ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

14 lip 2008, 11:17

Ale ze mnie pierdoła. :ico_puknij: :ico_wstydzioch: Zapomniałam o najważniejszym.
Benek ma juz dolna dwójkę :ico_brawa_01:
Teraz czekamy tylko na górne bo już są niedaleko,
Ostatnio zmieniony 14 lip 2008, 14:25 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 1 raz.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

14 lip 2008, 12:09

hej dziewczyny, mam teraz chwilke bo moi rodzice zajmuja sie miskiem. jestesmy w kielcach po wakacjach w rabce.

Powiem wam ze mimo ze bylam z nim sama to odpoczelam, troszke schudlam. Ogolnie jestem zadowolona, mieszkalismy w gospodarstwie agroturystycznym wiec maly mial fajne miejsce na kocyk :-D

W sobote przyjechal marcin i wczoraj wyciagnelam go do skansenu wsi kieleckiej. Dolaczyli do nas moi znajomi z 6m-czna Martusia i fajnie spedzilismy popoludnie :-D

jak wgram zdjecia na fotosik to zaraz wkleje.

A misio nadal ma 6 zebow, zaczal w koncu czworakowac (chyba najpozniej ze wszystkich dzieciaczkow na tt)

A ja mam czas w kielcach zeby spotkac sie ze znajomymi, polazic na ciuszki :ico_brawa_01:

zmykam bo mama jest zajeta i musze wziasc misia

[ Dodano: 2008-07-14, 12:35 ]
A teraz zdjatka :)

Z narzeczoną :ico_oczko:
Obrazek

My są z kielcekiego :)
Obrazek

z mamusią
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

14 lip 2008, 12:53

ewasiek, ale Michałek jest do Ciebie podobny. Na tym zdjęciu gdzie jesteście razem nawet miny robicie te same :-D Miłego wypoczynku Wam życzę.

My zjedliśmy zupkę i teraz będziemy się bawić. Ale jeszcze nie wiem w co :-D
Znacie może jakieś super zabawy, bo mi czasem brakuje pomysłów. :ico_noniewiem:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

14 lip 2008, 20:03

ale u nas dzisiaj cisza, gdzie jestescie dziewczyny ?:)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 lip 2008, 20:43

ania0709 pisze:ewasiek, ale Michałek jest do Ciebie podobny. Na tym zdjęciu gdzie jesteście razem nawet miny robicie te same
to samo miałam napisać.

Byliśmy u lekarza, bo Zuzia ma gorączkę 38 stopni. I oczywiście nie wiemy nadal co jej jest :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

14 lip 2008, 20:45

No naprawdę cisza tu jak nie wiem.

majandra, mnie się wydaje, że tyle na pewno Mu nie zaszkodzi. My jesteśmy gorsi bo codziennie oglądamy serial "przyjaciele" przy Małym :ico_wstydzioch: . Krystianek wprawdzie bawi się w łóżeczku ale od czasu do czasu zerka. Szczególnie jak jest czołówka.
Bajek Mu jeszcze nie puszczam.

[ Dodano: 2008-07-14, 20:47 ]
Kocura Bura pisze:Byliśmy u lekarza, bo Zuzia ma gorączkę 38 stopni. I oczywiście nie wiemy nadal co jej jest


Krystianek też miał tak ostatnio. Ale na drugi dzień Mu przeszło. Chyba od zęba to było.
Pewnie to też nic poważnego :ico_oczko:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 lip 2008, 08:02

Hej dziewczyny

Kocura Bura pisze:ania0709 napisał/a:
ewasiek, ale Michałek jest do Ciebie podobny. Na tym zdjęciu gdzie jesteście razem nawet miny robicie te same
to samo miałam napisać.

Dzięki dziewczyny. Choć nie którzy mówią ze jest podobny do marcina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

15 lip 2008, 11:21

Witam

Póki pamiętam to stawiam dziś :-D
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Dziś Myszka ma 10 miesięcy. Dopiero co się urodził a tu już za dwa miesiące roczek :ico_szoking:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 lip 2008, 14:34

Sto lat dla Krystianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 lip 2008, 19:00

Witam Was dziewuszki,
nie wiem jak to jest ale ostatnio nie potrafie sobie czasu zorganizować tak żeby zrobić to co mam w planach. Olek wymaga coraz to większej uwagi nie raczkuje jeszcze wprawdzie ale gdy upatrzy sobie jakis cel to bez problemu po swojemu pokonuje odległości, zaliczyliśmy już przyklejony biszkopt na scianie, stłuczoną filiżankę , przyczaśnięte szufladą palce i lądowanie pod łóżkiem. Na szczęscie wszyskto skończyło się szczęsliwie :ico_oczko: Ten nasz mały brzdąc świetnie już chodzi jak się go trzyma za ręce tylko w takiej pozycji mój kręgosłup się buntuje :ico_noniewiem:
Poza tym odnawiamy drzwi w mieszkaniu (drzwi w sumie już gotowe w garażu czekają)
teraz jest akcja- szlifowanie futryn tzn ościeżnic nie wiem jak to się jeszcze nazywa w każdym bądź razie chodzi o to co jest dookoła drzwi w ścianie, mąż szlifuje a ja ciągle latam ze ścierą bo wszedzie w cholere kurzu juz mam dość, jak tylko to skończymy to potem załatwiamy faceta który zrobi nam remont przedpokoju i znowu będzie kupa roboty :ico_olaboga:
W pracy teraz okres sprawozdań półrocznych które ciągną się jak flaki z olejem i zżerają mi nerwy :ico_zly:
Ale już nie będę Was tym wszystkim zanudzać.

Krystianku Tobie życzymy duuużo uśmiechu (choć jak widać z fotek nie brakuje ci go :-D oby tak dalej ) i zdrówka, no i żeby na Twoim niebie słoneczko świeciło bez ustanku :ico_buziaczki_big:

Kicia rowerek rewelacja, ja też myślałam o takim prezencie na roczek ale nie wiem czy nie dostanie od kogoś z rodzinki więc my chyba się wstrzymamy z prezentami na po urodzinach :ico_oczko: ]

Ulamisiula widać tacie nie dają spokoju wasze zaostrzone stosunki może w taki sposób próbuje jakoś to zmienić, choć ja osobiście pewnie troszke inaczej bym to zrobiła. A wy jak się na to zapatrujecie, pojedziecie do rodziców na tę rozmowę??

Ewasiek ja też uważam że Michałek do Ciebie podobny, taki już duży chłopak :ico_brawa_01:

zaraz spróbuje jeszcze cos napisać ale najpierw przypomne sobie co tam pisałyście

[ Dodano: 2008-07-15, 19:08 ]
Kocura biedna Zuzia, mam nadzieję że temperatura wkrótce zniknie, Olek też miał dziś kilka pobudek w nocy, biedny tak płakał też tłumacze to sobie zębami.
Taki nocne wstawanie nie jest dla mnie problemem chociaż nie potrafie nadrobić ostatniej niedzieli (chodzi o spanie oczywiście), z mężem zaszaleliśmy i poszliśmy spać koło 00.30 a nasz synuś kochaniutki zafundował nam pobudke o 5.20 :ico_puknij: i najgorsze to że już potem nie dał nam pospać, :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość