Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 cze 2008, 11:23

Ślicznie to wszystko urządzone :ico_brawa_01:

styczeń2009
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 04 cze 2008, 13:13

18 cze 2008, 13:58

octavi wszystko śliczne :ico_brawa_01:
Czy te zwierzątka na ścianie to tapeta, czy takie grafiki ścienne? Bo prezentują się znakomicie.
Ja mam jeszcze dużo czasu, bo maluszek przyjdzie na świat dopiero w styczniu, ale już nie mogę doczekać się meblowania dziecięcego pokoiku i jak tylko zrobimy remont to też bym chciała tak poobklejać ściany. Znalazłam fajne grafiki ścienne i strasznie korci mnie żeby kupić. jednak na razie przed remontem wzięłam od nich tylko suwaczek, a naklejki kupię za jakiś 2 miesiące.
Czy któraś z was miała styczność z takim grafikami? jak to sie sprawdza?

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

21 cze 2008, 17:49

Dziewczyny ale Wy macie talent do urządzania pokoików, ja niestety jakoś nie mam zmysłu plastycznego i boje sie ze nawrzucam pełno klamotówi przez to wyjdzie "kicha". Mam kolezanke która ma zmysł artystyczny i obiecała ze mi pomoze w remoncie :-D wiec jak tylko bedziemy po to nartychmiast zamierzam sie chwalic. No i napiszcie cos wklejcie wiecej zdjec bo szukam jakis fajnych pomysłów. To co tworzycie to dla mnie BOMBA :-)

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

28 cze 2008, 20:24

cieszę się, że podoba Wam się kącik Papiego, teraz niestety kurczy się w zastraszającym tempie po urodzinach zwłaszcza - doszła huśtawka pokojowa, kilka dużych aut, basen z piłkami - i - jak tak dalej pójdzie to z mężem zamieszkamy na balkonie... :ico_szoking:

p.s. te żyrafki i słoniki to tapeta...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lip 2008, 18:43

Tez odnosze wrażenie że pokoiki dzieci powinny być z gumy żeby wszystko pomieścić :ico_haha_01:
octavi, - jak maleństwo podrośnie to niektóre zabawki będziesz mogła wyeleminować

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

20 lip 2008, 08:28

teraz jestem na etapie "wielkich chęci" kupienia za podłagę w pokoju małego wykładzinę - uliczki - (jak to dla chłopaka) ale nie wiem czy nie są one przypadkiem toksyczne dla malucha ??? no i jak z praniem, myślę o wymiarach 3x3 a tego to już w pralce nie wypiore a teraz jak patrze na codzienne plamy itp. w pokoju zabaw małego to coś słabo widze utrzymanie przyzwoitego stanu czystości wykładziny a z drugiej strony nie mogę patrzeć jak dziecko bawi się na "zimnych" panelach...
a wy dziewczyny jakie macie sposoby na podłogi w pokojach waszych maluchów??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lip 2008, 11:10

My na podłodze u małej mamy dużą piankową mate puzlowa i to na niej na pocztku bawiła się Nikolka a teraz dokupiliśmy jej dywanik też malutki bo podłogi wolnej w pokoiku jest malutko :-) . Jak do tej pory to jak rozleje sie np. soczek to odrazu zapieram waniszem i na razie działa na małe świerze plamki. Dywanik był tani więc nawet jak juz się zniscze kupimy nowy ważne ze mała nie siedzi na gołych panelach.
octavi, - a z jakiej firmy masz mebelki bo my właśnie planujemy zakup mebli dla małej i szukam właśnie modułowych w stylu tych które są w pokoiku twojego malca. Myślałam o black red white lub bog franie ale na razie mierze oglądam rozważam :-)

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

20 lip 2008, 11:16

edulita, ja komode i szafkę zamawiałam u zwykłego stolarza, taki który robi meble na zamówienie... nie są to jakieś markowe za ten komplet dałam 540 zł.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lip 2008, 11:24

Są śliczne i niczym nie różnia się od ych które ogladałam musze pogadać z męzem niech poszuka u nas w mieście stolarza i zorientuje ile by kosztowały nas komódki i szafa - dzięki za odpowiedź. Obiecuje ze jak już skończe urzadzanie pokoiku niuni to wam sie pochwale na razie to pozbyłam się łózeczka i kupiłam sofe rozkładaną a nad mebelkami wciąż myśle, bo muszą pasowac do obecnego pokoiku i za półtora roku do nowego pokoju w naszym domku - więc mierze i pokuj i zagladam w projekt żeby później mi pasowało; mąż chciał się wstrzymać z zakupem ale mała ma już prawie dwa latka a jak to dziewczynka kupe sukienek spódniczek i nie mieści siew jednej komodzie którą ma a część rzeczy jest u nas w sypialni :ico_noniewiem: dlatego pomyślałam że im szybciej tym lepiej a meble przecież można przewieźć za rok lub półtora.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2008, 16:36

ja ost urzadzałam pokoj mojej corci i kupiłam jej szafe, bo nie wyobrazałam sobie dłuzszego trzymania jej cuszkow w mojej ( chodzi o wiszace oczywiscie ) wysoki i niski regał i komode na reszte ciuszkow..do tego w jej pokoiku stoi plastykowy duzy domek w ktorym sie bawi..na sciany zeby nie były takie puste kupiłam superowe naklejki ze zwierzetami safari i wisi lampka nocna nad łózeczkiem i fluorescencyjne ( tak sie pisze? :ico_wstydzioch: )gwiazdki i ksiezyc...na moj gust ma ładnie bez przezsady urzadzony pokoik.. :ico_noniewiem: :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość