Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 lip 2008, 12:29

Wlasnie, gdzie Delfi... ona chyba chciala juz rodzic, z tego, co pamietam, wiec fajnie by bylo jakby juz byla tam, gdzie trzeba :-)

Sluchajcie, zrobil mi sie taki wyrazny brazowy pasek przez srodek brzucha (prawie od samego dolu do gory).. wiem, ze to normalne, jakas pigmentacja itp. Ale nie wiecie przypadkiem, czy to zniknie po ciazy??? Bo dla mnie to jak blizna wyglada :ico_placzek:

Tez to macie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

25 lip 2008, 12:40

Shoo zniknie zniknie.Brzuszek sie bedzie zmniejszal i to tez zaniknie. U mnie po Wiki to jedynie w pepku ciemniejszy slad zostal bo sie zwinal i skora sie tam nie wycierala :ico_haha_01: Ale reszta znikla :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lip 2008, 14:35

Jagna teks jest niesamowity - dziękuję za otwarcie oczu na szarą rzeczywistość, bo w 100% zgadzam się z tym co tam napisane choć nie mam własnego doświadczenia. Dziś dla Twoich mężczyzn :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: .
Ja mam imieniny 29 lipca a mój mąż 1 sierpnia więc jeśli się nie rozpakuję w przyszły weekend będziemy świętować :509:

shoo, ja też mam taką pręgę prawie od samego początku, ale jakoś nie zwracam uwagi na to :ico_oczko:

A jeżeli chodzi o delfi to coś czuję że się rozpakowała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 lip 2008, 15:09

margarita83, dziwne, bo ja tez mam takie przeczucie... hmm, ciezko to wytlumaczyc :-) zobaczymy, jak sie nie odezwie dzisiaj i jutro, tzn. ze to chyba TO.

Aaa i my chyba razem bedziemy swietowac, nie? W koncu obie mamy na imie Marta :-)

Jagna30, wycaluj swoich chlopakow i przekaz najlepsze zyczenia :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

25 lip 2008, 15:22

AniaZaba-faktycznie :ico_puknij: zagalopowałam się.Przecież 26 ...jutro :ico_noniewiem: Ale to nic,złoże Ci dwa razy a co to szkodzi :ico_oczko:

szkrab, tak Coś w tym jest,wiem to z własnego doświadczenia.Z drugim dzieckiem jest juz ciut inaczej.
Hheheheheh tylko ,ze ja teraz już z trezcim :ico_haha_01:
No,ale córke bedę miała pierwszą :ico_oczko:

shoo, ten pasek to normalna sprawa....tak jak mówią dziewczyny...to zniknie :ico_oczko:


margarita83, shoo, dzięki za zyczenia dla moich mężczyzn :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lip 2008, 17:04

shoo, nie wiedziałam że jesteś moją imienniczką - jak miło :DD

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

25 lip 2008, 20:41

No ja wpadam zeby pozyczyc wam udanej nocy bez wielu wypraw w wiadome miejsce :ico_haha_02: Ja juz w pizamce i sie relaksuje przed snem.Do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

25 lip 2008, 20:46

szkrab, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Ja też wpadłam życzyć dobrej nocki... :ico_sorki: Podejrzewam,że ja bedę miała ciężką noc...bo upały nieziemskie :ico_olaboga: Pot mi się leje po tyłku.Jest strasznie duszno...

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

25 lip 2008, 21:18

Witam Sierpniówki :ico_ciezarowka:
zajrzałam tu do Was bo jak tak dalej pójdzie to z lipcówki stane sie sierpniówką :ico_oczko:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lip 2008, 22:04

Ja chyba też będę miała ciężką noc. Duszno strasznie, a poza tym u mojego ojca mam małe łóżko więc nie wiem jak teraz oboje się zmieścimy - oboje mamy po tyle samo w pasie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No jutro lecimy szukać nowej szafy i wózka dla Majki - ciekawe co z tego wyjdzie :-)
Dzisiaj przejeżdżając przez Częstochowę wstapił do sklepu www.2o2.pl i oglądał wózki, stwierdził że ten co sobie upatrzyłam czyli Implast Bolder 4 jest do bani ale za to Abc Design Rodeo jest "zajebiaszczy" - oglądałam na stronie sklepu i też mi się podoba.

Wiecie co myślę że delfi się rozpakowała więc gratuluję :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko:

Serena, witam Cię w gronie sierpniówek :ico_brawa_01: Jak widać na suwaczku jesteś już sporo po terminie - myślę że lekarz powinien cię skierować na rozpakowanie :-)

Pozdrawiam i życzę kolorowych snów dziewczyny :516:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość