Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

09 lip 2008, 12:42

tosia ja tez ide za tydzien w piatek na powtorke :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 lip 2008, 13:08

Tosiu, ja tez pije duzo mineralki jak mam migrene. Kiedys słyszałam własnie, że czesto reakcją na lekkie odwodnienie jest własnie ból głowy, dlatego dopajanie przynosi ulgę, chociaz nie zawsze. Czasami pomaga też kubek coli odgazowanej lub kawa, kofeina podnosi cisnienie.
A ja mam wizytę w przyszły czwartek, bedziemy sie dzieliły wrażeniami jak Ty wrócisz ze swojego piatkowego spodkania z "dziurologiem" :ico_brawa_01:
Kasiulek 247, ja juz wogóle nie wymiotuje, z resztą wymiotowałam i tak sporadycznie. Miałam tylko mdłosci bez końca ale i te odchodza juz do przeszłosci.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 lip 2008, 13:18

To pięknie - w takim razie pewnie końcówka przyszłego tygodnia będzie skutkowała w same dobre nowiny i zaraz Zirca będzie miała robotę ze zmianą suwaczków: pewnie przybędzie nam informacji o plci naszych maluszków :ico_brawa_01:
Hektolitry wody wypite- głowa boli nadal , gdzieś kiedyś czytałam o piciu redbuli i takich tam podobnym- próbowałam skutkowało ale pewnie zdrowe "toto" to też nie jest. I tak sobie siedze w robocie i myślę czy by tu jakigoś desantu nie odwalić, a co!!! Grzecznie pracuje od początku ciąży jakby nie patrzeć już piąty miesiąc bez dnia strajku czy zwolnienia to raz mnie mogą puścić szybciej do domku,nie?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lip 2008, 13:57

Mi niestety też nic nie pomaga na ból głowy :ico_placzek: i też staram się nie brać. Tylko że czasem muszę mieć siłę żeby zająć się moim łobuziakiem i bez apapu nie dam rady.
Nam się udało wyjechać na początku czerwca na Kaszuby na 4 dni i było super. Mam nadzieję że jeszcze uda nam się uda.

A ja dziś zepsułam aparat fotograficzny po raz drugi. Spadł mi i obiektyw się nie zamyka. :ico_placzek: :ico_placzek: Ja to mam pecha. Zanim znów naprawię nie będę miała czym robić fotek :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-09, 14:00 ]
Fajnie macie że będziecie miały teraz usg. ja też mam dopiero połówkowe 1 sierpnia. Chcemy jechać na 3d do Gdańska ale tak około 20 tygodnia czyli tak samo jak połówkowe :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 lip 2008, 16:00

Aniasf ale fajnie Cię tu podglądać :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lip 2008, 16:22

A mnie dziś spotkała sąsiadka i stwierdziła że chyba będę miała drugiego syna bo ładnie wyglądam :ico_placzek: staram się o tym nie myśleć i wiem że tragedii nie będzie ale cały czas w duchu mam nadzieję że będzie dziewczynka choć mężowi mówię żeby się nie nastawiał :ico_noniewiem: kurcze a muszę czekać do 1 sierpnia :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 lip 2008, 19:08

Asia cCebie tez miło podgladac tu i Antolka rzecz jasna też. Powtarzam się, ale wykapany Mareczek z niego :ico_brawa_01:
Fajnie, ze mnie namówiłas na to tiktakowe forum, bezcennym jest móc dzielic sie wszystkim z tyloma kobietakami ciężarnymi. To jak szkoła rodzenia w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 lip 2008, 22:06

To jak szkoła rodzenia w domu :ico_brawa_01:
lepiej nawet bo szkoła rodzenia jest tylko kilka godzin w sumie a tu zawsze mozesz zapytać i dostaniesz kilka odpowiedzi. Naprawdę na TT można się wiele nauczyć.

[ Dodano: 2008-07-09, 22:10 ]
cały czas w duchu mam nadzieję że będzie dziewczynka
mocno trzymam kciuki za dziewuszkę.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lip 2008, 23:13

Może jakies alternatywne sposoby??
mam w domu (odkad dziecko sie urodzilo :ico_oczko: ) takie woreczki z zelem - niebieski na zimno a czerwon na cieplo. niebieski jest wiecznie w lodowce, bo pomaga na: bole glowy :ico_sorki: , stluczenia i inne spotkania z grawitacja :ico_oczko: no i jak mialam problemy z kolanem (rzepka) to tez z tego oklady byly. a cieply idzie na min do mikrofali i pomaga na bole miesni (np okresowe) i ogolnie rozluzniajaca a takze na jakies tam urazy ktore potrzebuja rozgrzewania (np naderwane miesnie i nie pamietam co :ico_wstydzioch: ) te zimne oklady sa dobre, ale w tych upalach zaraz sie konczy "zimno" :ico_noniewiem: A! i bol zeba tez lagodzi :ico_oczko:
stwierdziła że chyba będę miała drugiego syna bo ładnie wyglądam :ico_placzek:
boziu, te zabobony :ico_noniewiem: wiesz, jak zobaczylam moja bratowa w ciazy, to pomyslalam, ze warto pocierpiec dla corki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wygladala okropnie - opuchnieta, z wybroczynami na twarzy, cala zsypana... urodzila chlopca :ico_oczko: u mnie zas wszyscy mowili ze "wygladam" na chlopca, mialam pileczke z przodu i wygladalam ok, nie przytylam dziwnie, wlosy mi zgestnialy... no i jest panna. teraz sie dowiedzialam, ze skoro ruchy pierwsze po prawej stronie, to dziewczynka :ico_haha_01: odpowiedz niedawnej mamusi - moja tesciowa tez mi corke wrozyla, a syn ze hej! :ico_oczko: tak wiec nie przejmuj sie zabobonami. zreszta, chlopczyk czy dziewczynka - wazne zeby zdrowe dzidzi i .. aniolek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko tego sobie i wam zycze, bo po jednym diabelku potrzebuje troche "odsapniecia" :ico_sorki:
Naprawdę na TT można się wiele nauczyć.
noooooooooooo :-D zapytaj gosi, jest na tt kilka tyg dluzej niz ja :ico_haha_01: u mnie juz dwa lata beda niedlugo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 9 Lipiec 08, 23:25 ]
aaaaaaaa! odnosnie plci to mam jeszcze jeden chinski kalendarz :ico_oczko: w pierwszym okienku wiek matki w momencie poczecia dziecka, w drugim miesiac poczecia (u wiekszosci marzec, nie? i u reszty kwiecien) no i wyjdzie czy rozowo czy niebiesko :ico_oczko:
http://www.findyourfate.com/chineseastr ... ender.html

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 lip 2008, 02:09

solidaryzuję się z laskami powalonymi przez migrenę....nic nie pomaga...niech to szlag... :ico_placzek:
Acha-chętnie pozmieniam suwaczki, więc się nie kryć ze zmianami!!! :ico_oczko: i rodzić duzo córek, bo na wcześniejszych miesiącach nie mamy żon dla naszych synków :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość