Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

22 lip 2008, 19:52

pańswowo od 2 do 4 tyg, zależy jak jest kolejka, musisz do nich zadzwonić to ci dokładnie powiedzą kiedy sie zgłosić
Ja chodzę do takiej w której mój mąż pracuje, jako radiolog.Chodzę to Medicoveru.Pewnie zrobią tam szybko cytologię.na wyniki toksoplazmozy miałam czekać 1,5-2 tygodnie,a okazało sie że po 2 dniach wyniki były.
Dzisiaj się dowiedziałam że moja ginka na urlop idzie za 2,5 tygodnia,ale nie od niej się o tym dowiedziałam.Ona kazała mi przyjść na wizytę za 3 tygodnie,a przecież jej nie będzie.dobrze że wpisałam się akurat dzień przed jej urlopem.Roztrzepana strasznie jest ta babeczka.
Zasmucił mnie również fakt że wolny termin USG jest dopiero za miesiąc-20.08.Na szczęście mam zdolnego męża i załatwi mi gdzie indziej USG,tzn w szpitalu w którym również pracuje.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 lip 2008, 08:17

geheimnis to :ico_brawa_01: dla męża, dobrze że może Ci tak pomóc.

ja mam usg w przyszły czwartek, już nie mogę się doczekać, chociaż troszke sie boje...ale mam nadzieje ze będzie ok wszystko. dziś mieliśmy jechać nad morze i żałujemy że odwołaliśmy, Ola już dobrze sie czuje i mogliśmy jechać...ale trudno, widocznie tak miało być. zaraz wstawiam zupkę i zabieram sie za pranie i za prasowanie...bo nie mamy już w czym chodzić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 lip 2008, 08:38

geheimnis, no świetnie , ze masz takiego męża :ico_brawa_01: , to na pewno wyniki cytologi bedziesz miała wcześniej, i USG też na pewno ci szybko załatwi , super :ico_brawa_01:

Beatris60, to do roboty, szkoda z tym morzem wyszło, ze nie pojedziecie, właśnie super pogoda ma byc, ale może innym razem wam sie uda pojechać, jak bedziecie całkowicie zdrowe, a ja twoje USG zobacze dopiero w piątek :ico_placzek: , bo cały czwartek bedziemy w trasie, to od 9.00 do 19.00 na promie z Gdyni do Karlskrony, a potem 930lm do Norwegii, mam nadzieję, ze na 9.00 dotrzemy

Ja już od 7.00 na nogach, Maciej śpi, a wiec nudy

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

24 lip 2008, 10:54

Witam serdecznie.Wczoraj przeczytałam o tym co spotkało eve.ok.Załamałam sie normalnie.Brak słów.To straszne po prostu.
Teraz zaczynam świrować.Do tej pory nie widziałam swojego maleństwa.Ogarniają mnie złe myśli,ze coś mu sie mogło stać.Niby temperaturę mam wysoką,brzuch rośnie powoli,piersi bolą.Tak bym chciała iść już na to USG,niby mam możliwość sprawdzenia czy z dzieckiem jest wszystko ok,obejrzeć samo USG bez opisu lekarza,tylko za około 2 tygodnie i tak będę miała USG robione,dopiero wtedy by sprawdzić przezierność karkową i serduszko malucha.Nie wiem sama co mam robić.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 lip 2008, 12:12

hej dziewczyny!!! :ico_haha_01: sorki ze tak dawno nie pisalam ale w zwiazku z tym naszym slubem zalatani jestesmy strasznie :ico_olaboga: jestesmy na etapie roznoszenia zaproszen...a wiecie jakie z tym urwanie glowy

czy ktoras z was nie chodzi przypadkiem do 2 lekarzy??chodzi mi o takiego prywatnego i panstwowego.bo te wszystkie badania prywatnie sa straszliwie drogie,wiec zastanawiam sie czy nie lepiej zrobic je panstwowo (ale to trzeba chodzic panstwowo do ginka) i potem zaniesc je do prywatnego ginka. ja za sama toksoplazmoze zaplacilam 60 zl :ico_szoking:

stresuje sie ze w dniu slubu bedzie mi widac brzuszek...no ale cuz! dzis wlasnie koncze I trymestr i co fakt to fakt czuje sie o niebo lepiej.juz mnie nic nie meczy i nawet mdlosci odpuscily :-D

pozdrawiam was serdecznie i obiecuje czesciej zagladac :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 lip 2008, 12:18

Wczoraj przeczytałam o tym co spotkało eve.ok
co sie stało???? bo ja nic nie wiem...

[ Dodano: 2008-07-24, 12:22 ]
już doczytałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: eve.ok, tak bardzo mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 lip 2008, 12:22

witam
u mnie dzis śliczna pogoda, a jutro zaczyna sie weekend :ico_brawa_01:

jedwabna, ja mam koleżankę co chodzi prywatnie i pańswowo do gina, prywatnie na usg itp bo wiadomo, że cię lepiej traktuja i się przejmuja tobą, a jak gin daje jej skierowanie na badanie to idzie do państwowego by dał jej takie samo skierowanie i ma je za darmo za nic nie musi płacić, a wiec myslę, ze i ty tez tak możesz
to super :ico_brawa_01: , ze juz mdłości przeszły, oby już nie wróciły
a myśle, ze na ślubie nie będzie widać brzuszka teraz tak super są suknie, ze wszystko można zakryć
pozdrawiam


geheimnis, a co się stało eve.ok? gdzie to mozna przeczytać??
Bo ja nic nie wiem
A jak cie martwi , ze nie miałaś USG to idź prywatnie, fakt zapłacisz trochę kasy, ale bedziesz spokojniejsza i niczym sie nie będziesz zadręczać, a prywanie jak się umówisz na wizyte to może w ten sam dzień ci zrovbi USG jak gina wyprosisz

[ Dodano: 2008-07-24, 12:23 ]
Beatris60, hej, gdzie to jest napisane o eve. ok?

[ Dodano: 2008-07-24, 12:29 ]
juz znalazłam

to straszne co sie stało
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dla groszka [*] i fasoli [*]

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 lip 2008, 14:36

co sie stalo eve.ok szukam szukam i nie moge znalesc. gdzie to jest napisane?? podajcie stronke.

manenka dzieki za porade - tylko moj gin panstwowy nie chce dawac wynikow badan. trzeba sposobem i po znajomosciach chodzic po odpisy :(( ale wszystko da rade zalatwic - jak mus to mus :ico_oczko:

buziaczki :-) :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 lip 2008, 19:27

jedwabna, sprytna dziewczyny jesteś to załatwisz wszystko :ico_brawa_01:
a o eve.ok napisane jest na aniołkach (forum dziecko)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 lip 2008, 08:28

a wiecie że jak poszłam z Olą w ciąży do państwowego żeby mi wyniki przepisał to nie chciał? powiedział że on jest lekarzem i albo prowadzi ciąże i sam decyduje jakie badania albo nie, bo na samo przepisywanie po kimś to on się nie pisze....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość