Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lip 2008, 10:18

Ewcik...normalnie aparatka jestes :ico_haha_01: ...mowisz ze ja opieprzylas i metamorfoze przeszla tesciowka?hihihi no to niech szaleje na sklepach hihihi.....a Ty jej pomoz zainwestowac w siebie i Alicje!!!

my wszystkie takie ciekawe relacji dziewczyn a one na zlosc wszystkim sie pojawic nie chcą :ico_olaboga:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 lip 2008, 11:13

my wszystkie takie ciekawe relacji dziewczyn a one na zlosc wszystkim sie pojawic nie chcą
pewnie obydwie w pracy są... w końcu dziś poniedziałek :)

Ewcik nic tylko sie cieszyć z super metarmofozy - tylko daj znam jak dlugo tak bedzie :)

mój mąż dzisiaj pierwszy dzień w pracy... normalnie mam stresa jakbym to ja miała pierwszy dzien w pracy a nie on!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 lip 2008, 12:06

Hej!
W końcu jestem i ja.
Od razu mówię że niestety zdjęć ode mnie dzisiaj nie będzie. Nie wzięłam aparatu do pracy a wczoraj nie zgrałam zdjęć :(

Co do naszego spotkania. To było super. Mam nadzieję że Karolinie i Jackowi również się podobało i będziemy się spotykać jeszcze nie raz.
W sobotę byliśmy nad jeziorkiem bo trochę moi goście przybyli i nie opłacało się już jechać nad morze. Wieczorkiem trochę poimprezowaliśmy a wczoraj jak już zbora pisała byłyśmy nad morzem. Pogoda może nie rewelacyjna, ale dało się wysiedzieć i co poniektórzy się pokąpali :)
Hania jest słodka ale to prawda że ma niezły motorek w pupie. Ciężko jej usiedzieć chwilkę w miejscu. Krystek w trakcie całej wizyty tylko się przyglądał i siedział cicho :D
Zbora pewnie opisze trochę więcej i lepiej, bo ma do tego talent.
Anza czyli widzimy się w niedzielę ? :)
Doris oczywiście pewnie każda dokonałaby takiego wyboru. A może w niedzielę wybierzesz się z nami?
Glizdunia śliczne zdjęcia i te kitki cudowne.

Kobietki dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. Ja jakoś się trzymam i staram się o tym za dużo nie myśleć . Najgorzej jest z moją siostrą :(

A ja dzisiaj siedzę w tej pracy i spać mi się chce jak cholera :(

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 12:07 ]
doris, trzymam kciuki za Twojego męża ale na pewno wszystko w porządku.
Ewcik, i trzeba co jakiś czas opierniczać to może już jej tak zostanie :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 lip 2008, 12:25

Doris oczywiście pewnie każda dokonałaby takiego wyboru. A może w niedzielę wybierzesz się z nami?
w tą niedziele jade do szczecina na warsztaty "fit ball" - to tak w ramach "odswiezenia" uprawnien moich instruktorskich - bo w tej warszawie chce popoludniami zachaczyc sie w jakims klubie do prowadzenia zajec i musze miec cos swiezego a nie uprawnienia zdobyte 2 lata temu i 1 miesiac praktyki :P

ale dzieki za propozycje :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lip 2008, 12:37

Pati,no nareszcie sie odezwalas...faktycznie Wy w pracy...zapomnialo mi sie :ico_wstydzioch: ...ale fotek nie popuszcze...czym predzej wklejac!!!!

za to ja dzis wkleje fotki tych sobotnich zakupow....to co Mayci kupilam na szybciocha...pewnie u Was to samo w sklepach bo polowe to z h&m mamy....

wogole fotosik mi nawala juz cala zla jestem....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[ Dodano: 2008-07-14, 12:40 ]
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 lip 2008, 12:47 przez GLIZDUNIA, łącznie zmieniany 1 raz.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 lip 2008, 12:42

GLIZDUNIA, super ciuszki

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 lip 2008, 12:46

GLIZDUNIA, ciuszki super, ale Maycia w nich jeszcze lepsza :)
Zdjęcia postaram się wrzucić jutro.
Doris no cóż może jeszcze innym razem.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lip 2008, 12:48

dzieki,dzieki...Pati...Maya ma na sobie stare ciuszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 lip 2008, 13:14

Glizda świetne ciuszki :ico_brawa_01: I widziałam czadowe trampki :ico_brawa_01: :ico_oczko: Może niedługo też zaszaleję i kupię coś fajnego swojemu kawalerowi :-D U was pewnie można dostać cuda i dla chłopca :ico_oczko:

No powoli przymierzamy się do drzemki, spacerek zaliczony i dobrze bo coś się zaczyna chmurzyć :ico_noniewiem:

Czyli jeśli chcemy zobaczyć fotki to cała nadzieja w Karolinie :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lip 2008, 13:20

hahahaha...a nie wiem czy wiesz ze te trampki sa narysowane na koszulce :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-14, 13:23 ]
no zakupy to swietna rzecz..pod warunkiem ze nie wyda sie mnostwa kasy a nakupi duuuzo...czyli jak sie trafia prawdziwe wyprzedaze to jest bomba...u nas juz sie rozmyly przeceny...chyba w tym roku zaspalam :ico_noniewiem: .......najbardziej zaluje ze nie kupila sobie butow w Clarks Outlet.....ale niz ja sie rozejrzalam to Maya wychodzila juz ze sklepu w gigantycznych buciorach na nogach....ludzie sie smiali a ta ubrala jakies buty z wystawy i w nogi ze sklepu...tak sie robi zakupy z Maya :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości