Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 lip 2008, 11:13

Malduję się i ja :) Dzisiaj moje samopoczucie lepsze, głowa mnie nie boli w przeciwieństwie do Was biedulki, więc jest ok. Pogoda nieciekawa: wietrznie i pochmurno choć niebo się troche przeciera. Weekend podobno ma być rekorowo gorący - tak przynajmniej zapowiadali- choć póki co nic na to nie wskazuje. Mój M. ma urlop i gdyby byuło cieplutko myknęli byśmy nad morze... no ale to się jeszcze zobaczy. Miłego dzionka dziewczynki

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 lip 2008, 11:14

Aniasf a jak po wyjeżdzie? Synek nie dokuczał, jak podróż?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 lip 2008, 11:37

hej dziewczynki, podziewałam się na Mazurach, w małej wiosce zapuszczonej w puszczy Piskiej, 6 domów na krzyz i ni zywego ducha. Nawet drogi dojazdowej dobrej nie było, najpierw godzinę tłuklismy sie przez leśne wertepy a potem promem dotarlismy do celu. Było warto, tego oczekiwałam.
Osita napisała:
a gdzie to aniulka sie podziewalas??? juz sie balam ze wodnik szuwarek cie porwal
Ositko, jak widzisz jestem na forum,ic mnie w tej puszczy nie porwało :ico_haha_01:
Było fantastycznie, niesamowite jak działa na człowieka swieże powietrze. Wstałam jednego ranka z potworną migreną i wysarczył kwadrans na werandzie,ból odszedł jak reką odjął. W domu bez apapu nie dałabym rady.
asika82 napisała:
Aniasf a jak po wyjeżdzie? Synek nie dokuczał, jak podróż?
Asia, synek nic mi nie dokuczał, wrecz przeciwnie. Dobrze nam sie jadło rybki w smażalni. Nabardziej smakował nam węgorz i lin w sosie smietanowym. On chyba wogóle lubi rybki, pamietasz jak ci opowiadałam o tunczyku z cebulka?? :-)
Teraz czekam na pierwsze ruchy, wczoraj zaczął się 16 tydzien a w brzuszku nadal tak spokojniutko.
Evik.kp. i Osita, jak wy radzicie sobie z bólem głowy?? Ja mam bardzo czesto, mogę brac tylko apap, tak mi ginkek nakazał, ale wolałabym wogóle sie nie faszerować. Może jakies alternatywne sposoby??
A ta fotka ponizej, to z wyprawy do Paryża na przełomie marca i kwietnia. Andrzej jest pewny, że to tam " zrobilismy" synka.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

09 lip 2008, 11:56

melduje sie!!! ten bol to chyba zarazliwe bo od wczoraj tez mi glowa peka masakra a do tego cos mi sie zle spalo bo cala lewa reka mnie boli od ramienia po palce wiec klikam moze sie rozrusza hehe....Aniafs pozazdroscic jejku jak ja bym chciala pojechac chociarz na weekend do jakiegos buszu zeby nie bylo ani jednego czlowieka jakis strumyk mala chatka i moglo by tez nie byc komarow ani kleszczy hehe a z tym to najtrudniej..wogole czy ktoras jeszcze wymiotuje bo ja najwyzej 2 dni spokoju mam ..wlasnie pije kafffke moze przestanie mnie glowa bolec czasem mi to pomaga ogolnie nie lubie brac tabletek a juz zbednych wole cierpiec po cc nawet przeciwbolowego nie bralam wolalam cierpiec niz dac wbic sobie glupi zastrzyk..ale glupol ze mnie ...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lip 2008, 12:00

aniafs ja też mam bóle głowy, ale to raczej od tego ciśnienia wyższego, staram sie nic nie brać, bo te leki co brąłm jak jeszcze nie wiedziałam,ze jestem w ciąży całkiem mnie wystraszyły do wszelkich medykamentów :ico_placzek:

Kasia nie martw się, jeszcze zobaczycie morze i to już w czwórkę :-D , głowa do góry i cieszę sie ze maż znalazł pracę :-)

osita ja to uwielbiam colę i kawe, ale niestety nie powinnam, ale co robić, jak sie chce :ico_wstydzioch: ...a zdjecia z nad morza jeszcze chcialaś?

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

09 lip 2008, 12:02

ach zapomnialabym bylam wczoraj u lekarza i robil mi usg ale wiecie co mam dzidzie uparciucha jedynie co pokazal to pupe i jak lekarz prubowal go podgladnac od boczku to tak sie obracal ze nie bylo nic widac poza kawalkiem pleckow i tylkiem ..lekarza na poczatku to bawilo ale pozniej dzidzia nie dala za wygrana i lekarz sie wkurzyl i kazal przyjsc za tydzien na powturke bo moze dzidzia da sie pomierzyc i bedzie w lepszym humorze..mam fotke dupki...nie bede jej wrzucac w przyszlym tygodniu pujde jeszcze raz to odrazu wrzuce

[ Dodano: 2008-07-09, 13:04 ]
caro a wiec ten bol zarazliwy bo chyba wszystkie przez to przechodzimy

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 lip 2008, 12:08

Aniafs fajnie że już znów jesteś z nami. choć wierzę Ci że dobrze Ci było na Mazurach i pewnie wracać się nie chciało. Też bym chetnie urządziłasobie taki mały wypadzik no ale to niemożliwe - mój M. to pracocholik, pracuje i pracuje w dodatku ma własną firmę a z tym wiadomo jak jest. No ale jeszcze troszkę i dostanę zwolnionk- wtedy tez sobie poleniuchuje choć może nie w tak urokliwym miejscu. Aniu ja na ból głowy piję dużo wody mineralnej bo to podnosi mi ciśnienie, choć nie zawsze pomaga. Tabletek nie biorę choćby mi "łeb pękał" - tak jakoś boje się. Raz jedyny wziełam tylko nospę jak mnie brzuch bolał a to i tak za namową i zapenieniem koleżanki że Maełu nic się nie stanie. Lekarz mówił mi co prawda że nospa i leki na paracetamolu są bezpieczne ale staram sie unikać ich jak ognia
Siasia przesyłam Ci linka ze standartowymi badaniami w czasie ciąży
http://www.we-dwoje.pl/badania;wykonywa ... ,6416.html
No i chyba jak mogę co zasugerować to zmień lekarza- babka ewidentnie wyciąga kasę i do tego chyba ma trochę zlewke.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lip 2008, 12:11

mam fotke dupki
ale pewnie jaka to fajna pupka :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 12:12 ]
No i chyba jak mogę co zasugerować to zmień lekarza- babka ewidentnie wyciąga kasę i do tego chyba ma trochę zlewke.
popieram

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 lip 2008, 12:20

kasiulek247, ale Ci zazdroszczę- ja na kolejną wizytę, kolejne usg i badanie muszę czekać jeszcze przeszło tydzien - do przyszłego piątku. Kurcze nigdy bym niepomyślała że będę tak czekała na wizytę u dziurologa :D
P.S. Pochwaliłam się że mnie głowa nie boli, nie? No to już boli :(

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lip 2008, 12:27

tosia a ja na wizytę i od razu USG połówkowe idę dopiero 30 lipca :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość