Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2008, 22:03

No ok więc muszę sie wziąć za pranie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

18 lip 2008, 05:14

margarita, rożka nie trzeba koniecznie prać, i taak trzeba będzie włożyć do niego pieluszkę tetrową, bo może się dzidzi ulewać, albo z piersi przy kamieniu. A tak się wymieni piluszkę i już. Inaczej co chwilę by się go prało.

A mi wczoraj wieczorem poleciał krwisty śluz... :ico_noniewiem: niedużo tego było, ale wystraszyłam się porządnie, bo i brzuch mnie bolał i jakoś dziwnie się czułam. Do tego męczy mnie któryś dzień bezsenność, więc juz wstałam bo po co się męczyć, może jak rcohę posiedzę to jeszcze zasnę.
Kurcze, mam nadzieję, że to nie czop mi odchodzi. W poprzedniej ciązy odszedł mi dopiero w szpitalu już jak miałam skurcze, to samo z wodami, 1 godz przed urodzeniem dziecka. Jejku, jak mi się teraz to wszystko przyspieszy? Jakos jestem przerażona :ico_noniewiem: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 lip 2008, 07:51

Ja w koncu w przyplywie chwili zrobilam zdjecie mojego brzuchola :ico_haha_01:
Obrazek
Jest duzo wiekszy niz z Wiki takze bede miec olbrzyma :ico_haha_01:

Jeju wam juz odchodza czopy u mnie narazie nic sie nie dzieje sluzu troche wiecej i czasami zaczyna ulewac mi sei pokarm ale tak to wszystko ok.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 lip 2008, 10:17

sensibel, o kurcze,czop to mi odchodzi juz od kilku dni....ale bez krwi.Dziewczyno szykuj sie na rychly porod :ico_oczko:


szkrab, wkoncu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Brzuszek spory,rozmiarowo do mojego podobny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

18 lip 2008, 10:31

A brzuchy macie twarde, bo mój dosłownie jak skała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 lip 2008, 10:44

margarita83, ja mam twardy jak kamien :ico_szoking:
Wczoraj wieczorem to mi sie tak brzuchol "postawil"ze szok!
Wogole to mialam jakies dziene skurcze,a przy chodzeniu ostry bol w podbrzuszu.No i ten czop ..........ciagle ta galareta ze mnie wypada...ile tego jest? :ico_olaboga: Ale nie jest zabarwiony krwia,tylko taki przezroczysto-bialy strasznie zbity(sorry za ten opis).

A dzisiaj znowu mi niedobrze,zjadlam sniadanie i mnie mdli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

18 lip 2008, 10:52

witam i ja :)


co do prania - ja uprałąm wszystko oprócz rożka, no i kocyków oczywiście...

ręczniki kąpielowe też uprałam, bo w końcu dzidzia będzie miała z nimi styczność na golaska, a poza tym - zawsze piorę nowe ręczniki zanim ich użyję, bo wtedy lepiej wchłaniają wodę...


przyszedł dziś mój laktator i dostałąm gratis cążki dla dzidzi :) jakie śmieszne.... :)


mój brzuch też twardy jak skała, po prostu czuję małą już wszędzie i non stop - brak jej chyba miejsca...

co do tej krwawej wydzieliny - ja bym pomyślała, że to czop, ale on podobno może odchodzić i tydzień, a nawet dwa przed porodem, więc to raczej żaden symptom, że to zaraz...

u mnie cisza, żadne czopy, żadne wody, żadne mdłości, po prostu nic...
czasem boli brzuszek, ale wiecie, że ja jestem liepska w identyfikowaniu tych wszystkich bóli...

pozdrawiam



acha, brzuchalek piękny :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 lip 2008, 10:58

Gie, ja juz nie mam sil........wstaje zmeczona,obolala,nie wyspana....... :ico_placzek: Myslalam,ze akcja ruszy z kopyta i zapowidzialam mojemu K.zeby byl w pogotowiu,bo ja sie zle czuje od samego rana.Mialam dziwne przeczucie ze to juz!No i pobolewalo...co kilka min.,skurcze ale takie slabiutkie wiec jakos usnelam.Budzilam sie kilka razy w nocy...a rano jak rerka odjal ..nic nie boli.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 lip 2008, 11:07

Ja tez brzuch mam twardy jak kamien, jak wcieram oliwke, to mam wrazenie, ze masuje samego dzidziusia, a nie swoj brzuch.. tak dokladnie go moge poczuc pod skora. Od wczoraj tez mam lekkie bole podbrzusza, ale podejrzewam, ze to efekt mojego "latania", organizm juz nie wyrabia. Jak usiade, albo sie poloze, to od razu przechodzi.

Dziewczyny, jak u Was wygladaja opcje znieczulenia w szpitalu? U mnie generalnie wszystko jest bezplatne, mozna dostac Entonox (gaz do oddychania), takie plasterki do przylepienia na plecy (slabe elektrowstrzasy) -> nie wiem, jak to sie fachowo nazywa, podaja tez morfine i meperdyne dozylnie na zyczenie.. z tego, co pamietam co 4 godziny mozna prosic o zastrzyk i epidural (ten ostatni tylko w skrajnych przypadkach, jak juz kobita "umiera", po uzyskaniu zgody lekarza).

Niby cos tam oferuja, ale nie wiem, czy to duzo czy malo.. jak to wyglada w Polsce??

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 lip 2008, 11:09

shoo, w szpitalu ktory ja wybralam znieczulenie jest za free :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość