Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 14:54

:ico_olaboga: dzisisj nam smieci zabierali i jak zabrali to ide po kibelek a tam pelno much :ico_zly: ale sie wkur%$#*& musialam ten wielki kibel myc bo cos pocieklo-walil jak nie wiem :ico_olaboga: ciezki jak byk ale sie natyralam obrzydlistwo :ico_noniewiem:
Juz nie mam na nic sily a jeszcze troche sprzatanka zostalo potem musze w miare dobry obiadek zrobic bo Marcin z kalaga z pracy wpadaja na obiad :ico_oczko:
no mam nadzieje, ze sobie poradze
Pati poradzisz sobie -chyba wszystkie maja takie momenty zwatpienia-ale jak sie dziecko urodzi to nie bedzie juz na nie czasu trzebabedzie ruszac zaraz do akcji :-D
Pociaszam sie ze malenstwo tak do 2 tyg to duzo spi :ico_oczko: wiec bede mogla posiedziec troche na necie pogadac z Wami i poradzic sie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 lip 2008, 14:59

:ico_olaboga: dzisisj nam smieci zabierali i jak zabrali to ide po kibelek a tam pelno much :ico_zly: ale sie wkur%$#*& musialam ten wielki kibel myc bo cos pocieklo-walil jak nie wiem :ico_olaboga: ciezki jak byk ale sie natyralam obrzydlistwo :ico_noniewiem:
o fuj, kochana to Ci wspoczuje i nie zazdroszcze
Juz nie mam na nic sily a jeszcze troche sprzatanka zostalo potem musze w miare dobry obiadek zrobic bo Marcin z kalaga z pracy wpadaja na obiad
no to postaraj sie o smaczniutki obiadzik :ico_brawa_01:

Ja tez mialam dzis sprzatac zeby jutro tego nie robic, ale po wczorajszym, nawet nie moge patrzec na sprzatanie :ico_olaboga: cos mi reka spuchla, musialam obraczkei pierscionek zdjac
Pociaszam sie ze malenstwo tak do 2 tyg to duzo spi :ico_oczko: wiec bede mogla posiedziec troche na necie pogadac z Wami i poradzic sie :ico_brawa_01:
no mam nadzieje kochana,, ze bedzie na to czas, oby te nasze szkraby byly w miare grzeczne :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lip 2008, 15:47

Zirca, kupiłam na alegro uzywany za 1100 pln, wyglada jak nowy czysciutki bez plam i zadrapan, tutaj caly zestaw to jakies 600 euro chyba :ico_noniewiem: masakra :ico_olaboga: ,tez sie zatanawiałam nad Graco, ale bylo by mi za ciezko wnosic go na drugie pietro :ico_noniewiem: , a ten jest leciutki i zgrabny :ico_brawa_01: , lecz wszystko okaze sie w praniu :ico_noniewiem:.
Pati85, mam te same myśli czy dam rade, czesem widze siebie w myslach chodzaca w brudnym dresie i przetluszczonymi wlosami z dzieckiem przy cycu, :ico_olaboga: :ico_olaboga:, powiedzialam to Piotrowi on mi mowi ze przeciez ja bede to ci pomoge :-D ale wiecie same facet jak dziecko wiec teraz bede miec dwoje :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 16:23

cos mi reka spuchla, musialam obraczkei pierscionek zdjac
ja tez wczoraj obraczke na lewa reke przelozylam :ico_noniewiem:
no mam nadzieje kochana,, ze bedzie na to czas, oby te nasze szkraby byly w miare grzeczne
oby bo jak nie to rodzenstwa nie beda mialy :-D
ale wiecie same facet jak dziecko wiec teraz bede miec dwoje
dokladnie !!!! Marcinowi codzennie rano na talezyku razem z sniadaniem podaje tabletki ma za zadanie wydusic jedna i polknac a ten codziennie zje sniadanie i mi sie pyta czy bral tabletke :ico_szoking: szok :ico_szoking: wiec teraz rano jeszcze musze liczyc ile jest na listku tabletek i pamietac zeby wiedziec czy wziol ta tabletke czy nie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2008, 16:40

Pati kochana,glowa do gory ja mam takie doly regularnie co 2 dni,wszystko bedzie dobrze,w razie czego my bedziemy tutaj na Ciebie czekaly ze wspaciem :ico_brawa_01:
Zirca, kupiłam na alegro uzywany za 1100 pln, wyglada jak nowy czysciutki bez plam i zadrapan, tutaj caly zestaw to jakies 600 euro chyba masakra ,tez sie zatanawiałam nad Graco, ale bylo by mi za ciezko wnosic go na drugie pietro , a ten jest leciutki i zgrabny , lecz wszystko okaze sie w praniu .
Naprawde super kupilas furke malenstwu,no i leciutki jest,to dla mnie tez bardzo wazne bylo,latwiej sie na pieterko zaladowac no i do autka :ico_brawa_01:
wiec teraz rano jeszcze musze liczyc ile jest na listku tabletek i pamietac zeby wiedziec czy wziol ta tabletke czy nie
Tak,tak Martunia my juz w sumie wprawione jestesmy w posiadaniu dzieci :ico_noniewiem: Moj dokladnie taki sam jest :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lip 2008, 16:44

mmarta81, moj to ma pretensje ze mu witamin nie podaje bo jak mu nie dam rano ze sniadaniem to nie wezmie a potem mi wypomni ze o nigo nie dbam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-25, 17:02 ]
dziewczyny ostatnio bylam na pierwszych ciuszkowych zkupach dla malego i teraz ciagle ogladam te ubranka jak jakas nienormalna :ico_puknij: to jedna z moich pierwszych zdobyczy :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 17:07

moj to ma pretensje ze mu witamin nie podaje bo jak mu nie dam rano ze sniadaniem to nie wezmie
oj no to nieladnie robisz :ico_nienie: :ico_haha_01: przeciez faceci nie sa w stanie pamietac o czyms takim :ico_haha_01:
,w razie czego my bedziemy tutaj na Ciebie czekaly ze wspaciem
na mnie tez czekajcie jakby co :-D Miszka ty to masz przesrane bo mam Twoj nr kom jak co :ico_haha_01: to bede do Ciebie wydzwaniac :ico_oczko:
Wiec jutro mam imieniny i chociaz bym miala sie meczyc do konca dnia nie przypomne mezowi i ciekawa jestem czy sobie przypomni :ico_oczko: ale pewnie tesciowa mu zadzwoni :ico_noniewiem: oby nie jak zapomni to bedzie mial wyrzuty sumienia i w potem skapnie mi sie ladniejszy prezent :ico_haha_01:
Musze go na ta kamere naciagnac
Miszkaa ja widze ze ty taka oblatana to mi powiedz kochana jak ja cos nagram na ta karte w kamerze nie to potam ogladam sobie i potem co????znaczy sie jedna karta na jedno nagranie czy jak to sie tam dzieje bo ja taka nie kumata jestem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2008, 17:17

to jedna z moich pierwszych zdobyczy
Piekna,zime bedziemy mialy za pasem to musimy sie w takie rzeczy zaopatrzyc :ico_brawa_01:
jak ja cos nagram na ta karte w kamerze nie to potam ogladam sobie i potem co????znaczy sie jedna karta na jedno nagranie czy jak to sie tam dzieje bo ja taka nie kumata jestem
W zaleznosci od pojemnosci karty i rozdzielczosci nagrywania na karte wchodzi do ok.3 godzin filmu.Potem sa 2 sposoby-wyjmujesz karte z kamery i wkladasz do kompa,wypalasz na plyte DVD lub jezeli film krociutki V-CD.Uzywasz jakiegokolwiek programu do wypalanie np.Nero ,ale program do obrobki i wypalania jest zawsze dolaczony do kamery.Mozesz tez podlaczyc cala kamere kablem USB do kompa i dokladnie tak samo-wyswietlaja sie foldery z zapisnymi plikami-wypalasz dowolna liczbe kopii na plyte i wysylasz mamie :ico_brawa_01:Po zrzuceniu na plyte usuwasz filmy z karty pamieci(wrzucajac po prostu do kosza)i nagrywasz od nowa.Karte kupujesz raz na cale zycie kamery :ico_brawa_01: W razie czego zadzwonisz,to Ci pomoge.Masz Martunia swietna okazje,kamera na imieninki to swietny pomysl :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 17:55

:ico_brawa_01: a no to fajne to :ico_brawa_01:
Musze sobie taka kamerke sprawic...pewnie za rok cos nowego znowu wymysla i znowu bede to chcaiala :ico_noniewiem: to chyba tak jek z telewizorami tem co rok temu kosztowal 1000F teraz kosztuje 650F
.Masz Martunia swietna okazje,kamera na imieninki to swietny pomysl
:ico_noniewiem: no nie wiem czy ten numer przejdzie Marcin nie chce slyszec o nowek kamerce bo tamta tez bardzo chcialam i nagrywalam nia 2 razy :ico_noniewiem: (ale tamta jest inne)chyba bede musiala sobie ja sama kupic narazie mam 130F z kieszonkowego uzbierane jeszcze troche dozbieram i kupie :-D -oooo a moze uda mi sie ta stara kamerke sprzedac i wtedy sobie doloze :-D i dopiero jak kupie to mu powiem o wszystkim :ico_brawa_01:
dziewczyny ostatnio bylam na pierwszych ciuszkowych zkupach dla malego i teraz ciagle ogladam te ubranka jak jakas nienormalna to jedna z moich pierwszych zdobyczy
:ico_brawa_01: bardzo ladne :ico_brawa_01: ja tez co chwile ogladalam jak cos kupilam -teraz juz za duzo tego i tylko na 2 male sukienki sie napalam-zostawilam je nieschowane i wypiore jeszcze raz :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lip 2008, 18:52

-oooo a moze uda mi sie ta stara kamerke sprzedac i wtedy sobie doloze i dopiero jak kupie to mu powiem o wszystkim
dobry pomysł :ico_brawa_01: i z tymi imieninami tez :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość