ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2008, 21:23

oo..faktycznie tu pustki jak mało kiedy..
a my po odwiedzinach u rodzinki A. wszyscy Mila zachwyceni, zszokowani ze biegała po całym ogrodzie i jak sie wywrociła to ani nie płakała ani nie trzeba było jej podnosic, bo sama wstawała :-D a ona nikogo sie nie bała, tylko przyjechalismy to od razu na rece do kuzynki A szła, a pierwszy raz w zyciu ja widziała na oczy :ico_szoking: wogole to cały czas sie usmiechała i gadała i wszyscy w :ico_szoking: ze taka zywa z niej dziewczynka :-D
i dostało mi sie sporo ciuszkow firmowych, niby po kuzynce A, bo troche jej sie przytyło i za małe, spodnie na mnie troche za szerokie w pasie, ale jak dam pasek bedzie ok, i co ze uzywane jak wygladaja jak nowe :-) a ogladałam podobne modele gaci ostatnio i mi sie dostało :ico_oczko:

doris kto wie co jest przyczyna, moze teskni, ale ja mysle jednak ze to zeby.. :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lip 2008, 21:28

ladybird23, fajnie ze mile spedzilas dzien :) no i :ico_brawa_01: za nowe ciuszki - co z tego ze uzywane - wazne by dobrze sie nosiło

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2008, 21:49

no mysle ze beda sie dobrze nosic!!

teraz juz mykam :555:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

16 lip 2008, 22:06

hej kobitki
wpadłam się pożegnać przed urlopem

Lady :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: GRATULACJE!!!!!! :ico_brawa_01:

Zbora Pati czekam na Was - Zbora ma mój tel kom to się jakoś skontakcimy
będziemy na Ogrodowej 65 :-D

buziaki i do przeczytania za dwa tygodnie :/

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lip 2008, 23:10

Anza,odpocznij koniecznie!!!i baw sie dobrze...i ciesz sie rodzinka !!!i jeszcze zrob zdjecia z dziewczynami-takie wspolne :ico_haha_01: :ico_oczko:

Lady,no to Ci sie picnelo z tymi ciuszkami,super...garderoba powiekszona a kasa w portfelu zostala :ico_brawa_01: :-D

Maya walnela dzis drzemke popoludniowa i dopiero teraz zasnela...jakos spac jej sie nie chcialo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-16, 23:31 ]
matko,a ja zasiadlam sobie z kanapkami jakby bylo popludnie :ico_puknij: ...wszystko mi sie poprzestawialo przez to ze mala pos :ico_puknij: la tak pozno spac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lip 2008, 23:47

Witam wieczorową porą.....wszystkie już zmykacie, a ja dopiero zasiadam...

Anza, ja zaczynam się zastanawiać nad weekendem...w sobotę mamy chrzciny, za to nie pracuję...więc z okazji zakupów w ikea zaczynamy remont. I mam problem, bo jak rozgrzebię się w sobotę, to niedziela byłaby idealna na kończenie...mam dylemat, bo chcę i to i to...bardzo chcę przyjechać...ale zaczynam to widzieć pod znakiem zapytania. szczególnie jak będzie tak padać jak dziś...dam znać dobrze???

O myciu zębów dziś głównie, więc się wypowiem...szczoteczki te gumowe z nuka to my mieliśmy raczej na ząbkowanie, tak do pogryzania i masowania dziąseł. Do mycia to raczej ich nie widzę. Do niedawna Hanuta sobie upodobała dorosłą szczoteczkę, ale kupiłam jej dziecinną z oralb i pastę dla dzieci z colgate. Staram się każdego wieczoru przeszorować trochę zębulce, choć nie zawsze jest okazja. Hania generalnie uwielbia szczoteczki...więc raczej problemów nie będzie.

a ja...dziś zaszalałam! po pracy gnaliśmy do ikea i wydawałam Hani pieniądze :ico_haha_01: ale fajnie!!! kupiliśmy jej regał biały i szafę
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90121762
do tego krzesełko, poduchę na nie, kartony, pojemnik na zabawki, lampę i ramki...dla mnie zaś wypatrzyłam super regał i taki sam na płydy cd http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/07305310
podoba się??? mi bardzo !!! zaraz potem poleicałam do obi i kupiłam rolkę takiej wzorzystej właśnie tapety!!! będę w końcu robić 2pokoje nie? jak się dziecko wyniesie z mojej sypialni :-D to muszę ją odrestaurować :-D No i jeszcze farby kupiliśmy do Hani niewinny róż z duluxa, a nam coś chyba słoneczny poranek czy cuś tam...nie pamiętam...ale ładny! ciekawe ile mojemu mężowi zajmie malowanie...obawiam się, że wieki!!!
byście nas widziały pod ikeą...masakra...leje deszcz...my z pełnym wózkiem, bo szafa i 4regały plus torba z duperelami...J już wykończony, bo jak każdy facet kocha zakupy :ico_haha_01: zły...i nastawiony na nie z wypisanym na ustach złośliwym pytaniem "jak to upchać do auta", które po chwili przesżło w nerwowy krzyk "nonono, nonono, nonono..." Na szczęście mnie ten deszcz jakoś pozytywnie nastroił i stałam jak najspokojniejszy na świecie człowiek...bo po prostu wiedziałam, że wszystko się zmieści, jak mogło by być inaczej? i tylko wydawałam polecenia...i zmieściło się z palcem w d...wszystko leży sobie teraz na dole w pokoju i nabiera mocy urzędowej. Postanowiłam w sobotę wstać o 6rano i zabrać się za malowanie Hani pokoju, żeby przeschło, potem 2warstwa...o ile pokryje moje szaleństwa kolorystyczne które jeszcze tu mam...ech, ciężko nawet o tym myśleć...a potem skręcanie mebli...i przerzucanie ubrań...potrzebuję tydzień wolnego :ico_haha_01: może się rozchoruję???

dobra, wyginam...dobranoc!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 00:11

Zborra jeszcze ja siedze :ico_puknij: ....super ze zakupy udane!!!!!!nawet nie wiesz jak ja juz planuje nalot na Ikea... :ico_haha_01: ....a stojak na plyty fajny,w Polska kraj mam taki sam tylko drewniany i swietnie sie prezentuje....ogolnie to zazdroszcze robienia pokoiku dla Hanki...matko jak bym chciala moc chociaz sciany pomalowac :ico_noniewiem: ....a ja mam magnoliowo-niebieski salon i nic z tym zrobic nie moge :ico_olaboga: ....nic mi nie pasuje...ach szkoda gadac,dobrze ze chociaz ktos moze poszalec,i dobrze ze mozesz to byc Ty!!! :-)

ide spac bo jutro znow nowy dzien...trzeba zmobilizowac sily bo wybieram sie jutro z Maya do miasta po kostium pilkarski dlamojego brata bo jest w promocji a on i tak go chce tutaj kupic...no dobranoc!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2008, 09:30

DZIEN DOBRY

zbora zazdroszcze urzadzania pokoiku... ja tu jak mieszkam z rodzicami to moge sobie tylko pomarzyc o osobnym pokoju dla Kingi, a niedlugo zreszta czeka mnie przeprowadzka do wawy do wynajetego mieszkania... wic tam tez bede mogla tylko o tym pomarzyc... masakra jakas... ja nie chce do wawy :ico_placzek:

ja zaraz zmykam - jade do gdanska po drobne zakupy, potem chce zrobic porzadek ze starymi ciuszkami Kiniulki - mam komu je oddac i chce sie ich pozbyc jak najszybciej :) - drugiego nie planuje jeszcze, a pozatym mam uklad z kumpela ze ona i tak mi wszystko odda... wiec wrazie czego bedzie :)

milego dzionka :)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 lip 2008, 09:35

Dzień dobry!!! Wstawać śpiochy !!!!
zborra, śliczne mebelki i super że zaczynacie remoncik. I nawet mi nie pisz że Was nie będzie w niedzielę. :ico_nienie: Ja teraz czekam na jakiś przypływ gotówki żeby sypialnie zrobić i wtedy też będę urządzać :)
anza, miłego odpoczynku :D
ladybird23, super że się Wam tak udał dzień i tylko się cieszyć z ciuszków :)
GLIZDUNIA, jeszcze trochę i pewnie będziesz mogła coś po swojemu urządzać.

A ja jestem zła, smutna i wzystko inne. Wczoraj mama była z Krystkiem u lekarki z wynikami i powiedziała że ma on silną anemię. nonono skąd ta anemia skoro je wszystko i dużo. Dzisiaj pojechał powtórzyć badania :( A mama dzwoniła rano że dostał jakiejś wysypki i jest strasznie nie swój. Kurna chyba znowu coś złapał :( A i jeszcze się dowiedziałam że ma uszkodzoną trochę wątrobę po ostatnim antybiotyku :ico_olaboga: Dzisiaj jeszcze jedziemy z Krystkiem na USG brzucha i aż się boję co jeszcze wyjdzie.

A tak poza tym to u mnie super pogoda i nie chce mi się siedzieć w pracy.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lip 2008, 09:41

Nimożliwe, że jestem pierwsza!!! i to o tej porze??? nie wierzę...
Hanka luzik, dopiero ze 40minut temu poszłam ją obudzić...bo przecież o 11drzemka...zjadła śniadanko, ja też...i idziemy zaraz po nocnikowaniu na dwór. A potem księżniczka mi pomoże sprzątnąć sypialnię, mam nadzieję, że pójdzie spać, bo ja wreszcie muszę ogarnąć resztę mieszkania. Normalnie mam taki rozpiździaj że szok!!! ale dam radę..zawsze daję nie?
z J troszkę lepiej chyba...to znaczy z jego strony, bo jednak we mnie nie do końca...coś mi się poprzestawiało pod kopułą, ale staram się..

idę, na razie!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości