Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 lip 2008, 12:11

witam z rana u nas dzis dalej niebo zachmurzone a wczoraj to takie ulewy były ze niektóre ulice całe pływały, ale mysmy cały dzionek spedzili we wrocławiu na zakupkach :-D lubie wyprzedaze ale zeby cos fajnego kupic to by trzeba było tam z 3 dni spedzic :-D
ale kupiłam sobie spódniczke i spodenka, maluszkowi kamizelke ocieplana na jesien i wandamke ze snoopim :-D a mezusiowi spodenki na lato no i oczywiscie mnóstwo innych duperelków :-D
wrócilisy dopiero po 19 i jeszcze do koleznki jechalismy bo urodzinki wczoraj miała, ale maluszek dzielnie wsyztsko zniósł i szalała do 22 :-D

Madziu super ze imprezka sie udała a jak masz jakies dokałdniejsz zdjecie torcika to prosze wklej bo chciałabym zobaczyc to cudo :-D

Monisiu witaj spowrtotem super ze jzu internecik masz a foty Grzesia przecudne :-D normalnie model z niego :-D super pozuje
mój to taki wiercipieta ze teraz zadko mu sie zdaza zrobic fote bo zazwyczaj juz go nie ma :-D

Joasiu oczywiscie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla Juli i czekamy na foteczki solenizantki :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 lip 2008, 13:34

Deszczowe dzień dobry!

Na początek życzenia dla naszych roczniaczków :-) Dla Leosia i Juli - wszystkiego co piękne, słońca w życiu i radosnego dzieciństwa!! Obrazek Obrazek Obrazek

U nas pada i pada :ico_noniewiem: Ale nawet lubię tę pogodę, byle nie za długo. Jaś usnał i mam chwilkę - ksiażka juz czeka na mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 16:54

hej

basiu
gratki zakupow
a wlasnie ubolewam nad tym bo zapomnialam zrobic fotke tortu :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 lip 2008, 16:58

Hehe, zakupy to Ula zrobiła, ale skoro już mam gratulacje, to moze wypadałoby się obłowić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Madziorka, nie płacz, ja widziałam Wasz torcik na zdjęciu z poprzedniej stronki :-) Pycha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jaś bawi się grzecznie w łóżeczku a ja chciałabym żeby była już późniejsza godzina...nic mi sie nie chce, energii brak :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 lip 2008, 17:52

no to chyba taka pogoda dzis bo mi tez sie nic nie chce, najchetniej bym do łózeczka wróciła, a jeszcze mnie cos brzuszek pobolewa ale @ dopiero za 2 tygodnie :ico_noniewiem:

oj Basiu ja to ci zazdroszcze bo mój kochany synus to nawet 5 minut nie chce posiedziec :-) tylko biega wszedzie i patrzy co by tu zmajstrowac :-D kochane urwisiatko :-D

no to teraz Madziu trzeba upiec jeszcze jeden torcik zeby fotke zrobic :-D jak nei macie ochotników do zjedzenia to ja sie chetnie zjawie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 lip 2008, 18:26

witajcie
ależ gorący okres mam w pracy, nawet nie mam chwili zerknąć co u was kochane
na początek spóźnione życzonka dla naszych kochanych JUBILATEK i JUBILATÓW: dużo zdróweczka i mnóstwo uśmiechu oraz samych tylko szczęśliwych dni
Leosiu, Juli, Szymonku i Amalko buziaki i kwiatuszki od TT-ciotki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
a u nas paskudna pogoda, cały dzionek pada, gdzie się podziało lato, może wywędrowało do UK?
madziorka śliczny przegląd zdjęć Leosia :ico_brawa_01: , aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno był taki malutki, a teraz taki kawaler, a twoje zdjęcie z brzusiem rewelka
joasiu jak udała się imprezka urodzinowa na świeżym powietrzu?
uleńko i co z wyjazdem, udało się ci coś znaleźć?
a Tadzika imprezka była wyjątkowo udana, choć deszczyk postraszył przez chwilkę, ale na szczęście tylko kilka kropelek, wszystkie dzieciaki się wybawiły, a Wiki nawet wyszczerbiła koleżanka jedynkę ( :ico_placzek: ) tak szalały, ale idziemy w środę do dentysty, to zobaczymy co będzie :ico_olaboga:
oczywiście moi teściowie nie przyszli, więc był luzik i bardzo przyjemnie
posiedzieliśmy, pośmialiśmy się, tylko ja tak byłam zakręcona jak madziorka i zapomniałam cyknąć fotki naszego torcika :ico_placzek:
a ja sobie kupiłam czarna spodenki na te urodziny i wyobraźcie sobie, że kto przychodził to mi mówił, że strasznie schudłam i to normalnie wszyscy
wprawdzie spodenki kupiłam rozmiar 34 (aż sama się zdziwiłam, że w nie weszłam :ico_szoking: ), ale jakoś nie pomyślałam że aż tak schudłam, ale cóż nerwy robią swoje
a moja przyjaciółka przywiozła trochę ciuchów z nexta w fajowych cenach, więc zaszalałam i kupiłam mnóstwo ciuszków dla mojej Wikusi
a Tadzik to teraz straszny obieżyświat i bez przerwy gdzieś wędruje coby znaleźć miejsce do wstawania, a jak włączy 5 bieg to cieżko za nim nadążyć :ico_oczko:
abegano foteczki przepiękne, jaka Natalka już pannica :ico_brawa_01:
moniw fajnie, że wpadłaś
jak Grześ już urósł odkąd go ostatnio widziałam

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

14 lip 2008, 19:51

to ja. jak zwykle nie mam czasu.
Moj maluch poszedł w roczek, maszeruje jak stary. Dopiero teraz oge powiedzieć że chodzi botak pom pare metrów to 2 mies. wcześniej próbował. W odstawke poszedł wózek bo po co jak Szymon sam go pcha przed sobvą.

To moja bratanica
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 20:34

basiu fajny masz rozmiarek..moj ulubiony
ale mnie sie juz ciezko w 34 wbic.. zalezy od firmy hehe :ico_placzek:


pokaze wam fotki z wczoraj
lelus kibic

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kibol hihi
Obrazek

na plazy hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 lip 2008, 22:01

Hej hej
Ja na chwile bo padam na nosek.Wiec impreska sie udala normalnie na 102 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jedzenia mase,picia i zabawy tez.No i wczoraj sprzatania i dzisiaj dalszy ciag.
A z prezentow mamy 2 laleczki,budzik taki smieszny,pileczke pluszowa,osiolka pluszowego,pieska do ciagniecia, 2 pizamki,bluzeczke i kasiorki,kasiorki,kasiorki.
My i tak jak slyszalam dzis podobalo sie. :ico_brawa_01: Wiec za rok poprawka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A to zdiecia ale tortu brak bo cos nie chce mi wyskoczyc na aparacie ale jak moj spec mi pomoze to oczywiscie wkleje sdiecie.
Na poczatek Czes Lipcoweczki :ico_oczko: Tak wygladam po roku :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

A tu z tym pieskiem :ico_oczko: Tylko z nim biegala zamiast spokojnie prowadzic :ico_oczko:
Obrazek

No i podczas imprezy Juli zbila flaszke z piwe :ico_noniewiem: A ze byla ubrana w piekna kreacje,wiec sukienka poszla do prania bo smierdziala jak z gorzelni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 22:23

joanna super ze imprezka udana !!!! slicznie wyglada twoje roczne malenstwo!
i tak jak lelek juz dobiera sie do flaszek hihi

chcialam sie pochwalic ze dzis leon caly dzien trenowal. i chodzil po domu, pokonywal coraz dluzsze dystanse i chyba juz moge mowic ze chodzi :ico_noniewiem:
same ocencie
co prawda koncowka bez happy endu ale nic sie nie stalo. kilka sek placzu i luz
hihi
tutaj juz po...
na rowerku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość