Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 lut 2008, 03:25

czesc ivkaJ, witamy wsrod sierpniowek!!!

moj maly ma tylko dwa dolne zabki wiec poki co zgrzytania nie ma, ale moze przyjdzie z czasem... :ico_noniewiem:

Karolinka, nic nie napisałam o tym smoczku o ktory pytalas, bo ja sie nie znam. Szymon wogole nie chce smoka, woli swoje paluszki :ico_placzek: Wszystkie smoki ktorych probowalam lezaly na ziemi po 3 sekundach...

Aga, projekt fajny. Na "pierwszy rzut oka" bardzo mi sie podoba, ale popatrze na niego dokładnie pozniej, Ale na prawde super mi sie podoba :ico_brawa_01:

Co do domku... My na razie marzymy o samym powrocie do polski. Chcielibysmy kupic mieszkanko, ale az tak bardzo w przyszlosc nie wybiegamy. A moze oszczednosci zainwestujemy w jakis maly biznes w pl? ktoz to wie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 lut 2008, 10:36

witaj ivkaJ !! slicznego masz synka, napewno bedzie Ci tu dobrze u nas :ico_brawa_01:

odnosnie tego domku to duzo pokoi ale one sa bardzo malutkie, wogole angielski styl budowy jest calkowicie inny niz w Polsce, ale mozna sie przyzwyczaic, ogolnie oni lubuja sie w domach podobnych do siebie, raczej malych i trakich sprytnych, zalezy co kto lubi :ico_oczko:

aha i pisalam wczoraj ale zezarlo mi posta, zaczelam sie odchudzac :ico_olaboga: tylko ciiiii zeby nie zapeszyc, nie stosuje zadnej drastycznej diety, staram sie nie jesc kolacji pozniej niz o 20, jem znacznie mniej i sprobuje skonczyc z moim slodyczowym nalogiem, aha i robie brzuszki :ico_olaboga: i kilka cwiczen, trzymajcie za mnie kciuki, czas sie wziac porzadnie za siebie i wcisnac spodnie sprzed ciazy :ico_placzek: no coz zobaczymy :583:

[ Dodano: 2008-02-29, 09:41 ]
aha zapomnialam sie pochwalic wyczynem mojej Amelki, obudzial mnie dzis o 5 nad ranem :ico_puknij: i musialam ja przebrac bo o smoczku i jeszcze godzince snu nie bylo mowy, zjadla flache, i ja polozylam ja zasnelam moze na jkis pol godzinki a o 7:30 znowu pobudka i juz nogami szaleje, wiec zjadla pol butelki i fochy w lozku bo ona lezec nie bedzie :ico_puknij: , teraz mi steka na podlodze bo juz jest na brzuchu i musze ja popchnac na plecy a za sekunde bedzie znow na brzucholu :ico_olaboga: maly nerwus, myslalam ze jak zacznie sie krecic to sie bardzije zajmie soba a tu na odwrot :ico_olaboga: a rece to tak to buzi wklada ze juz kilka razy o malo sie nie zerzygala :ico_szoking: co za maly smyk :ico_olaboga:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 lut 2008, 11:54

Witajn Ivka. U nas jest fajnie i miło Cię poznać.
Karolinko, ja tez nie znam się na smoczkach. Używam Aventu, a ten jakiś dziwny, tak więc nie wiem. Co do trzęsienia ziemi, to super atrakcja :ico_olaboga: .
Jeśli chodzi o mężów, to mój jest złota rączka i w tym mieszkaniu sam projektował i zmieniał i elektrykę i hydraulikę, tak więc nie mogę narzekać. Przedsiębiorczy jest i coraz bardziej znany fachowiec w mieście.
Czasem myślę, że powoli coś robić to tez dobrze, bo jam wrażenie, że my to tak lecimy ze wszystkim i czasem brakuje czasu.
Karolinko takiego domku to tylko pozazdrościć. U nas wciąż jednak bardziej opłaca się spłacać własny kredyt niż płacić za wynajem, a powinno chyba być inaczej, bo z kredytami też coraz trudniej.
Oglądałam wczoraj program Pospieszlaskiego - dyskusja na temat edukacji seksulanej i wiecie co. Ten człowiek jest chory, bo ani nie umie poprowadzić programu jak nalezy, ani dobrac materiału nawet osoby, które zaprosił, to jakieś bez sensu.
a z allegro ciągle nie odpowiedzieli mi na pytania dotyczące krzesełek. Tak więc poczekam jeszcze jeden dzień i daję sobie spokój. Nie będe się narzucać i kupię w normalnym sklepie.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 lut 2008, 12:18

ja tego Pospieszalskiego to bardzo nie lubie :ico_puknij: zreszta ostatnio w tv to malo kogo ja lubie, bo gadaja jak postrzaskani :ico_puknij:

tutaj wynajem nie jest az taki wysoki stosunkowo i bardziej mi sie oplaca niz branie kredytu, poza tym ja kredytow to sie boje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-29, 11:20 ]
aha a ten smoczek to robi bardzoej za gryzak wygodny chyba dla dziecka, sama nie wiem :ico_olaboga: aha Amelka od dzis uczy sie pic z kubeczka z uszkami i dzis wypila 50 ml, zakrztusila sie ale ciagla do buzki i chyba fajnie jej bylo to gryzc :-D

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 15:10

czesc dziewczyny!!!dzieki za mile przyjecie :-D :-D :-D :-D :-D
Karolina- nie wiem dokladnie o jaki smoczek Ci chodzilo, ale ja kupilam taki smoczek-gryzak-wyglada jak proteza taka podkowka:ico_haha_01: i musze Ci powiedziec, ze Patryk bardzo go nie lubijak probuje mu ja wsazic to od razu wypluwa ze wstretem :ico_olaboga: wiec jesli Ci o to chodzilo, to szkoda kasy. u mnie sprawdzaja sie gryzaki wodne. a zreszta teraz wszystko jest u Patryka gryzakiem :-D :-D :-D
pozdrawiam i wracam do mojego malca, bo slysze, ze sie obudzil i juz nie chce byc sam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 lut 2008, 15:21

ivkaJ http://www.allegro.pl/item313891085_gry ... html#photo czy to takie cos?? fajnie wiedziec bo ja sie przymierzam do kupna, wprawdzie to drogie niejst bo chyba 5 funtow u nas ale jak jest nie fajne to wole jej kupic w tej cenie kilka gryzakow albo pare nowych smoczkow :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-29, 14:27 ]
http://www.allegro.pl/item320246276_sas ... html#photo
to jest fajne i chyba wile jej takie cos kupic, czekam na meza, wezme kapiel i idziemy na zakupy :) bo w pokoju musze czuwac czy amelka juz ma dosc bycia na brzuszku czy jeszcze bo sie strasznie drze i musze ja przekrecac na plecy :)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 lut 2008, 15:47

Dzien dobry :ico_haha_01:
Karolina, ta zabaweczka bardzo mi sie podoba i tez chce ja kupic Szymciowi :ico_haha_01:

A tak wogole to musze sie Wam pochwalic, ze Szymek sam sie karmi :ico_brawa_01: zakładam mu na butle uchwyt od kubka niekapka i on sam go sobie trzyma. Nauczyl sie juz nawet podnosic wyzej butelke jak sie konczy mleczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i siadanie tez mu coraz lepiej wychodzi. Tak wlasciwie to siedzi super dopoki cos go bardzo nie zainteresuje, bo nie potrafi jeszcze np sie bawic zabawka i siedzie, tylko zacznie zabawe i juz lezy :ico_haha_01:

A co do mieszkan, to teraz jest chyba dobry okres w polsce na kupowanie, bo ceny spadaja. Pewnie jeszcze spadna, wiec moze uda nam sie kupic fajne mieszkanko w miare przyzwoitej cenie (ale sie rozmarzyłam, hihi). Ja bym chciała takie mieszkanko do remontu, zeby je sobie sama urzadzic :-D

Wracam do nauki, bo musze do jutra oddac projekt a jeszcze daleko mi do konca :ico_wstydzioch: Wpadne wieczorkiem poczytac co naskrobalyscie.
Buziaki!!!

Aha, dzis jest 29.02, poniewaz 30.02 nie bedzie to dzis stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na 7 miesiecy Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziole dla Łukaszka i Kacperka na 7 miesiecy!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 lut 2008, 17:14

No to życzenia dla szymka no i prosze jaki mądry chłopiec. :ico_brawa_01:
I dla Amelci za postępy z kubeczkiem. :ico_brawa_01:
Karolinko moja Amelka tez na początku się krztusiła, a potem brała zbyt dużo do ust i pluła. Czasem jej tak zostaje Ale radzi sobie coraz lepiej. Nawet nie zauwazysz, jak szybko zacznie się domagać kubka.
A ja znalazłam krzesełko i chyba kupię to
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=316344528
Podoba mi się pomarańczowe i niebieskie.
z cenami mieszkań w Polsce, to jest różnei. Teoretycznie powinny spaść, ale jak narazie z meisiąca na miesiąc procentowo idą w górę. wyjątek stanowi jedynie Łódź.
Ale spadną, bo wymusza to banki. Zwłaszcza te w blokach z płyt. Ale kamienice czy nowe budownictow to raczej utrzyma się na tym samym poziomie. jest stasznie jeśli chodzi o ceny. W zeszłym roku płacili za mieszkanie, 3.550 zł za metr a w tym 5,370 za metr i powiem wam, że we wrocławiu to jest naprawdę bardzo tanio. Ale może i w końcu spadną ceny.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 lut 2008, 20:06

ivkaJ, wiaj w naszym gronie !!!!
wisienka24, to Zosia goni Szymka bo jej na raz wychodzą dwie jedynki na dole!!
Buziole dla naszego Szymka z okazji 7 MIESIĘCY!!!!!!!!!!!
karolina-ch, odchudzanie w takiej formie jest najlepsze, tak mowiła lekarka mojej siotry, ona była na odziale zamkniętym dla anorektyków i bulimiczek. Lekarka dokłądnie wytłumaczyła nam proces odchudznia i wszystko inne z tym związane, tak naprawde to jest bardzo skomplikowany i długi proces ale jak nie stanie się obsesją, możesz bezpiecznie dojść do pewnych rezultatów i zdrowych nawyków jak właśnie nie jedzenie za późno, zwłaszcza mięsa!!!
Yvone, jeśli chodzi o krzesełko to ja dostałam od znajomej jedną porade w wyborze krzesełka, aby miał jak najmniej materjału, bo się bardzo brudzi i potem po wielokrotnym myciu materjal sie kurczy i nie można założyć ponownie je na krzesełko.
A o co chodzi z Łodzią, bo ja z tego miasta??

[ Dodano: 2008-02-29, 19:18 ]
oto moje krzesełko, no nie moje bo Zosiaka.
http://www.toysrus.com/product/index.js ... Id=2627210

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 lut 2008, 20:46

Jejciu ale popisałyście :ico_szoking: :ico_szoking:

ivkaJ
witaj wśród sierpniowiczek, synusia masz ślicznego i ma na imie tak jak dwóch "narzeczonych" mojej córci- synków moich przyjaciółek.

karolina Co do tego smoczka się nie wypowiadam, Tosia równiez najbardziej ostatnio lubi własne palce a smoczka to wypluwa albo się nim bawi, najbardziej lubi wsadzac sobie do góry nogami i tak memlać.
Co do odchudzania, to ja wiecznie próbuje zgubic kg, dziwne jest to, ze waże tyle co kiedys ale spodnie mnie cisną w brzuchu, tłuszcz mi się po ciązy przemiescił. Mogę poradzić, że najlepiej unikac białej mąki i cukru, a zwłaszcza w połaczeniu bo to najbardziej tuczy.

wisienko Jak ten czas szybko leci :ico_szoking: Szymuś ma już 7 miesięcy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego :ico_tort: :ico_tort:
No i jaki zdolny sam ładnie je i siedzi, zazdrościmy zdolności :-D

Co do mieszkań to w Krakowie sa jakies chore ceny , min 6tys/m2 uzywane a nowe to koło7,5-8 i więcej, a i tak jest taniej niż rok temu. Tak, że jakbym miała coś kupowac to w zyciu mieszkania, tylko jakis dom do remontu, ale nie mamy kasy więc nie ma o czym gadać.
Co do męża domowego robotnika, to dzisiaj dostalam ochrzan, bo chciałam, zeby się Tosią zajął popołudniu bo musiałam Tacie obiad ugotować, a on na to, ze w tym tempie to on nigdy tego mieszkania nie wyremontuje :ico_placzek: i mi się przykro zrobiło, bo nie dość że nic nie zarabiam to jeszcze nie pomagam. Ale co ja na to poradze, ze wczoraj jak miałam czas to tata nie chciał obiadu a dziś chce, a że oni sie opiekują chora babcia, a mama wyjechala to wypada mi choć obiad na weekend zrobić. Ech, zagmatwane to....

Yvone Krzesełko bardzo fajne, mnie się osobiście najbardziej to pomarańczowe podoba :) Ja nadal Tosi w nim nie sadzam bo jeszcze nie za ładnie siedzi, więc póki co karmię ją w fisherku ale wszystko jest wypaprane bo sie tak wierci podczas jedzenia.

Zmykam, bo mimo, ze jest 20 muszę jeszcze pojechać na zakupy, bo jutro przychdzą do nas znajomi na kolacje, a i Tacie obiecałam kupić to i owo i muszę mu obiadek zawieźć.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość