Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 lip 2008, 10:06

A moje dziecko wczoraj wstało! W łazience, przy brodziku, bo ja mam taki wysoki i jeszcze na podwyższeniu - prowadzą do niego schodki i właśnie po tych schodkach Kubuś się wspiął :ico_haha_02: Ja akurat sie malowałam przed lustrem i stałam tyłem do niego. Słyszę, że mnie woła i woła i już taka zirytowana odwracam się do niego, że taki maminsynek nie moze wytrzymać aż się umaluję, a tu szok! Maluch stoi! Zaraz pacnał na pupę ale sie liczy!
kilolek, a jakiej wielkosci masz ten smoczek?? Bo ja mam w tej chwili trójprzepływowy i nie zawsze mam dobrze ustawiony po prostu.
Do mleka używam M, do herbatki S, a do soku trójprzepływowy - zależnie od gęstości, no i wiadomo do kaszki (na 180ml/2miarki kaszki czyli dość rzadka, może za rzadka na smoczek do kaszki?)Próbowałam dać do mleka L ale strasznie się przy jedzeniu spocił (pewnie za szybko leciało) a i tak sie zapowietrzał.
Dziewczyny ile razy wy wstajecie do swoich dzieci w nocy??
Kubuś ostatnio bardzo różnie. zdaża mu się nawet 3 razy :ico_olaboga: a wczoraj np nie wstawał ani razu. Dziś budził się do północy dosłownie co 2 min i jak tylko któregoś z nas przy nim nie było ryczał w niebogłosy ale też jeść nie chciał przez cała noc.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

15 lip 2008, 12:23

:-) Hm
moja Oleńka wstaje regulanie o 5 rano na jedzonko, w nocy tylko czasami sie przebudzi. Dziś jak zasneła po jedzonku to wstała dopiero o 8.30.Czasami wstaje o 7
A co do smoczkow to ja sie nie wypowidadam bo ostatnio karmie Oleńką taka zwykła butlą Conopola i smoczkiem do kaszki. Soczki pijemy z niekapka,a jak nie wychodzi to łyżeczeczką.

[ Dodano: 2008-07-15, 12:26 ]
:-) Moja Oleńka wczoraj otwarła drzwiczki tatusiowej biblioteczki i zaraz do nich sie dorwała,ale była wesoła ze ho ho- tylko tatusiowi nie bardzo sie to podoba :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

15 lip 2008, 17:37

barbara123, mój synek już też dobiera się do szuflad :ico_brawa_01: Ta Twoja Oleńka to naprawdę złota dziewczynka

kilolek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia. Teraz musisz już uważać bo jak raz stanął to i teraz będzie próbował przy wszystkim. Tymon w ciągu tygodnia tak opanował wstawanie że byłam w szoku :ico_szoking: teraz w kuchni łapie się mojej nogawki i się podnosi co niezbyt mu wychodzi ale liczą się próby :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 lip 2008, 18:24

łapie się mojej nogawki i się podnosi
zobaczysz jak sie uczepi nogawki i bedziesz z nim tak szła :-) ja to przerabiam od jakiegos czasu.
Szafki na szczescie sie u nas ciezko otwiera, wiec problemu nie mam.
Morfologia wyszła OK, jedna rzec, nie mam pojęcia co to jest troche ponizej normy(25,9 a norma od 26).
W złobku, miło i czyściutko, jestesmy 49 na liscie rezerwowych :ico_szoking:
Lenucha za to wczoraj się rozgadała na całego, w kółko była "baba" i nawet parę razy "mama" :-D a ja głupia to nagrałam i mam ustawione jako dzwonek :-D
A co do budzenia to Lenka usypia w tej chwili po 21 i śpi do ok 7.30-8.00, jak spaliśmy w jednym pokoju to budziła się o 5
A my dalej u Marunia w pracy :-)
No i dalej biorę Cerazette, bo byłam dziś u gina, powiedział, że jak mi z nimi dobrze to nie ma co zmieniać.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

15 lip 2008, 19:29

Witajcie kochane u nas ostatnio duzo się dzieje Dominika zasuwa w chodziku jak szalona przy okazji zjada liscie od kwiatów i czyta gazety z gazetnika.A najgorsze jest ze gryzie kabel od telewizora.tłumaczenie ze nie wolno nic nie skutkuje :-D :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 lip 2008, 20:00

MAm urwanie głowy :ico_olaboga: moje dziecko za wszelką cenę chce wstawać - wszędzie i przy każdej okazji! Jeszcze jest dość słaby a poza tym mamy mało takich mebli przy których mógłby stanąć tak więc krzyczy cąły czas, ze nie może wstać :ico_olaboga: podciąga się dosłownie na wszystkim, a większosć rzeczy leci mu na głowę - krzesła na przykład :ico_olaboga: Właśnie słyszę awanturę z łazienki, bo Kubuś zamiast się kąpać wstaje chwytając się gumowej kaczki stojacej na brzegu brodzika i notorycznie ląduje w wodzie :ico_noniewiem:
A najgorsze jest ze gryzie kabel od telewizora.tłumaczenie ze nie wolno nic nie skutkuje :-D :-D
to jeszcze nic! Mój podłącza się do kompa przy pomocy kabla z USB i o dziwo mu wychodzi! Za każdym razem wiem, że wziął do pyszczka, bo na ekranie pojawia się komunikat "sprzęt nieznany" :ico_szoking:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

15 lip 2008, 23:12

jest mi smutno bo dominika sie przebudziła i wołała tata tata a taty nie było bo jest w pracy.Pierwsze słowo jakie powiedziala było mama ale jak nauczyła sie mowić tata to zapomniała jak sie mówi mama i z tego pwodu troche mi smutno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 lip 2008, 08:08

:ico_pocieszyciel:
Kubuś co rano leci za tatą do drzwi a potem siedzi na chodniczku przed drzwiami i płacze :(

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 lip 2008, 09:03

kilolek, ja też to przerabiam. Jak Maciek wraca z pracy to mały ma uśmiech od ucha do ucha. A jak go razu nie weźmie na ręce to jest krzyk albo leci zanim po podłodze i marudzi. Myślę że to dobrze, nich te chłopy też wiedzą że maluchy za nimi tęsknią i s ą potrzebni :ico_oczko:

myszka105, zaglądaj do nas częściej no i wklej kilka fotek Dominiki jesteśmy ciekawe jak ta nasza mała kruszynka wygląda.

A mi wczoraj koleżanka przywiozła ciuszki z Angli te co chciałam. Mam 7-pak body bardzo fajne, dwie paczki pajaców po dwie sztuki, też super, takie kolorowe i dresik. Trochę za duży ale lepiej za duży niż za mały :ico_oczko: ale bardzo fajny. Wrzuciłabym fotki ale jak wiecie mam zepsuty aparat i nie wiem kiedy go zaniosę. No i w sumie wyszło mnie 93 zł. Za 7-pak doby zapłaciłam na nasze 21 zł a u nas w Malborku miałabym może dwie pary :ico_olaboga:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

16 lip 2008, 13:07

:-) Moja Oleńka to tatusiowa córusia jest. Rano musi byc pobudka bo tatuś tak wczesnie do pracy wyjeżdza, jak tatuś przyjdzie to też oka z niego nie spuszcza- tyle ze mój mąż oszalał ostatnio na jej punkcie. Jak do tej pory mało interweniował jak teściowa ja brała na rece, teraz nie pozwoli jej tknąć
Ja chodzika nie kupuje bo ponoć niezdrowe dla kregosłupa. Ostatnio zakupilismy dla Oleńki taki rowerek jeżdzik dla Oleńki i jest fajnie bo Oleńka uwielbia na nim jeżdzić ,a jak trzyma sie kierownicy to trenuje wstawanie :-) :-) :-)
Ewcik to prawda ja nie narzekam na Oleńkę w ogóle, jest złociutka czasem trafią sie jej gorsze chwile
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to brawa dla Kubusia za upór :-) :-) :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość