Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 lip 2008, 15:32

witajcie


U meli to tylko jednodniowe zwracanie było (ale tylko raz zwróciła) mogło to byc spowodowane bólem z tych zębolów,urmajo no ,a ja głupia :ico_puknij: zapomniałam ,ze mam czoki w lodówce,ale na noc juz jej zaaplikowałam jednego

sensibel -czop to oznaka zbilzajacego sie porodu ,moze odejsc od razu w ciagu 24 godz przed porodem ,albo maxymalnie 3 tyg. przed porodem moze odchodzic stopniowo ,wiec jednak przygotuj sie na wyklucie syneczka wcześniej :-) torba juz spakowana??

mela -śpi od 14 ,a ja juz po objedzie relaksuje sie przy browarku-właśnie przeszła u nas burza bo parówa była niedowytrzymania :ico_olaboga:


bądz co bądz ,ale mela mi dalej ostatnio spi zle po nocach ,budzi sie kilka razy i obala butle picia :ico_olaboga: ,a rano jak wstaje to pampers prawie ,ze wybucha ,co często sie zdarza :ico_haha_01:

sensibel
-a co do spania to moje małe gizmo od małego przyzwyczajone jest spac i zasypiac samo w łózeczku, jak mam robote to ide do kuchni i zamykam drzwi ,a ona zasypia sama ,obecność czyjaś w pokoju tez jej nie przeszkadza w zaśnieciu,przy właczonym TV

ciekawe co tam u Agi :ico_noniewiem: na gg tez jej nie widac :ico_placzek:

a gdzie nasz driverek woman :ico_haha_01: :ico_noniewiem: ??????

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lip 2008, 17:29

hej my własnie przyjechalismy z zakupów TŻ kupił sobie dwie pary spodni dwie pary butów i 600 zl prysło jak bańka mydlana :ico_olaboga: i jedz tu na zakupy masakra
szkoda gadac jakie sa ceny z zarobki za nic nie chca wzrastac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Julcia spi a ja kozystajac ze firanka mi sie moczy 14 metrów i mam chwile to wkleje wam kilka zdjec Juleczki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-19, 17:30 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-19, 17:31 ]
heheh tom zaszalała :ico_szoking:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 lip 2008, 18:16

Witajcie.

_DOMI_ dużo zdrówka dla Krzysia.

Becia fajnie, że do nas wpadasz. Cieszę się, że u Meli to był tylko jedorazowy incydent. Biedaczka.

Aga pewnie szykuje się do ślubu, bo na nk przeczytałam w opisie, że ten wielki dzień to będzie za tydzień.

gozdzik super fotki. Jakie Juleczka ma piękne włoski. Nie to co moja Majka . Łysol.

sensibel Becia ma rację. Spakuj torbę i bądź przygotowana w każdej chwili na poród. Oszczędzaj się.

U nas ok. Nocka średnia, ale spaliśmy do 7:15. Po 10 pojechaliśmy do Malborka pozwiedzać zamek i pooglądać rycerzy, bo pokazy różne były, a o 22 będzie inscenizacja z oblężenia Zamku. No my niestety nie doczekaliśmy tak późnej pory. Pogoda też taka sobie, ale udało nam się przeczekać deszcze w Zamku. Wklejam kilka fotek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 lip 2008, 22:07

witajcie ja tylko na chwilke sie przywitac z Wami :)
sluchajcie wlasnie wrocilam z Zakopanego bylo super ale pogoda nie dopisala, dobrze ze mieszkalismy w apartamencie (60m) bo wiecie jak to jest z dzieckiem kiedy pada gdyby nie te 60m to niewiem co bysmy robili bo chociaz Macius sobie polatal :) fajnie bylo rz jezdzilismy na rowerach no bo padalo chodzilismy na basen taki aqua park super generalnei super gdyby nie deszcz deszcz i deszcz , rano bylo ladnie a potem padalo i tak w kolko ale fajnie bylo wlasnie ide sie pakowac bo moj mezulek idzie w tym tygodniu do pracy na dwie zmiany od 8-20 wiec i tak nie bedzie siedzial z malym wiec postanowilismy ze pojade z moja mama do moich dziadkow do mieszkania do Szczecinka pochodzimy na grob do dziadkow i nad jeziorko ciesze sie bo nie bylam u babci po smierci (od czerwca) i troche mi sie teskni i sie ciesze wiec spadam sie pakowac bo jutro nas nie ebdzie jedziemy do mojego meza domu wiec tak bede pewno za tydzien :) buziaki duzo zdrowka nie czytalam Was bo nie mialam keidy zdjecia jak przyjade i wszystko jak przyjade buziolki dla Was moje kochane

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 lip 2008, 23:48

Hejka :ico_haha_02:
Ale miałam co czytać,piknie :ico_brawa_01:
U nas jakoś leci do przodu.Michu w zeszłym tygodniu w piatek dostał jakąś wysypkę i w sobotę pojechaliśmy na pomoc doraźną!Okazało się,ze wyszło mu od jedzenia-tylko pytanie od czego bo nic takiego nie jadł-może malinki-ale były ze słoika,albo od pieczarek(z tym ze były gotowane)ale przecież pieczarki nie uczulają!Nie wiem w każdym bądz razie dostał syropek no i zyrtec w kropelkach i mu znikło po 4 dniach.Kurczę chciałam iść prywatnie do tej mojej alergolog co byliśmy jak mały miał pół roku(prywatnie),ale jest na urlopie,a na kasę chorych mam termin na 25 sierpień-paranoja.

Sensibel-dziewczyny mają racje,proponowałabym juz sie spakować-nawet jakbyś miała przenosić/wież będziesz spokojniesza,a nie w biegu będziesz sie pakować :ico_olaboga: :ico_nienie: Teraz w poniedziałek urodziła moja klijentka córcię/4kg.przez cesarkęla i tak jak powinna sie wyjść po 5 dobach ona wyszła po 3 bo miejsc nie ma i trzeba szykować miejsce dla innych-szok :ico_zly: Jest wysyp!!!Tylko ze spokojem i nie przemęczaj sie!!! :ico_haha_02: A co do męża-nie jesteś sama,znam ten ból!!!

Urmajo-fajowskie zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też bilismy z mężem w zamku-fajnie,fajnie

Becia-biedna Amelusia.Hmm temperatura może a nie musi być od zębów.Ona to juz pewnie za chwilę będzie miała pełne uzębienie,co nie?A nocek ci nie zazdroszę,bo Michu mi teraz jedną nockę też marudził ale to też od zębów i od tej wysypki bo swędziała go.Więc rano w pracy byłam nie przytomna :ico_placzek:

Gozdzik-Julka ma zajefajne włoski-jak taka laleczka wygląda na tych zdjęciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A wiecie zapomniała bym :ico_noniewiem: W czwartek jak przyjechaliśmy do domu wygupiam sie z małym patrzę :ico_szoking: co on ma po wewnętrznej stronie ust-warg a on takie białe małe kropeczki,zaglądam dalej a tam 2-3 na języku i chyba ze 2 na podniebieniu :ico_olaboga: Mówię do męża-mały ma pleśniawki-a on mi na to skąd,przecież Maks tego nigdy nie miał.Ja mu na to,ze to nie Maksiu,hi,hi I najlepsze,ja w domu tylko fiolet(a tym jakbym mu zrobiła,to by mi wybrudził wszystko,wiec sobie odpuściłam).Więc teraz sie nie skrzywcie,ani nie pomście o mnie źle-ale jak mały zrobił siusiu na nocniczku,to namoczyłam na patyczek od ucha te siuśki i wysmarowałam mu te chrostki i wiecie już dziś zostały mu chyba ze 3 :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najbardziej mi się podnosiło,jak mały nuplał to jak jakiś rarytas-bleeeee Ale przecież zawsze nasze babcie mówiły że to najlepsze lekarstwo,no nie?

Oki,bo się rozpisałam!Idę sie myć i do spanka,bo oczywiście jutro wolna niedziela,gdzie mogłabym sie wyspać to Michaś obudzi sie o 6:30 lub 7 :ico_noniewiem: Miłej niedzieli,papasi-całuski

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lip 2008, 09:03

CZeść dziewczynki

Przepraszam że Was tak strasznie zaniedbuje :ico_sorki: Obiecuje że po ślubie wszystko się zmieni i zacznę częściej do Was zaglądać.

Tak w skrócie napiszę co u nas...
Do ślubu zostało 5 dni :ico_szoking: Nerwy mnie zrzerają ale w sumie dobrze bo w przeciągu tygodnia schudłam 3 kilo :-D
Ale już niedużo zostało...
Co do Emilki...
Emiś chłonie wszystkie nowości jak gąbka. Potrafi naśladować głosy zwierzątek min. krówki, kotka, psa, barana i kurki. Uczymy się nowych odgłosów cały czas (po ślubie wrzuce Wam filmik). Zaczyna powoli nazywać rzeczy.
Co do ząbków to mamy ich 14 (wyszły jej dwie dolne 3 i nawet nie wiem kiedy) a na dniach pewnie wyjdą górne bo już je widać. Ciesze się że tak bezproblemowo to zniosła.

Becia trzymam kciuki żeby Meli w miarę bezboleśnie wyszły 3
Gosia gratuluje zdanego egzaminu
urmajo ciesze się że Maja już zdrowa
gozdzik zdjęcia Juli jak zawsze cudne i te loki :-)
sensibel trzymam za Ciebie mocno kciuki :ico_oczko:

Zmykam bo dzisiaj mój tato ma imieniny więc zmykamy na obiadek a jak wrócimy to jeszcze przydało by mi się okno umyć w dużym pokoju :ico_zly:

Miłego dzionka Wam życzę i zaglądnę do Was jak tylko znajdę chwile (pewnie po ślubie dopiero :ico_noniewiem: )

Całuski dla Waszych dzieciaczków

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 lip 2008, 10:06

witajcie.

Nocka minęła spokojnie, ale........ z Majeczką w naszym łóżku.
Teraz Miki jest z tatą w kinie, a my rządzimy w domku. Zaraz Majka uda się na drzemeczkę.
Pogoda do bani. Całą noc padało , a teraz chmury wiszą złowrogo i zimno.

Aga witaj po długim czasie. Trzymamy za słowo, że już niedługo będziesz nas częściej odwiedzała. Życzę wszystkiego dobrego i żeby wszystko się udało według Waszych oczekiwań.
Wielkie :ico_brawa_01: dla Emi za postępy. Z niecierpliwością czekamy na filmiki i fotki.

karolina ciszę się, że mimo złej pogody jesteś zadowolona z wyjazdu. Życzę dużo lepszej aury nad morzem.

nana biedny Michaś. Nie dość, że dopadło go jakieś uczulenie to jeszcze te pleśniawki, a co do sposobu ich likwidowania to każdy dobry, byle skuteczny.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

20 lip 2008, 12:10

Witajcie,nocka do d...Właściwie nie wiem co było Michałowi,ale coś go dręczyło,bo nagle z płaczem obudził się o 01:00 i ani w naszym łóżku,ani w swoim mu nie pasowało.W końcu jakoś zasnął,po wypiciu herbatki i mleczka jakoś po 3 :ico_placzek: Rano dał pospać do 7:30 :ico_noniewiem:
A mam pytanko ile wasze pociechy maja już ząbków???

Aga-fajowsko że znalazłaś w tym całym zamieszaniu chwilkę na wejście do nas :ico_brawa_01: Widzisz mówiłam ci,że nie potrzebne odchudzanie,bo z tego wszystkiego przed ślubem schudniesz-miałam to samo :-D Wielkie brawa dla Emilki za duże postepy w rozwoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia ze ślubu-ale ci zazdroszczę,fajnie tylko że na własnym ślubie nigdy człowiek sie do końca tak nie odpręży,ale udanej impry!!!

Urmajo-mam pytanko do ciebie :ico_haha_02: Co właściwie Majka ma stwierdzone przez alergologa,że co jej dolega(skaza,czy cio)?
U nas też całą nockę lało i była burza,za to teraz świeci słoneczko,ale jest taki wiaterek :ico_oczko:
Michaś śpi od pół godz.a ja idę kończyć teraz obiadek-do zaś :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 lip 2008, 22:35

Witam.

I weekend przeleciał... :ico_placzek:

Beatris, super że Meli przeszło, choróbska to straszliwa rzecz :ico_noniewiem:
Torby jeszcze nie spakowałam, ale mam wszystko w miarę w jednym miejscu więc jakby co to tylko wrzucę w siatę. Po niedzieli się za to wezmę :-)

Gozdzik, śliczne zdjęcia Julki :ico_brawa_01: Te loki ma rewelacyjne, czuprynka taka bujna, wogóle przypomina mi tą aktoreczkę co grała Heidi :-D

14 metrów to strasznie dużo :ico_szoking: w całości ja masz? jejku, jak potem masz ją prasować to Ci współczuje

Muszę lecieć, doczytam Was później.Pozdrawiam wszystkie marcóweczki :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

21 lip 2008, 09:16

witajcie.

No i po weekendzie. Już w pracy.

Pogoda gorzej niż beznadziejna. Cały czas pada i jest zimno.

Nocka taka sobie. Majka spała z nami i bardzo się wierciła.

nana Majka ma 12 zębów. Czekamy na trójki.
A co do alergii to Majka ma stwierdzoną alergię tylko na podstawie zaobserwowanych przeze mnie objawów.Alergolog nie zaleciła żadnych badań ( bo sa niemiarodajne ) i nie zaleciła też zadnego lecenia, tylko poleciła mi inna panią alergolog, bo stwierdziła,że ona jest bezsilna. Tym sposobem jedyną metodą "leczenia" jest dieta eliminacyjna i obserwacja.

no dobra dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości