Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 lip 2008, 20:58

niunia, lipiec jeszcze się nie skonczył :ico_oczko:
Zazdroszcze Ci kapieli,ja cały dzień w domu. :ico_olaboga:
Teraz jest juz TROCHE przyjemniej... :ico_sorki:

Ja właściwie nie narzekalam na zgage,sporadycznie mnie piekło...ale dzisiaj...masakra :ico_olaboga: głowa mnie boli i wogóle jest mi zle.
Co do jakichkolwiek bóli to czasem mnie złapie cos w nocy....na chwile i mija.Rano czuje sie juz znakomicie.No pomijam fakt...ze te upały są nie do zniesiania.

Nam nie pozostalo nic jak czekac :ico_sorki:

Ja mam tylko nadzieje...ze tym razem mała mnie zaskoczy i akcja się rozpocznie sama :ico_noniewiem:

Musze wziąc Rennie bo oszaleje :ico_olaboga:


I chyba też juz się oddalę od kompa.....


Wezme zimny prysznic....i włacze jakis film.


Dobrej nocki :ico_ciezarowka:

Do jutra :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 lip 2008, 21:58

Jagna30, ja też myslę, że teraz na Ciebie padnie :ico_brawa_01:
mimo że chciałbym żebym to teraz ja była :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Te upały sa okropne - cały dzień przesiedziałam w domu - porażka - po południu ok. 17 mój P. zabrał mnie na deser lodowy - był pyszny, a później pojechaliśmy do cioci i przed momentem wróciliśmy.
Spociłam się strasznie nawet o tej porze dnia i NIE WYOBRAżAM sobie rodzić w takie gorączki bo w moim szpitalu nie ma chyba klimy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Gie podziwiam że odważyłaś się wyjść na ten upał na słońce i opalać się :ico_szoking:
Ja czuję się jak pompowana piłka z bólem pleców - to najbardziej mi dokucza. A jeżeli chodzi o zgagę to nie mam.
W ogóle nie mam jakiś takich objawów jak Wy - zgaga, wiercące się dziecko całe noce - kurczę jest mi to obce - pewnie długo będę musiał jeszcze poczekać na swoją córcię :506: :506: :506:

Kolorowych kochane :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

28 lip 2008, 06:41

Hej :-)

Ja chyba też obastawiam Jagnę :-)

Przeżyłam kolejną upalna noc, nawet 6 godzin ciągiem pospałam, ale jak już wstałam o 6 do kibelka to koniec - nie mogę dalej spać. Mały znów dostał czkawki, zaczął się wiercić i po spaniu..

Dziewczyny, jeszcze trochę damy radę. Dla pocieszenia - mamy tu tylko kilka dni upałów, dobrze ze tak nie było od początku czerwca :-D grunt to pozytywne myślenie.

A ja dziś się szykuję na pranie ciuszków, pewnie uda mi się do wieczora je wysuszyć i poprasować. Mój M. ma jeszcze teraz dodatkowo 2 tyg. urlopu to wykorzystam go i ogarnę sobie gruntownie mieszkanko. :-)

A teraz lecę na balkon, narazie jest 15 st, więc mozna się trochę orzeźwić na początek upalnego dnia.

Całusy dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 lip 2008, 07:56

Witam :-)
Ja tez typuje Jagne.I mysle ze ona sama juz sie doczekac nie moze!

U mnie noc nawet znosna budzenie o polnocy i o 4 rano.Potem o 5 robilam flache Wiki i pospalysmy jeszcze do 7 :ico_brawa_01: Teraz sie sniadanuje i zaraz wybywam z nia na plac zabaw poki nie goraco bo potem to sie trzeba schowac bo upaly nam na dzisiaj zapowiedzieli :ico_olaboga: A moj juz co chwila wydzwania z haslami zebym siedziala w domu i nigdzie w upal nie lazila :-) Tylko usiedz tu z dwulatkiem w domu :ico_zly:
A to z wczorajszych upalow
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 lip 2008, 08:53

Witam się z rana................... :-)

Noc jakoś minęła :ico_noniewiem:
Nawet były "przytulanki" :ico_wstydzioch: ale NIC...sie nie ruszyło...hehehhe.
Mąż postanowił znowu wyjechać w delegację :ico_zly: I jakby cos się działo mam dać mu znać :ico_placzek: A że czuję się dobrze,pozwoliłam na ten wyjazd.

Najwyżej mama bedzie mi towarzyszyć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Ok uciekam...........wskocze jeszcze do wyrka....


szkrab, miło Cie w końcu zobaczyć :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A córcię masz śliczna :ico_haha_01:


Aha co do waszego obstawiania....jak to się mówi -"czas pokaże"

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 10:04

witajcie Słonka :)

A ja bo znowu miałam ciężką noc, zasnęłam dopiero ok. 4:00 (a położyłam się o 23:00), więc niedwano wstałam...

mała zaczyna swoje igraszki właśnie tak ok. 23:00, ale tej nocy była łaskawa, bo tylko się wierciła i kopała po żebrach przez pół godzinki (nie naciskała na szyjkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ), a potem była już grzeczna, tylko, że ja nie mogłam spać, było mi duszno, niewygodnie, wiatrak wiał na mnie bezpośrednio, ale nic nie pomagało... :ico_placzek: :ico_placzek: Jesuuu, jak długo to jeszcze będzie trwało... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

teraz zmykam, bo jedziemy z psem nad wodę, żeby się chociaż on bidulek przekąpał i ochłodził nieco...

zajrzę później :)

PS.

MARGARITA - ja sobie wczoraj wystawiłąm na balkon fotel, krzesło pod nogi i podłaczyłam sobie wiatrak w odległości 1,5 metra, więc nie było bardzo gorąco.... siedziałąm tylko 20 minut, a i tak słonko mnie złapało :)

SZKRABKU - miło Cię zobaczyć, świetne zdjęcie :)

buzialki, do potem :)

dzięki za troskę :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 lip 2008, 10:57

Hello :-)

Troche nietomna jestem po kolejnej wspanialej nocy, no ale coz.. nie chce mi sie zdawac kolejnego raportu z moich nocnych wycieczek :-)

Jagna30, nie mialas zadnych skurczy po przytulankach? Nic a nic? Ja po ostatnim razie odpuscilam sobie poki co zblizenia 3-go stopnia :-D jak sobie przypomne te skurcze... brrrr!! Ale mysle, ze tak za tydzien albo 2 bedzie mozna cos zadzialac :ico_oczko:
Przynajmniej wiem, ze cos sie po tym dzieje :ico_oczko:

szkrab, zdjecie rewelacyjne :ico_brawa_01: juz teraz widac, ze Wiki bedzie dobra starsza siostra :ico_brawa_01:

PS. upalow ciag dalszy, lece do sklepu po mineralke :ico_zly:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 11:09

szkrab, śliczne zdjątko :ico_brawa_01:
Ja noc miałam taką sobie - nie mogłam zasnąć a jak zasnęłam to już do 7 bo mój P. wstawał aby poprzestawiać meble w naszym mieszkanku. A ok. 7,30 zaczęli kosić trawę pod moim oknem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i taki właśnie "uroczy" poranek miałam ... :ico_zly:

Byłam zajrzeć tam u siebie i jak zobaczyłam ten bałagan to się rozpłakałam i tak do tej pory mnie trzyma :ico_placzek: :506: - wróciłam do ojca. Muszę chyba poleżeć, pomyśleć i z innym nastawieniem wrócić tam i posprzątać tak aby można było mieszkać (czyli wszystko na wysoki połysk).
Nie możemy się z P. dogadać odnośnie nowej szafy, która by pasowała do jednego i do drugiego mieszkania - wqrwia mnie już ten uparciuch mój, a ja nie zdzierżę dłużej wiszących wieszaków na drzwiach od szafy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Daję mu jeszcze ten tydzień do namysłu - jeżeli w następny weekend się nie dogadamy to jak Boga kocham pójdę i kupię ją sama bez jego wiedzy i zgody!!!
A najbardziej to mnie wkurza to że wtedy kiedy go potrzebuje najbardziej to on oczywiście jest w pracy 250 km ode mnie :506: :506: :506:

Sorki ale musiałam się gdzieś wykrzyczeć dziewczyny.
Miłego dzionka.

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

28 lip 2008, 11:19

hej, i ja po ciężkiej nocce :ico_olaboga: pobudka godz. 3 i kolejne 2 godziny wiercenia sie mojego i dzidzi, zauważyłam ze jak "lulam" brzuszkiem na boki to sie uspokaja i czasem udaje sie usnąć jeszcze :ico_sorki:
w mieszkaniu juz od 9 skwar i zero przewiewu, mineralna z lodem non stop i latanie do WC :ico_haha_01: , zdąrzyłam pozmywać i cała mokra jestem, wysłałam A. do sklepów aby w końcu kupić jakis porządny wiatrak bo obecny to nawet muchy nie przegoni ;) ale nic nie znalazł :ico_placzek:

idę zjem 2-sniadanko i znowu nad wodę, dziś posiedzę w cieniu bo już oplenizny wystarczy :ico_nienie:

trzymajcie sie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 lip 2008, 12:19

A ja juz w domku po porannych zakupach i spacerku.I teraz leniuchowanie az moj mezus z pracy wroci.Bo cieplutko sie zrobilo z ho ho :ico_olaboga:
Margarita tak to juz z tymi chlopami jest ze jak sa potrzebni to ich nigddy nie ma.A co do szafy ja to mojego zawsze pod wlos biore tyle mu zalet tej rzeczy znajde co mi sie podoba ze w koncu sam decyduje sie na moje a mysli ze to on zadecydowal :ico_haha_02: I tak to trzeba z nimi robic bo inaczej by czlowiek zwariowal :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość