Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 lip 2008, 20:51

ANIAZABA - myślałam, że zespół niespokojnych nóg, to cvoś zupełnie innego... niektórzy ludzie tak mają (m.in. mój Pan), że nie mogą siedzieć, czy stać normlanie, tylko muszą ruszać nogami na przykład... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 lip 2008, 08:32

DZIEKI ZA LINKI WCZORAJ WZIELAM SIE ZA OGLADANIE.

Gie cos mi sie widzi ze nam sie z ciebie lipcowka zrobi. U mnie skorcze przepowiadajace tez sie zaczely.Przewaznie mam dwa wieczorem trwaja tak po 10 minut,ale staram sie wtedy chodzic zeby rozluznic miesnie i z regoly pomaga :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lip 2008, 09:37

SZKRABKU - no mnie gin po ostatnim badaniu przepisał na koniec lipca, więc wszystko możliwe... :)

ja myślałam, że te bóle nie są skurczami przepowiadającymi, bo kompletnie inaczej je wszyscy opisują - i w książkach i w necie i nawet w szkole rodzenia...

sama nie wiem... ja, gdy łapią mnie te bóle - nie jestem niestety w stanie się ruszyć, więc mowy nie ma o chociażby zmianie pozycji, a co dopiero o wstaniu z łózka i chodzeniu!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 lip 2008, 09:57

Hejka, Gie, jezeli chodzi o te bole kosci, to ja tez mam cos takiego - tylko, ze u mnie jest to jedno miejsce. Od czasu do czasu dopada mnie taki straszny bol w prawym udzie - wysoko, przy zlaczeniu z miednica.. i nie da sie nic zrobic, ani masaze, ani nogi w gorze. Ja to czuje nie jako wlasnie bol kosci i stawu, ciezko opisac.
Zastanawiam sie, czy to dziecko moze mi jakis nerw uciskac.. bo nigdy czegos takiego nie mialam i ten bol bardzo nieregularny jest.

Jagna30 , ja z moim wczoraj pojechalam na zakupy.. mamy wszystko dla maluszka (oprocz wozka i lozeczka). Ale.. wozek mamy juz upatrzony, podobnie z lozeczkiem.. wiec teraz pozostaje mi tylko przeczekac tydzien (moj wlasnie dzisiaj rano wyjechal na delegacje 6-dniowa :ico_olaboga: troche sie dziko czuje.. sama, bez znajomych wokol :ico_noniewiem: ).

Zdecydowalismy sie na wozeczek firmy Jane, oto link:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... em_guide:5

Jest on on o tyle fajny, ze ma tylko 2 elementy, a dziala jak 3 w 1... po prostu ta czerwona gondolka to nic innego jak fotelik samochodowy rozkladany totalnie na plasko.. szukalam innych modeli, zaden (oprocz tego) nie rozklada sie idealnie na plasko.. a na tym mi zalezalo. Tak wiec mieszkania nie zagracimy :-) ...cena tutaj to ok 299 euro - nie funtow - (w promocji) czyli ok 977 zl.

Jezeli chodzi o lozeczko, to bedziemy miec b.podobne do tego z obrazka
http://www.tuttibambini.co.uk/products_ ... W%20AP.jpg

Zalezalo nam na modelu z kolkami i opuszczana boczna sciana. Co o nim sadzicie?? Cena to niecale 200 euro (wraz z materacem) czyli ok 653 zl.

Nie wydaje mi sie to az tak strasznie duzym wydatkiem, szczegolnie za nowe rzeczy, za granica.. gdzie tanio ogolnie nie jest :ico_noniewiem:

Aaa do nas do miasta wesole miasteczko przyjechalo i wczoraj parady byly.. To wesole miasteczko jest gigantyczne w porownaniu z tymi, co po polskich miastach jezdza.. i tyle roznych karuzeli ma, a ja nie moge sie na nich pokrecic :ico_placzek: :ico_placzek: az mi zal d... sciska :-D
Pocieszajace jest to, ze oni co roku o tej samej porze przyjezdzaja, zostaja na okolo tydzien.. wiec za rok to juz z moim i z synkiem razem sie wybierzemy :-D

Hip hip kura! :ico_brawa_01:

Spokojnej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lip 2008, 10:13

HELLO!

WLASNIE WSTALAM DOPIJAM KAWE I ZACZYNAM SPRZATANIE :ico_brawa_01:
Caps mi sie wlaczyl(sorry)

Gie-ty faktycznie szybciej sie posypiesz,a przynajmniej na to wyglada.
Moja mala wczoraj byla jakas niespokojna caly dzien sie krecila,ja natomiast caly czas do kibelka musialam biegac.Kilka razy chwycil mnie bol taki jak na@.Poza tym usnelam chyba okoo godziny 2 :ico_olaboga:

shoo, z wozka napewno bedziesz zadowolona,gdyby nie cena tez bym go kupila.Ale u nas kosztuje ponad 2 tys :ico_olaboga:
Lozeczko cudne :ico_brawa_01: Ja lozeczka tez jeszcze nie mam,ale widzialam fajne za prawie 200zl.A cala wyprawka do lozeczka juz jest :ico_brawa_01:
A no i komode na ciuszki dla laluni........

Dobra zmykam,musze zakasac rekawy i do roboty...........Ale sie ciesze ze juz koniec i wszystko wyszlo po naszej mysli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lip 2008, 10:21

SHOO - ja myślę, że Twój ból, to może jest rwa kulszowa i promieniuje do uda? Tez tak wczesniej mialam... bo mnie teraz bolą całe nogi od pachwin do samych kostek...

łóżeczko super, bardzo mi się podoba, wózek tez :)

JAGNA - wypluj to słowo, rodzę najwczesniej 30 lipca :)

a jak ktos chce poczytac moje smuty z wczorajszego dnia, to rozpisalam się na Upragnionym Malenstwie... :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lip 2008, 10:34

Gie, tak mialam sobie juz isc,ale wpadlam na UM i zaczelam czytac :ico_oczko:

Zachowanie twojego meza jest dla mnie jakos dziwnie znajome :ico_olaboga: Poniewaz moj K. zachowuje sie w podobny sposob.
Jka mowie mu o jakichkolwiek dolegliwosciach patrzy na mnie ze zdziwnieniem,jakby chcial powiedziec.....znowu na cos narzeka,pewnie przesadza itd.
Nie wiem dlaczegotak jest,byc moze przyzwyczajaja sie do naszego stanu i z biegiem czsu coraz mniej reaguja na nasze skargi,a przeciez wiadomo ze to najgorszy okres ciazy..niestety tylko my :ico_ciezarowka: wiemy co to znaczy BYC W CIAZY.

Jestem w ciazy po raz3 i wiem co mowie............ :ico_placzek:

Jezeli chodzi o porod moj K. byl tylko przy drugim....i to przez ostatnie pol godziny kiedy praktycznie zaczelam juz przec.Nie bylo go w tych naciezszych dla mnie chwilach.Teraz zapowiada,ze bedzie ze mna caly czas.Zobaczymy..................

Gie-30 lipca............ja tez chcialabym tego dnia urodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lip 2008, 10:40

JAGNA - nie załamuj mnie... wszyscy faceci tacy są?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ja bym chciala 31 lipca, bo wtedy mój Pan ma urodziny, więc mogę zacząć 30-ego :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 lip 2008, 10:53

Gie, moze to i jest rwa kulszowa.. ja w tych terminach medycznych to kompletnie zielona jestem... i nazywam ten bol drewniana noga.. bo jak mnie dopada, to chodze jak pirat :ico_wstydzioch:

Jagna30, wiem, ze w Polsce sa drozsze.. za to macie wiekszy wybor innych wozkow :-)

Gie, mnie sie za to bardzo podoba Twoja posciel do lozeczka.. widzialam ja wczesniej na allegro (zanim wkleilas link).. i tez moj wybor padl na ten zestaw, a bylo ich tam niemalo. Tylko, ze nie chcieli wyslac jej do Hiszpanii :ico_placzek:
Tak wiec szukam dalej :570:

Dziewczyny, co sadzicie o tym rokerze (kolysce.. czy jak to tam nazywacie)
http://www.toysrus.co.uk/ProductImages. ... dId=711209
Wydaje mi sie to o tyle praktyczne, ze pozwala na trzymanie malucha w tym pokoju, w ktorym jest wygodnie, albo gdzie akurat jestesmy.. i lepsze jest niz zwykly kosz, bo ma funkcje bujania. Sadzicie, ze to bylby dobry zakup, czy moze niepotrzebny???

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lip 2008, 11:01

shoo, fajna i praktyczna rzecz....nie wiadomo tylko jak dlugo bedzie sluzyc.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość