Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

28 lut 2008, 18:27

witajcie dziewczynki...
dziekujemy za wszystkie gratki dla Dominisia !!!!

z tym chodzeniem to jest tak, ze jak go postawie to robi kilka kroczkow i bach na pupcie jeszcze jest taki niepewny...
ale to jest normalne...
ja to sie ciesze, ze w ogóle odważył sie to w koncu zrobic...
teraz co chwilke trenujemy ;)))

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 lut 2008, 18:45

hej :ico_oczko: od mojego ostatniego posta chyba z 20 stron przybyło :ico_szoking: :ico_brawa_01:

składam najlepsze zyczenia dla naszych ostatnich solenizantów z okazji roczków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Iwona bardzo ładnie ozdobiłaś tort urodzinowy dla Patryka :ico_brawa_01: super te baloniki z winogron :ico_brawa_01: cieszę się, że przepis się przydał :ico_oczko:

lulu fajna fryzurka! super wyglądasz :ico_brawa_01:

Gratuluję pierwszych kroczków Milence, Tobiaszkowi i Dominisiowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kiedy moja Joasia zacznie chodzić ? :ico_noniewiem: Ona cały czas tylko staje przy meblach, chodzi tak bokiem i czasami puszcza się obiema rączkami jak chce coś sięgnąć albo trzymać ale wtedy nie wie o tym, że stoi. Jednak jak tylko ja chcę ją postawić to zaraz nożki w górę podciąga , tak żeby ją posadzić i płacze :ico_noniewiem: i boi się :ico_noniewiem: bo jak kiedyś stanęła przy mnie a ja siedziałam na krześle i wstałam z tego krzesła i chwyciłam ją za rączki to się tek rozryczała jakbym jej krzywdę zrobiła a nic się przecież nie zmieniło - stsłs jsk stała tylko nie opierała się juz o krzesło i się wystraszyła. Tak więc ja na pierwsze kroczki mojej córki strachliwej jeszcze poczekam dłuuuugo, tak samo jak na raczkowanie hihihi ale ona teraz tak szybko biega na czworakach że chodzenie jej nie w głowie.

Małgorzatka ja pierwsze słyszę o takim naciskaniu na brzuch :ico_szoking: Nie musisz się wcale na to godzić. Macica sama po porodzie bardzo dobrze się oczyszcza. Może spytaj o to swojego gina

Kelly super filmik w jakuzzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiesz ja będę w Gdańsku od 11 do 15 marca na Amberifie - jak masz ochotę to może się jakoś spotkamy? Dzień dla publiczności jest właśnie 15 w sobotę.

Karolas gratuluję samochodu :ico_brawa_01: I strasznie ci zazdroszczę :ico_sorki: bo my już od dawna mamy zamiar zmienić samochód na mondeo combi ale kasy wciąż brak :ico_placzek:

Dorota szkoda, że się z mężem pokłóciłaś. A on tak naprawdę by chciał posyłać Agatkę do żłobka??? Trzymaj się i pamietaj, że jesteśmy z tobą i zawsze mozesz się wyżalić :ico_pocieszyciel:

A ze zdrowiem Joasi już lepiej na szczęście. Ale biedulka w pewnym momencie miała tak mocne to zapalenia dziąseł, że aż jej krwiaczki zęby zasłoniły :ico_szoking: a dziury w dziąsłach straszne przez te wychodzące ząbki - jeju ja już nawet nie wiem ile ich idzie naraz bo to te z tyłu wychodzą już :ico_szoking: przed szpitalem uratowało Asię karmienie piersią tyle tylko, że teraz mam znowu piersi pełne mleka, nabrzmiałe, a wczoraj po pracy to aż przeciekło mi mleczko przez bluzkę - a już miałam zamiar odstawiać Joasię od cyca. No ale najważniejsze, że lepiej już tylko te okropne pleśniawki nie chcą zejść, chyba ,bo ja już nie wiem czy to jeszcze pleśniawki czy ten geograficzny język :ico_noniewiem: na początku smarowałam aphtinem i nic, potem nyststyną i nic i teraz gencjaną wodną. Ale nareszcie Mała chociaż pije :ico_brawa_01: wczoraj wypiła 1 litr picia + mleko ( nie wiem ile bo z cycka)

[ Dodano: 2008-02-28, 18:11 ]
kelly mój przepis na tort jest tu http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... c&start=10, kiedyś pytałaś. :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lut 2008, 19:49

Cześć

Będę koło 21:00 bo teraz idziemy kąpac Wojtasia...!

Mamy aparat ... Casio .. :-D :ico_brawa_01:

Ide, do potem!

[ Dodano: 2008-02-28, 18:50 ]
na dole pierwsze podrygi aparatu :-D

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

28 lut 2008, 19:54

Malgosiu jak sie ciesze, ze juz macie ten aparacik...
super...

a foteczki pierwsza klasa... sliczne ;d;d;d

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 lut 2008, 21:15

Moje Drogie!! Byliśmy w przychodni. Bartus zaszczepiony!! Był bardzo dzielny, troszkę popłakał, ale i tak było dobrze. Ale powiem Wam ze jak zwykle byląm w szoku po odczytaniu parametrów ciała. Waga zaskoczyła mnie na pozytywnie: 12,750. Myślałam ze więcej. A wzrost: 99cm!! :ico_szoking:

Małgosiu super zdjęcia!! Teraz czekamy na więcej!! Super że maciew juz ten wymarzony aparat!!
Magdzinka Jaosia nacierpi się przez te historie w buźce... Dobrze że karmiłaś jeszcze piersią, ale az ci współczuję ze znów tyle pokarmu. Ale i tak najważniejsze ze mogłaś dac Joasi jedzonko, takze nic innego się nie liczy!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 lut 2008, 21:33

Witajcie,
przepraszam że dużo nie napiszę,
mam zapalenie jajników i dlugo nie posiedzę, przeczytalam tylko co napisaliscie, i juz nie mam sily, nokropny ból.

Anuszka kochana, juz chcialam wejsc na wateczek nasz z roku, zeby sprawdzic kiedy urodzilas, a tu nadal jestes :ico_haha_01: Oluś wogóle do nas się nie spieszy. Bużka

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 lut 2008, 21:45

dziewczyny, jakbyście czasem miały wolne chwile to zagłosujcie na jedno ze zdjec Asiuni, można oddać jeden głos dziennie z jednego komputera:
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... om=gallery
albo
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... om=gallery

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

28 lut 2008, 21:48

Magdzinka no juz mialam pisac gdzie Ty sie podziewasz. co do tortu wielkie dzieki i jak czytalam przepis to mi cos zaswitalo ze na naszym watku tez kiedys podawalas przepis. a spotkanie z wielka checia. zapraszam do mnie jesli to nie problem dla Ciebie podjechac ten kawalek. fajnie byloby sie spotkac.

katelajdka Bartus bije wszelkie rekordy :ico_brawa_01:

lulu trzymaj sie dzielnie i szybko zdrowiej

a ja dzis zaszalalam i kupilam sobie ultrakrotka spodniczke dzinsowa. zamierzam zalozyc ja na roczek, wiec moze i zalapie sie na jakas fotke:)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 lut 2008, 22:08

miałam wypadek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niedawno jak wracałam z pracy i to w dodatku z Joasią na pokładzie - na szczęście nic jej nie jest. Facet się zagapił i wjechał nam w tył i to porządnie - już jesteśmy w domu i czekam na męża bo jak na złość dziś go nie ma :ico_placzek: a ja cała zdensrwowana jestem - muszę się wygadać :ico_sorki: a samochód niestety uszkodzony mocno - no i zawsze musi się soś wydarzyć złego - akurat teraz jak za niedługo mamy wyjechać do Gdańska- to teraz nie wiem co zrobić :ico_placzek: a muszę jechać na tę delegację a bez Joasi sobie tegonie wyobrażam. tak więc chyba kelly się nie spotkamy bo będę uzależniona od szefa mojego. kurczę, a jeszcze przed wjazdem na ten wiadukt pomyślałam sobie "Panie Boże pomóż mi dojechać szczęśliwie..." i tu nagle trach!!! a dlatego tak sobie pomyślałam bo tam strasznie trudno włączyć się do ruchu i warszawscy kierowcy jeżdżą jak szaleni :ico_puknij: na szczęście nie ma w tym ani trochę mojej winy :ico_sorki:
dzięki, że mogłam się wygadać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 lut 2008, 22:08

Hej dziewczyny!
Komputerek już naprawiony :ico_sorki:
Moje panny prawie zdrowe - prawie bo Zuzia załapała katar ode mnie :ico_noniewiem:
Serdeczne życzenia dla Lenki ,Patryka, Oliwki, Dominiki, Łukaszka i Tymusia! :ico_tort: :ico_tort:
jeszcze nie dałam rady wszystkiego przeczytać ale nadrobię!
Dorotko bardzo współczuję kłótni z mężem - mam nadzieję że się dogadacie bo przecież Agatka i jej dobro najważniejsze a egzamin zdasz !

Magdzinka dobrze że Joasi już lepiej! Jednak czasem się to karmienie piersią przydaje. Nina dziś np mało jadła (jak na nią a to głodomorek) tylko ciągle się chciała przytulać - może wyjda jej te ząbki wreszcie :ico_sorki:

Impreza roczkowa:

Było kameralnie - chrzestny nie mógł przyjść - dotarł dopiero w poniedziałek ze względu na szkołę ale wtedy tez było miło.
Natomiast ku mojej radości nie przyszli szwagier ze szwagierką bo ich osobiście nie zaprosiliśmy :ico_szoking: i dzięki temu było jeszcze milej!
Jak już pisałam Ninusia wybrała pieniązki i krzyżyk co uznałam za dobrą wróżbę!
Ładnie się moja paienka bawiła z chrzestną - mam filmik to zamieszczę w najbliższym casie - no i się rozchodziła po tym roczku że hej!

Eva juz gratulowałam na blogu ale jeszcze raz gratulacje dla Dominisia

Karolas a który rok tego mongeo? (może pisałaś ale nie doczytałam?)
Mój małżonek był uprzejmy zakupić VW golfa którym właśnie zjechał z lawety a vana jak nie kupił tak nie kupił ....(bo nie wiem czy pisałam że szukamy dla siebie jakiegoś autka na 7 miejsc żebyu było wygodnie i nie trzeba było ciągle przepinać fotelików)

no to tyle narazie - jak miło tu znowu BYĆ!

[ Dodano: 2008-02-28, 21:10 ]
Magdzinka, o rany! Dobrze że Wam się nic nie stało!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości