Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 lip 2008, 14:45

Gie, tez sie tego boje :ico_placzek:Czytałam gdzieś,ze niektore kobiety maja za duzo hormonow odpowiedzialnych za podtrzymanie ciazy.I moze ja tak tez mam?



Jednak Zuzia?

Powiem Ci szczeze ze ja tez mam co jakis czas watpliwosci co do imienia Emilka.

Byc moze jak sie urodzi,wymyslimy jeszcze jakies inne co bedzie do niej pasowac.Nie wiem...narazie ma byc Emilka.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 14:45

SHOO - ja z usg też mam dwa różne terminy... na początku ciąży lekarz mi powiedział, że z usg wychodzi na 8 sierpnia (a podobno bardziej prawdopodobne jest to wczesne oszacowanie z usg), a jak byłam ostanio, to na postawie pomiarów i rozwoju dziecka powiedział, że na 31 lipca... więc nie wiem o co tu chodzi, ale ja nie biorę pod uwagę nawet terminu z OM (5 sierpnia) - urodzę do 31 lipca i innej opcji nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-28, 14:46 ]
JAGNA - mi ta Natalia już dawno przestała pasować... :) Może i Wy wymyślicie jakieś inne imię jak już się mała urodzi :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 lip 2008, 14:46

shoo, jak widzisz nie ma co sie sugerowac za bardzo tymi terminami :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-28, 14:50 ]
Gie, a ja jakoś wmówiłam sobie,że mala zrobi mi prezent i urodzi sie w dniu urodzin :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 14:54

JAGNA - ja sobie najpierw wmówiłam, że bedziemy mieli córkę, a teraz sobie wmówię, że urodzi się w urodziny Pana, czyli 31 lipca :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 lip 2008, 14:55

Gie, i tak trzymaj :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-28, 14:56 ]
To wmawiamy sobie i tym naszym dziewuszkom... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-28, 14:59 ]
Jak mi spuchły stopy :ico_olaboga:

Zmykam sie połozyć na troche...wpadne pozniej :ico_ciezarowka:

I mam straszna ochote na cos slodkiego :ico_olaboga: na szczescie mam jeszcze arbuza w lodowce ... :ico_brawa_01:

Do póżniej:)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 15:00

Gie, widzę że nasi mężowie mają takie same hobby - mianowicie latanie modelami samolotów :ico_szoking:
Mój P. sam skleja, takie duże i takie malutkie, z silniczkami i bez, i z tymi zdalnie sterowanymi też chodzimy na łąkę polatać - kurczę jaki świat mały!!!

Jagna30, moje maleństwo też rusza się mało ale jak już to wystaje "z brzucha", wypina się tak że mam jakiś róg wystający z brzucha :-)

A jeżeli chodzi o termin to ja mam na 21 sierpnia i powiedział mi to po pierwszym USG. A co to jest to OM??? Ja nie mam pojęcia o żadnym drugim terminie???

Co do imienia to jeżeli chodzi o córcię to dogadaliśmy się odrazu i tak zostało :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 15:01

To wmawiamy sobie i tym naszym dziewuszkom...
Tak jest :)


JAGNA - ja to Cię w ogóle podziwiam... jak zaszłam w ciążę, dolegliwości na początku były małe, znośne, cieszyłam się rosnącym, pięknym brzuszkiem, zainteresowaniem ludzi i w ogóle tym wszystkim - myślałam sobie wtedy, że ciąża to sama przyjemność i wcale nie trwa wiecznie, a wręcz przeciwnie - szybko mija, aż za szybko... i myślałąm, że mogłabym non stop być w ciąży...

przez ostatni m-c - myślę odwrotnie... podziwiam wszystkie kobiety, które mają więcej niż dwójkę dzieci, ciąża wydaje mi się WIECZNA I TAK MĘCZĄCA, ŻE GŁOWA MAŁA.... Wiem, że to tylko przez to, że jestem już zmęczona i zniecierpliwiona, ale na chwilę obecną - myślę, że jeszcze dłuuugo nie będę chciała zajść w drugą ciążę... ;)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 lip 2008, 15:03

To wmawianie sobie tego, co sie chce, jednak chyba dziala :-)

Ja sobie wmowilam chlopca i pierwszy niebieski komplecik kupilam nawet przed poznaniem plci... jakos wiedzialam, ze to bedzie maly, a nie mala :-)

Teraz jednak mam jakies dziwne przeczucie (intuicja), ze maly przyjdzie na swiat w terminie (rowno!) czyli pomiedzy 17 a 20. Dziwne to, takie uczucie, ze jest sie pewnym tego, czego nie moze sie byc pewnym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 15:05

MARGARITA - no co Ty?? No to rzeczywiście - mały świat... Mój Pan też robi sam, głównie duże z balsy, są z silnikami, zdalnie sterowane, na uwięzi... lubi też bardzo szybowce :)

no to jesteśmy obie skazane na łąkę i gapienie się w niebo ;)

a skąd Wy jesteście tak w ogóle...??
jeszcze się okaże, że faceci się znają ;)

JAGNA - odpocznij, odpocznij... :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 15:05

Ja też jestem już zmęczona tą ciążą a może raczej tymi dolegliwościami z nią związanymi i to wyczekiwanie doprowadza mnie do szewskiej pasji :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Gin powiedział że w każdej chwili mogę urodzić więc siedzę jak na szpilkach i czekam ... i czekam ... i czekam ...

Jak widać również postanowiłam skopiować :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość