fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

23 lip 2008, 20:39

Ja dziś usiadłam do kompika bo dawno tu nie zaglądałam i rozpłakałam się jak bóbr... Czarkę goryczy przelał jeszcze fakt że dziś karetka zabrała mi dziadka do szpitala, a mała ma biegunkę i wysypkę jakąś....ech życie...Cały czas myślami też krążę przy Ewie... Cały dzień jakoś mnie przybił...Wierzę w siłę Eve... gdy będzie chciała się wypłakać, wyżalić jesteśmy tu....czekamy ....

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

23 lip 2008, 21:41

Cześć dziewczyny, ja też dzisiaj płakałam. Miałam dzisiaj pierwszą wizytę u ginekologa. Strasznie się cieszyłam, że wreszcie potwierdzi moją ciążę. Facet okazał się taki niesympatyczny i gburowaty, że aż mi było nieprzyjemnie. Potwierdził od niechcenia, że to 5 tygodniowa ciąża, nie pogratulował, później powiedział, że mam dosyć dużą torbiel na jajniku i że mam iść na badanie określane markerem nowotworowym. Pytałam go czy taka torbiel może zagrażać ciąży i co to w ogóle jest a on tylko wzruszał ramionami i nic mi nie wyjaśnił. Zamiast zdjęcia z małą rozwijającą się we mnie istotką, dostałam zdjęcie torbieli na jajniku. Pytałam go czy powinnam zażywać Duphaston. To taki lek na podtrzymanie ciąży, które zażywałam przez pierwsze 12 tygodni będąc w ciąży z Oscarkiem a on na to, że to moja sprawa, jak chcę to mogę zażywać a jak nie to nie :-( Pytałam go czy ten lek ma jakiś negatywny wpływ na rozwój dziecka i żeby mi powiedział jako lekarz czy lepiej brać czy też nie a on mnie pozostawił bez odpowiedzi. Wyszłam z gabinetu i zamiast się cieszyć to ryczałam pół drogi do domu. :ico_placzek:

Ewcia co u Ciebie? jak się czujesz? jak sobie radzisz z tym ciężarem? odezwij się do nas kochana. Czekamy tu na Ciebie. Buźka

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

24 lip 2008, 10:42

Trzymaj się majorowa.... powinnaś chyba zmienić lekarza... A to gbur jeden...Niektórzy lekarze nie powinni już leczyć... a co dopiero prowadzić ciążę....idioci...Pozdrawiam cieplutko

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

24 lip 2008, 11:01

dzięki fasolka, Zaraz idę do przychodni zrobić ten marker nowotworowy. Tak mi jakoś dziwnie z tym faktem :-(

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

24 lip 2008, 13:51

Majorowa...będzie dobrze :) Wiesz ja Duphaston brałam jak plamiłam w pierwszej ciąży, miałam skurcze... A z Juleczką w ciąży nic nie brałam... Dobrze się czujesz ?Nic Cię nie boli? Może nie jest konieczne branie tego:* Nie smutkuj się Kochana, buziolki wielkie dla Ciebie i rodzinki.:*

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

24 lip 2008, 14:05

Masz rację. Nie wykupiłam recepty. Dobrze się czuję, nic mnie nie boli, nie plamię, więc po co brać leki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lip 2008, 14:08

majorowa, kochana bedzie dobrze!!Ja tez bralam Duphaston na podtrzymanie!!A ten lekarz to poprostu debil :ico_zly: :ico_zly:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 lip 2008, 15:01

Właśnie wrócilismy z gór i mysle zajrze co to słychać... brak mi słów...
Ewuś......

Majorowa :ico_zly: nie daj się, zmień lekarza... Stary gbur...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2008, 15:09

majorowa kurczę ale się wkurzyłam na tego lekarze debila :ico_zly: no zobacz co za nonono :ico_zly: powinnaś się cieszyć a nie płakać, a nawet jak są jakieś komplikacje to przecież można innym tonem a nawet trzeba delikatnie mamę w ciąży informować, a zdjęcie też maleńkiej istotki co mu szkodziło wydrukować! No ale widzisz w sumie dobrze, że poszłaś do lekarza, bo przecież te pierwsze tygodnie ciąży są takie ważne, nie wiem jak można dopiero przyjmować od 16 tygodnia??? Może rzeczywiście teraz zmień lekarza i obyś trafiła na fajniejszego :ico_sorki:

Eva bądź dzielna mimo bólu, dla Jagusi - ona na pewno daje ci siłę :ico_pocieszyciel: pewnie teraz ostatnia rzecz na jaką masz ochotę to TT ale jakbyś chciała to jesteśmy tu i cię wspieramy




[ Dodano: 2008-07-25, 14:28 ]
Dziewczyny jutro Joasia kończy 1,5 roczku :ico_brawa_01: (kiedy to zleciało :ico_szoking: ) już dzisiaj stawiam kawusię :ico_kawusia: i wirtualne ciacho :ico_oczko: :ico_tort: a to prawdziwe zaraz lecę piec, jeszcze tylko pół godzinki w pracy i pędem do kuchni, bo muszę 2 ciasta upiec - 1 ze śliwkami i kruszonką, 2 z wiśniami i bezą i już wieczorem jedziemy do teściowej, a jutro goście, grillowanie i imprezka :ico_brawa_01:
Wam też życzymy miłego weekendu :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 lip 2008, 20:10

Ewus kcohana trzymaj sie bardzo mi przykro :ico_placzek:
Majorowa wszystko bedzie dobrze idz do nowego lekarza i dowedz sie wszystkiego !! ciesze sie ze bedziecie mieli nowy domek juz sie szykuje na parapetowke :-D buziaczki dla was

a u mnie dziwna sytuacja robilam tes ale wyszedl negatywny jednak okres mi sie spoznia 4 dni a zawsze mam w terminie :ico_noniewiem: piersi mrowia dziwnie jak po porodzie :ico_noniewiem: nie wiem co jest tak chciala bym tego dzidziunia
my jutro remoncik robimy pokoik dla kubunia jeszcze dzis do ikei po mebelki jedziemy tak sie ciesze :-D pozatym zaczelam z kubuniem ostry trening toaletowy heh kupilam mu nakladke na sedesik i siedzi ladnie jak krol na tronie potrafi tak pol dnia siedziec szkoda tylko ze siku ani kupka tam nie laduje tylko w majteczkach bo pieluch mu w dzien nie zakladam :ico_olaboga: :ico_haha_01: dzis dopiero pierwszy dzien naszych zmagan mam nadzieje ze jutro bedzie juz lepiej bo rece mi odmokna od prania ha hazmykam sie szykowac buziaki
jeszcze raz MAJOROWA I EWE trzymajcie sie kochane :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość