edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 lut 2008, 10:44

Indygo ja wstyd się przyznać ale wcześniej mi się uczyć nie chciało i teraz średnie robie :ico_wstydzioch: No i gratulacje dla Tomusia za brawa i że sam stoi za niedługo ganiać go będziesz .Moja to tu chyba jedyna maruda właśnie zjadła jajko na parze i śpi sama znów zasneła :ico_brawa_01: w łóżeczku

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lut 2008, 10:52

edyta29, na nauke nigdy nie jest za pozno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I super ze Wikunia sama zasnela w łózeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-29, 10:25 ]
[size=150]DLA WIKUNI EDYTKI[/size] Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lut 2008, 12:47

Kamilko jeszcze mu nie robilam nic na slodko :ico_wstydzioch: kupilam mu tylko nowy sloiczek z jablkami ,to zobaczymy...a cwaniak w nocy mleka sie nadoil i nie chce sniadania,a zaraz wychodzimy ,bo ja musze do lekarza....dziewczyny to chyba nienormalne,ze podczas sexu krwawilam ,nie???????? strasznie sie zmartwilam,to napewno nie byl okres...no i ide do lekarza zapytac ,niech mi badanie zrobia jakies...a mialam kilka miesiecy temu cytologie i bylo ok ,wiec nic nie rozumiem ....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2008, 14:28

lucy moze nic sie nie dzieje zlego, po tym porodzie to ja jeszcze nie zajarzylam co i jak hehe w styczniu mialam jakies dwa okresy, a moze to jednym tylko (az) samo krwawienie,. sama nie wiem
ale badalam sie w polsce i bylo ok
poza tym dostaje okres nieragularnie i bezobjaowo, takze zawsze jestem zaskoczona. nie czuje nic
ach... niby dobrze ze totalnie nic nie boli ale tak znienacka to czasemm moze wkurzyc nie?

edytko dobrze ze teraz masz checi i czas na nauke, lepiej pozno niz wcale
odmodzisz sie troche i okazja do wyjscia z domu nie?

kamila lelek kaszle, wlasciwie w dzien malo. ale wczoraj wieczorem przebudzal i meczyl
ja podaje syropek
w srode jak byla ta pielegniarka to slyszala i kurcze mowila ze wizyta u lekarza nie jest konieczna
wiec sie wstrzymamy
poki co czuje sie dobrze i ma apetyt oraz humor mu dopisuje jak zawsze hehe

wlasnie wstal po drzemce w ogrodzie i ostro cwiczy raczkowanie

a nasze pobudki???
osttanio bardzo wczesne hehe
lelek ok 5-6 potrafi sie zbudzic z checia na zabawe hehe
ale wtedy adas sie nim zajmuje
akurat wstaje do pracy o 6 i siedza sobie razem na dole do 7 hehe potem adas mi go oddaje i zasypiamy na nowo
dzis do 9 hehe
wiec ja sie moge wyspac prawie bez przerwy hehe

a chlopaki maja wspolny poranek hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lut 2008, 14:38

Madziorka jednak nie jest ok...kiedys mialam taki zabieg i albo blizna krwawi,albo mam nadzerke,dokladnie nie sa pewni,ale pewnie nadzerka....za 10 dni beda wyniki i chyba dostane skierowanie do gin na zabieg ,zeby nie krwawilo,niby nic powaznego,ale jeszcze nie wiedza do konca,poza tym sie wkurzylam,bo badal mnie taki w turbanie i strasznie byl dla mn8ie niemily,normalnie tak mnie wkurzyl,ze szok...nie zrozumialam doslownie jednego slowa,pytal mnie o uplawy ,a ja powiedzialam,ze nie wiem co to i on sie tak wkurzyl,ze jak nie umiem ang to mam przyjsc z tlumaczem,noz nonono...bez przesady .ednego slowa nie zroumialam,mam prawo nie ? pojebany jakis na maxa,w ogole tak wrogo do mnie nastawiony,na szczescie przyszla pielegniarka i byla mila...on chcial mi badania robic ,bo stwierdzil,ze jestem za chuda :ico_puknij: ja mam 161 i waze 50 kg od zawsze i to ma byc za chuda ? normalna jestem jak zawsze...ale ta pielegniarka mu powiedziala,ze ja jestem drobnej budowy ,a do tego karmie piersia ,wiec nic w tym dziwnego,ze to moja normalna waga....wypytywal czy cwicze,chyba mi anorekje sugerowal pojeb jeden :ico_puknij:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2008, 14:38

ja znalazlam fajny przepis na zupke z cukinia i kasza jaglana. zapodam w przyszlym tyg
a te owocowe z mieskiem rowniez ugotuje hehe

lucy pamietasz jak wspminalam o tutejszej ksiazce z przepisami
kolezanka robi i calkiem niezle brzmia

jak zakupie to wam napisze conieco hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lut 2008, 14:39

super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2008, 14:47

lucy no rzezczywiscie pojebany ten lekarz... nie dosc ze sie denerwujesz co sie dzieje to jeszcze taki palant wyprowadza z rownowagi. jakis hamski rasista !!!!!!
uplawy to discharge czy jakos tak nie? juz zapomnialam wiekszosc slowek nabytych w trakcie ciazy i porodu.. hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lut 2008, 14:59

tak Madziorka,.a widzisz ja nie wiedzialam i za to mnie tak zjechal he he moglam sie Ciebie zapytac przed wizyta :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2008, 15:06

lucy bo to slowko glupie jakies i w ogole nie kojarzy sie z tematem
myslisz ze ja wiedzialam? poznalam w ciazy jak miewalam uplawy hehe musialam im to jakos powiedziec nie? hehe

ale wielu nie pamietam...

ta ksiazka kktora dostalysmy w ciazy ma wiele przydatnych slowek
czytajac ja nawet jak nie znasz slowek to czaisz temat i lapiesz slownictwo
mi duuzp pomogla hehe

dobra spadam zanim lelek sie kapnie ze przegapilam jego pore obiadowa.. 5 minu temu hehe
papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość