za zyczenia - oby się spełniły!

Dla ochłody :)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Dla zdrowia :)

[/url]Obrazek

Coś słodkiego :)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Do popicia :)

ObrazekObrazekObrazek

Małolatko, Basia ma rację, pokazywanie naszych postów niczego nie zmieni, jak go rozmową nie przekonasz, to postami tym bardziej, bo będzie miał solidny argument przeciwko Tobie.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2008, 22:49

Basik, no tak, ale może dzięki temu zrozumiałby w końcu o co mi chodzi i "czego żądam". Na szczęście nie musiałam korzystać z naszych pościków :-)

Porozmawialiśmy na poważnie i chociaż on nie chciał, bo stwierdził, że od 24. lipca (roczek kubusia) co miesiąc będzie mi przelewał 500zł na konto, jako alimenty i że chce się widzieć z kubusiem, byleby nie musiał na mnie patrzeć :ico_noniewiem: Ale jak na niego nacisnęłam i przegadałam mu do rozumu, że nie jest talentem rozstać się nie walcząc i że za dużo lat (4) mamy za sobą, żeby teraz tak po prostu sobie odpuścić. On to mówił ze złości i ja to wiem. No i pogadaliśmy, nakłoniłam go do tego, żebyśmy się przekonali ile wart jest nasz związek, spróbowali jeszcze raz i może za miesiąc, dwa, żebyśmy zamieszkali razem. Póki co u moich rodziców w jednym pokoju, bo to jest dla mnie wygodniejsze (jego nie ma cały dzień w domu, a ja przynajmniej nie będę musiała dojeżdżać do szkoły i do mamy, żeby małego jej zostawić). Może się uda. Oby, bo szkoda mi tych wszystkich lat i tego, co do niego czuję. Spróbujemy jeszcze raz. Liczę na to, że się uda. Na koniec przyszedł do mnie, przytulił czule pocałował i z uśmiechem na twarzy po wielokrotnym cmokaniu oddalił się, opuszczając mój dom. W ten sposób mogłabym kończyć każdy dzień :-D :ico_wstydzioch:

Dziękuję Wam dziewczynki ZA WSZYSTKO! A przede wszystkim za to, że wysłuchiwałyście tego, co Wam tu wypisywałam i odpisywałyście, chociaż wcale nie musiałyście. Kocham Was :ico_wstydzioch: :-D
Buziaki i dobranoc. Lecę do łózia bo mi się ślepka kleją. Może sobie jeszcze kawkę zrobię i książkę ("Spalony tost" Teri Hutcher) poczytam, a może od razu usnę :-D zobaczymy się jutro. pa kochane!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 lip 2008, 22:52

małolatko super wieści, trzymam kciuki :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 lip 2008, 10:36

Dzień dobry!

Siedzę z kawką, mam delicje i pysznotkę, dziecię mi spi, ojoj, jak mi dobrze :-D :-D :-D

Przed chwilą odkurzyłam mieszkanie i zmachałam się okropnie...uuuuffff...

Wczoraj "łaziłam", wracałam do postów sprzed roku, jeju, nie wiedziałam, ze tak pięknie będę ten czas wspominać :-) A dzieci mamy już takie duże i tyle się w ciągu tego jednego roczku wydarzyło! :-)

Byłam wczoraj z Jasiem u pani doktor, do szczepienia, wyobraźcie sobie, że Jaś nawet nie pisnął, patrzył z zaciekawieniem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co oni mu tam wbijają :ico_szoking: Nawet pani z rejestracji weszła spytać, czemu on nie płacze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Byłam dumna z synka.

No i waży niewiele, tylko 8700, ale to wciaż norma - ten sam centyl od początku :-)

Viola szaleje na urlopie, Justynki też już nie ma... Hop-hop!!! Jest tu ktoś? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 lip 2008, 11:21

witam
Oczywiscie w pierwszej kolejności

STOL LAT DLA KOCHANEGO TADZIKA :-D

Obrazek
Obrazek

rośnij nam zdrowo kochanie :-D

Przekazuje wam też zyczonka i pozdrowionka od Sosim i Zosi
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Małoaltko strasznie sie ciesze ze udało wam dojść do kompromisu z Piotrkiem i trzymam kciukasy zeby wam sie udało :-D

Basiu oczywiscie olbyrzmie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jasia za odwage :-D
A na ciasteczko to zapraszam do mnie to sie razem troche pobyczymy :-D

Justynko miłego wyjazdu i czekamy na foty i twój powrót :-D

No nasz Violu to sie juz pewnie na plazy smarzy :-D ja jzu tez sie nei moge doczekac naszego wyjazdu :-D tylko niestety nasi znajomi z nami nie jada ale umówilismy sie z innymi nad morzem wiec mam nadzije ze bedzie ciekawie :-)

Basiu a co do teścia to nei ma sie co dziwic ze boi sie przyjsc, jak całe życie pod pantoflem siedział :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 lip 2008, 13:18

No gapa ze mnie :ico_puknij:

Tadziku, moc zdrówka, radosci, spełnienia marzeń! Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość