ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lip 2008, 20:32

hej
witam sie ja swiezo upieczona magisterka..ha ha
Obrazek
oczywiscie ja to ta z prawej..albo ta z lewej..nie wazne - ta blondyna..chyba poznajecie..

obrona pikus, stres przed był, szczegolnie dlatego ze nie zaczeła sie o wyznaczonym czasie tylko chyba z poł godz opoznieniem, ale nie było źle jakos sie odpowiedziało na te 3 pytania, potem oczekiwanie na wyniki i 5 na dyplomie, jestem z siebie dumna i najwazniejsze ze mama jest ze mnie dumna :-D tata pewnie by sie popłakał jakby to widzial :( maz mi pogratulował ale zadnychn kwiatow ani nic, a jeszcze dzis mielismy 2 rocznice slub u koscielnego, nie postarał sie :( coz na piwo to umi sobie wybrac kase bez moejj wiedzy ale na mały upominek nie!! :ico_noniewiem:
z okazji tej obrony szykuje imprezke mała na sobote wiec dzis tylko symbolicznie po obronie małe piwko z kolezankami wypiłam i szampana rozlałam w domu, ale jestem zmeczona jakos strasznie i chyba zaraz ide spac..

glizdunia no z Majci bedzie mała strojnisia skoro tak lubi obwieszona chodzic..to chyba troche nie do ciebie podobna, bo ty raczej na sportowo, nie?
doris i co teraz bedziesz sie wakacjowac do czasu przeprowadzki do W-wy?
zborra a to ty tez nie dawno sie broniłas!

a co sie dzieje z massumi i mama dominika?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 21:04

:-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D GRATULUJE!!!!!!!!!!!wiedzialam ze bedzie szlo gladko,super ze juz po i masz duzo lzejsza glowe...tyyyyle stresu oeszlo...superowo!!!!!

no ja sportowa jestem teraz ale kiedys to raczej szpileczki byly niz zwykle baletki :-) ....choc nie przypominam sobie zebym tak lubila swiecidelka jak Maya :ico_haha_01:

no Maya poszla juz spac...mam wieczor dla siebie...piwko z soczkiem wypilam-wlasciwie polowe i juz slaba jestem jak mucha....ide pod prysznic a potem poleze na kanapie troche!!!

[ Dodano: 2008-07-15, 21:06 ]
a no i Lady...slicznie sie prezentowalas!!!zakup ciuszkow trafiony!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lip 2008, 21:33

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Lady , a raczej mgr Lady :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Ja już zjadłam porcję lodów bakaliowych :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 lip 2008, 21:36

ladybird23, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje :)
doris i co teraz bedziesz sie wakacjowac do czasu przeprowadzki do W-wy?
na to wyglada...

[ Dodano: 2008-07-15, 21:38 ]
maz mi pogratulował ale zadnychn kwiatow ani nic, a jeszcze dzis mielismy 2 rocznice slub u koscielnego
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: z okazji rocznicy :)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lip 2008, 21:42

ladybird23, gratulacje. Kurde jak ja bym chciała być już też po. Może we wrześniu się uda.

Alicja padła. Chyba ta pogoda ją dobija. Dziś miała 3 drzemki. Dwie po godzinie a jedna 2,5h. O 20 była już tak padnięta że masakra. Szybko kąpanko i lulu. Zasnęła w 15 min. Jutro Ala będzie miała swój pierwszy dzien z weselną nianią. Zobaczymy jak im pójdzie.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lip 2008, 21:52

a dziękuję bardzo kochane!!

Mila mi dzis padła po 19 chodziła i marudziła, chyba druga jedynka za niedlugo u nas zawita :ico_noniewiem: wiec wykapała sie wypiła, mleczko i padła..zobaczymy o ktorej sie obudzi..ostatnio nawet fajnie spika, wybudza sie ok 7:15, a czasem jak ja wezme ok 6:30 do siebie to pospi nawet do 8:15, w kazdym razie jak sie wczesniej przebudzi to bawi sie w łózeczku, ost opanowała sztuke wyciagania szczebelka.. :ico_haha_01:
a wiecie co jeszcze jej sie spomniało, ze ma jezyk w buzi i teraz jest na etapie wyciagania go i oblizywania dolnej wargi czy wasze dzieciaczki tez tak robia? :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 lip 2008, 22:09

i teraz jest na etapie wyciagania go i oblizywania dolnej wargi czy wasze dzieciaczki tez tak robia?
Kinga tez tak robi...

babcia powiedziala ze kinga tez dzisiaj byla marudna... chyba zeby ida bo jakos apetytu mala nie ma... nic nie chce jest... masakra

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lip 2008, 22:11

Hej ho!!!

O! sznownej Pani Magister Justynie ogromne gratulacje, jesteśmy dumne z Pani osiagnięć naukowych i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju osobistym!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
No i wiesz, prześlicznie sie prezentowałaś!!! mówiłam że to wiele stresu niepotrzebnego? trzymaj się kochana!!!

Glizdunia no wystrojona Maycia jak nie wiem co!!! he, śmiesznie to wygląda, kochana mała dama!!! e...butki schowaj najwyżej, ale przecież nic strasznego się jej od tego chodzenia nie stanie, nie wzbudzajmy aż takiej paniki...
Ewcik no, o powodzenia na tym odczulaniu!!!
Anza, no wiesz, przygotuj się, bo rozkręcimy niezłą imprezę :ico_haha_01: i dziękuję za komplement, choć nie do końca mi sie on należy...mam te nieszczęsne 4kg na plusie i nie umiem się pozbyć... :ico_placzek:
Pati ale fajne zdjęcia!!! postaram się Wam zgrać na płytę nasze i może film na pamiątkę. No, spotykać się można częściej, to w końcu nie aż tak daleko. Jak będziecie mieli ochotę to zapraszamy, miejsce jest...I Tobie też dzięki za komplement...miło mi...

i znikam, bo soczek malinowy mi się robi! :-D 2godziny w lesie- 4osoby zbierające= 14litrów malin...no i niestety przykry przypadek, bo przez leśne drogi coś nam się urwało spod auta...daliśmy do naprawy...za jedyne 70zł...fak!!! drogie te maliny nie?
uciekam...A i miałam kleszcza...bleeeeeeeee.........

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 lip 2008, 22:33

drogie te maliny nie?
no tanie to nie wyszly... ale nam tez sie popsul samochod... ale artur sam postanowil cos w nim pogrzebac wiec pewnie mechanik bedzie mial dwa razy wiecej roboty... <faceci>

nie moge spac... jestem zmeczona ale jakos jak pomysle ze sama mam sie polozyc to odechciewa mi sie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 23:13

a ja tak tylko wpadlam dobranoc powiedziec...
Zbora...no maliny calkiem kosztowne wyszly...ale zdarza sie...chyba wpadne na te Twoje soczki kiedys...mmmmniam.....

Lady,to mamy obie dzis rocznice hihihi...bede pamietac nastepnym razem :-)

ide spac,A. zaraz do pracy jedzie ...Maya smacnie spi...wiecie ze nawet jak jej te grubsze zeby wychodza to ona sie nie budzi w nocy wcale :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość