Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

17 lip 2008, 14:48

To fotoscape, trza sobie zainstalować. Super zabawa z fotkami jest :ico_haha_01:

Oto link do pobrania programu:
http://www.idg.pl/ftp/pc_14875/Photoscape.3.0.html

Antoś jest boski!!! :ico_brawa_01: Niech nie płacze, zaraz mamunia mu zrobi cudne mixy z fotek :-D

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 lip 2008, 14:57

no ale się uśmiałam teraz. Wsadziłam Igora do maty edukacyjnej i zaczełam go kręcić aparatem. Machałam mu taką biedronką i zaczoł się śmiać na głos !!!!! Pierwszy raz a ja akurat to nagrywałam. Ja przyjdzie mąż to wam to wkleje bo nie wiem gdzie mamy kabel.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super akurat jak 3 miesiące skończył.

[ Dodano: 2008-07-17, 15:00 ]
asika przystojnia z Twojego Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja się muszę przyznać, że jak mam męża informatyka to on wszystko rozbi za mnie na kompie i ja nie umiem zdjęć wysyłać. Jak przyjdzie z pracy to Wam wkleimy.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 16:19

Witajcie,
Wszystkiego naj dla Julci i Igora, my jutro będziemy świętować 3 mies.
ale to zleciało nawet nie wiem kiedy :ico_szoking: :ico_olaboga:
asika82 pisze:myszka ja nie stosuje żadnej diety, jem kiedy i ile chcę i nawet sporo ciasteczek i smakołyczków a waga spadła bo mam odciągarkę rewelacyjna :-D

Bo Ty jesteś jedną z tych szczęściar co dzięki karmieniu szybko wracają do swojej wagi a nawet ją zmniejszają, ja niestety nie, ale nie ma źle, kiedyś te 3 kg zgubię :ico_oczko:

zazdroszczę Wam czasu, mój mały prawie wcale lub wcale nie śpi w dzień, więc większośc
dnia schodzi mi na zabawie z nim, fakt umie się sam zabawic, ale wiadomo jeszcze nie na długo...
Damian już widzi swoje rączki, jeszcze nie do końca wie po co są, ale już fajnie się nimi pawi, splata paluszki i się za nie łapie, Piotrek się śmieje w tedy ze się modli a jak kochanie wtedy wygląda :-D , trzyma też grzechotki w łapkach i nimi wymachuje i śmieje się strasznie.
Ostatnio zaczął też zauważać swoje stópki i jak nimi macha to strasznie się im przygląda, w ogóle ma misję z nóżkami, ciągle w górze je trzyma, jak chodzę z nim na spacer to tylko nóżki z gondoli wystają, lubi też bardzo opierac nogi o coś, jak go karmię zawsze wykłada przynajmniej jedną stópkę na mnie, a jak śmiesznie jak śpi w łóżeczku, a potem się budzi i tylko z za ochraniacza stópeczki wystają, mężu mówi, że peryskop na zwiady wystawia
strasznie też dźwiga mi się na nóżkach i przemieszcza, tzn. zapiera się stopami o podłoże i siup pupka do góry, odpycha się stopami i siup, siup i dotąd aż go coś zablokuje lub ja go złapię, w ogóle jest bardzo ruchliwy, masakrę mam przy przewijaniu, bo ucieka mi na przewijaku - ale ściana go zatrzymuje (podusze mu podkładam żeby głowy nie rozbił) i przy kąpaniu, wojuje i szaleje a ja mięśnie cwiczę i pocę się żeby go utrzymac :ico_haha_01:
Noi gaduła z niego straszny, zagadac chce wszystkich i wszystko, a najlepsze są w tym jego emocje, potrafi tak spokojnie "gadac" a potrafi też z takimi emocjami, radością i złością, krzyka i piszczy przy tym, mój kochany rozbójnik :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 16:27 ]
aha i zapomniałam dodoac, że Damian ma ostatnio "misję" z języczkiem, wystawia go i w ogóle robi przecudne miny z jego udziałem, raz aż się popłakałam :ico_haha_01:

Asika, Antoś prześliczny, oj będzie łamał serca, będzie
Monia, Julcia też prześliczna i z dnia na dzień ładniejsza !!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 lip 2008, 16:49

Myszka_ pisze:ma misję z nóżkami, ciągle w górze je trzyma, jak chodzę z nim na spacer to tylko nóżki z gondoli wystają,
o to coś czego antolek nie umie
Myszka_ pisze:pupka do góry, odpycha się stopami i siup, siup
a to też umie.
eVe80 pisze:Pierwszy raz a ja akurat to nagrywałam
ale Ci się udało, super!!!!

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 lip 2008, 18:01

Myszka_ pisze:zaczął też zauważać swoje stópki i jak nimi macha to strasznie się im przygląda, w ogóle ma misję z nóżkami, ciągle w górze je trzyma, jak chodzę z nim na spacer to tylko nóżki z gondoli wystają,

Igor też tak nie potrafi

Myszka_ pisze:jak go karmię zawsze wykłada przynajmniej jedną stópkę na mnie,

tak robi

Myszka_ pisze:zapiera się stopami o podłoże i siup pupka do góry, odpycha się stopami i siup, siup

najbardziej to mi tak pełza w nocy, jak się przebudza do karmienia.

A ile razy i o której karmicie w nocy.
Igor budzi się ok 3-4 na jedzonko i później ok 6-6.30. A kłade go ok 21.

[ Dodano: 2008-07-17, 18:02 ]
asika82 pisze:eVe80 napisał/a:
Pierwszy raz a ja akurat to nagrywałam

ale Ci się udało, super!!!!

no strasznie się cieszę, zaraz Wam wkleje fotki i ten filmik, ma on ok 2 minut ale najbardziej to pod koniec się śmieje.

[ Dodano: 2008-07-17, 18:47 ]
To pokoik Igora:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To na macie:

Obrazek

Kąpiel:

Obrazek

Obrazek

Po kąpieli:

Obrazek

Tak lubię spać

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-17, 18:57 ]
Chrzciny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to kilka luźnych:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-17, 19:21 ]
oj filmik to jednak skomplikowana sprawa i nie bardzo się da go wkleić

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

17 lip 2008, 19:43

eve pokoik super, aż się pożaliłam mężowi ze nasz jeszcze nie gotowy... Jula śpi u nas w sypialni. Wyglądasz pięknie!!! A synio pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Po mamie chyba taki przystojniak.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 lip 2008, 20:20

eve pokoik słodziutki, tak przytulny. Też mi szkoda,że antolek nie ma swojego. Igorek jest śliczny, taki delikatny chłopaczek i oczki ma bardzo ładne, są takie ciemne czy tylko na zdjeciach tak wyglądają? Ty wygladasz bardzo ładne i super masz okulary, ładne fotki z chrztu no i tate Igorka widać chyba po raz pierwszy. :-)

[ Dodano: 2008-07-17, 20:23 ]
fajne Igorek ma brwi i rzęsy taki ciemne, ładny z niego kawaler.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 lip 2008, 21:12

dziękuję za miłe słowa.
asika82 pisze:oczki ma bardzo ładne, są takie ciemne czy tylko na zdjeciach tak wyglądają?

rzęsy ma czarne a oczka na razie grafitowe, ale chyba będą niebieskie. Ja mam brązowe ale się z takimi urodziłam a Igor urodził się z niebieskimi więc oczy chyba po mężu będzie mieć.
Ogólnie to jest do mnie bardzo podoby, mam takie zdjęcie jak byłam niemowlakiem i dużo ma ze mnie: kształt oczu, brwi, nosek usteczka. No ale na pewno się jeszcze zmieni.

[ Dodano: 2008-07-17, 21:16 ]
asika82 pisze:Ty wygladasz bardzo ładne i super masz okulary,

dziękuje bardzo :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 lip 2008, 22:22

Śpiący królewicz z dzisiejszego spaceru.
Obrazek

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

17 lip 2008, 22:42

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:30 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość