Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

18 lip 2008, 12:48

Magdzinka, już się nie mogę doczekać.. dzisiaj mamy spotkanie z tymi ludźmi. Zobaczymy co z tego wyniknie :-)
majorowa kiedy wiec planujesz wizytę u gin.?
Tak bardzo przejęłam się tą sprawą z nowym domem, że wizyta u gina zeszła na drugi plan :ico_wstydzioch: Wprzyszłym tygodniu pójdę na pewno :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lip 2008, 14:38

Dziewczyny trzymajcie się cieplutko, przez najbliższy tydzień nie bedzie mnie URLOP :D

A tak to postanowione na 1000% ze zmieniam pracę, zaczyna sie w obecnej robić bardzo niesympatycznie wiec... papa.

Jeżeli chodzi o wagę to tak zaobserwowałąm, ale wiadomo nie ma regóły :D

Wiesz Ewuś rozumiem że chciałas się podzielić swoim szczęsciej, ale szczerze to pomyslałam ze sie za bardzo pośpieszyłaś. Niestety portal nasza klasa nie zapewnia "prywatności" kazdy ma tam niestety dostęp. Co do sąsiadów to nie przejmuj się To tylko zazdrosć jak pisze Kasia... Wiesz to sensacja, nowina... poczekaj az sie uspokoi i znajda sobie inny obiekt

Pozdrówka

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 lip 2008, 14:53

moni26, udanego urlopu i pogady fajnusiej :ico_brawa_01:

ja już odliczam godzinki do wyjazdu na weekend do teściowej :ico_puknij: ale cieszę się :-D bo narazie urlopu nie mogę mieć, a tam jest namiastka wakacji i jak będzie ciepło to Joasia cały czas w baseniku spędzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

trzymajcie się i do poniedziałku, mam nadzieję że chociaż chwilkę znajdę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 lip 2008, 16:50

magdzinka że Ci szczęścia gratulują to nie ma sie co dziwić, bo z Joasi naprawdę piękna dziewczynka :ico_brawa_01:

majorowa no to jakby nie było nowy, większy dom będzie teraz jak znalazł :ico_haha_01: oby Wam sie trafił :ico_brawa_01:

a ja dziś w jakimś euforycznym nastroju jestem, choć lekkie bóle podbrzusza mnie nękają :ico_noniewiem: z tytułu rozciągania sie chyba i rozpychania dwójeczki :-)

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

18 lip 2008, 23:09

moni26, życzę Wam super fajnych wakacji. Wypoczywaj i leniuchuj ile się da, żebyś nabrała sił przed zmianą pracy na nową :ico_haha_01:

Magdzinka, Tobie również życzę udanego weekendu u teściowej. Mam nadzieję, że pogoda dopisze na tyle, że Joasia popluska się w baseniku

eve.ok, dbaj o siebie i rób same przyjemne rzeczy przez te dwa dni.

Trzymajcie się kobitki :-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lip 2008, 14:18

majorowa, eve.ok, gratuluję dziewczyny Wam serdecznie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

20 lip 2008, 14:23

Hej lulu81, dzięki :-) Ale Twój Filipek już duży i śliczny. A Ty kiedy planujesz kolejnego dzidziusia? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 lip 2008, 16:20

lulu dziękujemy :ico_brawa_01: mam nadzieję, ze niedługo będziemy mogły tymi gratulacjami sie odwdzięczyć :ico_oczko:

A u nas dziś słonecznie i przyjemnie, choć jak zwykle - śpiąca chodzę, choć za mną 10 godzin snu nocnego i dwie w trakcie Jagi drzemki... Zamiast jeść to śpię za dwóch :ico_brawa_01:
majorowa aj jak tam apetycik Ci dopisuje? Jakieś konkretne upodobania? Bo ja oprócz arbuzów jem kilogramy ryb...w każdej postaci - wędzone, smażone, w sosie pomidorowym...coś mnie wzięło dziwnie...może na chłopców? :ico_brawa_01:

sandrusia i jak tam u Ciebie...?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lip 2008, 21:07

och dziewczyny u mnie napewno nie prędko :ico_haha_01:

Kasia, dzięki :ico_haha_02:
Oscarek przystojniak mały, mi się tylko wydaje ze do męża podobny?

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

20 lip 2008, 23:12

lulu81, Oscar to miniaturka mojego Tomka. czasami tylko miny robi takie jak ja, ale to chyba z racji ciągłego przebywania w moim towarzystwie :-)

eve.ok, ja mam ogólny apetyt na wszystko. Przed ciążą sobie raczej odmawiałam tych rzeczy, które lubię najbardziej (mięsne, tłuste, mączne itp). Wiadomo chciałam linię trzymać, ale teraz powiedziałam, że jem na co mam ochotę...ostatnio sobie upiekłam kuraka w piekarniku i zanim mój Tomek wrócił z pracy to zjadłam połowę :ico_wstydzioch:

Dziewczyny a teraz SUPER NEWS. Właśnie zakończyliśmy negocjacje dotyczące naszego nowego domu i..... PRZEPROWADZAMY SIĘ POD KONIEC SIERPNIA! jupi!!! :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości