Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2008, 23:05

Dobranoc czas na to co tygryski lubia najbardziej :509: :ico_buziaczki_big: do jutra

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lip 2008, 09:45

nio co do wczorajszej rozmowy to jak bylam jeszcze w ciazy to na usg gdy sie okazało ze bedzie chłopak to lekarz mi powiedział zebym sie nie martwiła bo dziewczynka bedzie za 5 razem :-D mam nadzieje tylko ze to nie samospełniajaca sie wrózba :-D
ale w sumie mi sie podobaja duze rodzinki tylko by sie jakas wygrana w totolotka przydałą wtedy :-D lub jakas ciocia z Ameryki :-D

A my dzis w nocy wyjezdzamy a tu jeszcze nic nie spakowane :ico_noniewiem: ale juz sie doczekac nie moge :-D

[ Dodano: 2008-07-16, 09:46 ]
A Monisiu śliczna zmiana w twoim podpisie i avatorek cudo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 lip 2008, 11:56

Hej hej moi na chwilke wyszli z domciu wiec mam czas tu popisac.
Ula jak sie cieszeze urlopik wypalil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wypoczywajcie juz na caly roczek.A Pawelek niech oddycha jodem :ico_oczko: Super bedziesz miala nam co opowiadac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ula dziewczynka za 5 razem :ico_olaboga: Wiec nic tylko do roboty trzeba sie brac

Movin super avatorek :-D no i podpisik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale ksiezniczka z naszej Natalki :-D Pieknie wyglada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A moja cos dzis spokojniutka.Chyba to szalenstwo wczoraj w piaskownicy ja tak wykonczylo.Wlasnie tak sobie tu gadu gadu i spalilam obiadek :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lip 2008, 13:41

witajcie
uff, dziś sprawy na mieście i dopiero teraz dotarłam do biura
od 2 dni jestem nieprzytomna, bo Tadeo budzi się o 3 nad ranem i nie chce spać, tylko rozrabiać i się bawić, a ja muszę się z nim użerać co najmniej pół godziny, a on bez przerwy wstaje, już nie wiem co robić, rano wyglądam jak zombi
byłyśmy dziś z Wiki u dentysty, normalnie byłam w szoku, jaka moja gwiazda była grzeczna, zresztą lekarkę mamy rewelacyjną
ale z dobrych wieści to by było na tyle, niestety Wiki odziedziczyła ząbki po tatusiu, bardzo słabiutkie i pomimo porządnego mycia mamy próchnicę w obydwu jedynkach i trzech piątkach, będziemy w przyszłym tygodniu lakować, bo nie ma innego wyjścia
trochę się podłamałam, bo jednak porządne ząbki to podstawa, szkoda że nie odziedziczyła tego po mnie (może nie idealne, ale się nie psują, a przynajmniej bardzo, bardzo rzadko mam coś do robienia u dentysty, w przeciwieństwie do męża)
no i niestety takie zabiegi będzie trzeba co jakiś czas powtarzać, a jakie będą stałe ząbki, kto to wie
dentystka mnie pytała, czy dawałam w nocy Wiki słodkie picie (bo podobno takie problemy są najczęściej z tego powodu), ale ona poza mlekiem nigdy nic nocami nie piła i zawsze ładnie myje ząbki, a my jej jeszcze dokańczamy, no cóż taka jej uroda
joasiu Tadzik też tak jak Juli uwielbia zjeźdżalnie, normalnie w sobotę to mi kręgosłup wysiadał, bo on ciągle chciał zjeżdżać
a może obiadki to mąż trochę pogotuje?
abegano ależ masz gwiazdę z tej swojej córuni, piękna kreacja, a jakie śliczne lakiereczki, normalnie mała królewna
uleńko to pięknie, że w końcu się wam udało wszystko pozałatwiać z urlopikiem
no a z tą siostrzyczką to spokojnie, coby wam braciszek lub 2 braciszków z tego dla Pawełka nie wyszło
mówią, że jak mama zadowolona to będzie chłopiec, a jak tata to dziewczynka, hihi
tylko nie zdeprawujcie Pawełka :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lip 2008, 20:25

HEJ JA TYLKO NA CHWILKE WPADŁAM SIE POZEGNAC :-D
BO DZIS W NOCY WYRUSZAMY NA WAKACJE :-)))))
WIEC DOZOBACZENIA DZIEWCZYNKI POD KONIEC NASTEPNEGO TYGODNIA :-D :-D :-D

LEDWO NAM SIE UDAŁO SPAKOWAC POMIMO TEGO ZE JEDZIEMY TYLKO MY Z MALUSZKIEM I NASZA MAMA :-D ALE JAK SIE MA TAKIE WIELKIE AUTKO TO SZKODA PUSTYM JECHAC :-D

DOBRA UCIEKAM BO MUSZE JESZCZE ZABAWKI MALUCHOWI JAKIES ZABRAC :-D
PA

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lip 2008, 20:49

uleńko bezpiecznej podróży i fajnie, że babcia jedzie, będzie czas na małe co nieco... ;-)

[ Dodano: 2008-07-16, 20:51 ]
a mój znajomy Szkot na którego weselu w zeszłym roku nie mogłam być właśnie przez Tadzika, 1.07 został szczęśliwym tatusiem, ma synka Alexandra Williama, śliczne dzieciątko, widziałam na fotkach

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

16 lip 2008, 22:24

ULKA ZYCZE SUPER POGODY BO PIACHU I WODY BEDZIESZ MIEC POD DOSTATKIEM.
Ja tez juz powinnam odpoczac bo czasai musze sama walczyc z sobą zeby nie usnac na stojaco.Zreszta ostatnio zdrowko mi tez troszke nawala no i oczywiscie to ząbkowanie są dopiero 4 i to dopiero poczatek. Przyznaje ze moje dziecko lepiej spało jak było noworodkiem. Ale do moich wakacji juz nie długo 2 sierpien .Wiec dobranoc czas sie polozyc bo o 2-3 i 6 pobutka jak dobrze idzie to Grzes spi do 7 A kiedys spał do 8 :ico_szoking: juz myslalam ze jest chory. :ico_papa:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 lip 2008, 08:02

Dzień dobry!!

Komu kawki na śniadanie?? :-)

Ula, wypoczywaj, pewnie jak będziesz wracać, to się wymienimy, bo my wyruszamy nad morze ostatniego lipca :-D

Basiu
, no mnóstwo chłopaków sie teraz rodzi, przedwczoraj mój kuzyn został ojcem - też mężczyzna się urodził :-)

Jasiu śpiący jak nie wiem, budzi się juz drugą noc (tym razem o 1.30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ) i nie śpi, dopóki jedzenia nie dostanie, to jakieś uwstecznienie :ico_szoking: :ico_szoking:

A teraz siedzi w łóżeczku, oczy trze i się wydziera :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lip 2008, 13:46

a my witamy po szczepieniu
bylam w szoku bo lelek nawet nie jęknął, zabawił sie dlugopisem, probowal cos kreslic na stole hehe i tylko spojrzal jak pielegniarka wkluwala igielke i wrocil do swej zabawy :ico_szoking:
tak poszlo rewelacyjnie
teraz tylko bede obserwowac czy udo nie puchnie jak sie zdarzalo wczesniej,, oby nie
bo on byl wtedy bardzo placzliwy i marudny
poki co spi,
ale juz godzine wiec lada chwila bedzie pobudka

basik moniw wspolczuje pobudek.. mozliwe ze przyczyna sa te wredne zebole..
u nas na razie nocki przesypiane
ale nigdy nie wiadomo kiedy cos znow zamaci sen lelka
dlatego nie ciesze sie na zapas bo to takie zmienne bywa.. ahh

basiu a tobie przede wszysttkim wspolczuje.. bo jeszcze biedna do pracy musisz po ciezkziej nocce zawalac..
mam nadzieje ze to chwilowe i tadziu zalapie ze noc jest do spaniaa..
co do zabkow.. jaa tez mam slabe niestety
ale dbam i jest ok. choc niestety dwoch juz nie mam. jeden stracilam po ciazy. a buuu

i pilnuje zeby lelek duzo slodkiego niee jadl i nie pil w nocy nie ma mowy o niczym innym jak woda hihi zreszta to i tak koniecznosc..
i nie wiem czy wiesz ale mleko tez nie dziala korzystnie na zeby



ula wypoczywajcie i korzystajcie z morskich kapieli do woli!!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 lip 2008, 21:50

Hej hej
Ula wracaj wypoczeta i czekamy na Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu dobrze by bylo zeby moj zaczal gotowac ale kuchnia potem wyglada jak po babardowaniu wiec sama gotuje choc on tez to robi i nawet wychodza mu pysznosci :ico_oczko:
A moze Wiki te drugie zabki bedzie miala lepsze to nie jest nic powiedziane.Nie martw sie :ico_oczko:

Movin kochana zycze Ci duzo zdrowka trzymaj sie.Zabkowanie w koncu sie skonczy

Madziorka brawa dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzielny facet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-17, 21:52 ]
A tu obiecana fotka torcika Juli na roczek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość