Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 17:07

jak miło shoo, :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 18:06

My już wróciliśmy...

Panu zgasł silnik podczas drugiego lotu i samolot roztrzaskał się o ziemię...
Ale się wkurzył... wcale się nie dziwię, całe dnie ostatnio siedział nad tym samolotem... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

MARGARITA - Sieradz - hhmm.... to raczej marne szanse, żeby się znali ;) Co do szybowców - ja też mówiłam o modelach, ale pewnie Pan chciałby kiedyś polecieć prawdziwym i zrobić kurs...

Łłooo matko, wymęczyłąm się na tej łące, bo pan ciągle mnie prosił, żebym mu w czymś pomogła...

ja jestem chora na głowę... za kilka dni rodzę, a zamiast leżeć w domu w chłodku, gimnastykuję się na łące w 30-stopniowym upale :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Słonko mnie chyba znowu złapało..., bo jakoś się zaburaczyłam i trochę piecze... ale pewnie wyjdzie dopiero wieczorem i wtedy będę cierpieć ;)

JAGNA - ja też zawsze chciałam mieć dwoje dzieci i jak narazie - nadal chcę... z wróżby wychodzą mi dwie dziewczynki i w sumie mogłabym mieć dwie córy, ale z synka też bym się cieszyła... A czy nadal chce dwoje (lub więcej) - powiem Wam po jakimś czasie po porodzie - teraz nie wiem co to znaczy mieć dziecko :)

dobra, uciekam, do potem :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 18:14

Gie, no raczej się nie znają, chybaże z jakiegoś forum internetowego - tak jak my :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 18:27

Nieee, mój Pan nie siedzi na forach, ale jego kolega-Marcin - owszem :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 lip 2008, 19:09

Wpadam tylko zyczyc dobrej nocy.Bo zaraz uciekam do kapieli popluskac sie w wodzie a potem jakas telewizja na odstresowanie bo mi dzisiaj moja cora troche dokuczala, a co to bedzie jak bedzie drugie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Do jutra moje :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 lip 2008, 20:32

Gie, z jakiej wrozby wyszly Ci 2 corki? Tarot czy cos innego? Ja sie zawsze balam takich rzeczy, ale jednoczesnie bylam ciekawa.. Napisz cos wiecej o tej wrozbie (jezeli chcesz i mozesz) :-)

Cos mnie skurcze lapia.. takie trwajace i 15 min bez przerwy, lekkie i tylko w podbrzuszu, nie w krzyzu :ico_noniewiem:
To raczej sa bole, a nie skurcze.. a zreszta, sama nie wiem, wszystko, co boli to SKURCZ, tak od 35 tygodnia :-D (mentalne przygotowanie do porodu) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 21:13

A ja właśnie smażę placuszki z jabłkiem... :)

SHOO - co do wróżby - chyba IKA (nie jestem pewna) na Upragnionym Maleństwie nam "pokazała" tę wróżbę...

Już tłumaczę co i jak (ja generalnie nie wierzę w tego typu rzeczy, zrobiłam z ciekawości - jak na razie 6, czy 7 razy i za każdym razem wychodzi tak samo, więc... nie wiem czy to możliwe, żeby były to zbiegi okoliczności)

musisz mieć obrączkę poświeconą (czyli taką ze ślubu - nie wiem czy musi być własna, pewnie nie...) i swój włos (jeśli masz krótkie tak, jak ja, to może być zwykła nitka).

Przewlekasz włos/nitkę przez obrączkę i trzymasz dwa końce w prawej dłoni, a obrączka sobie swobodnie zwisa...

Kładziesz obrączkę na lewej dłoni trzymając prawą ręką nitkę/włos i po chwili podnosisz nitkę/włos do góry tak, żeby obrączka "zwisała" nad Twoją lewą dłonią.
(ja opieram łokieć prawej dłoni na stoliku, czy czymś tam, żebym nie ruszyła ręką) No i czekasz chwilkę, bo w pierwszej chwili obrączka na nitce/włosie żyje własnym życiem, ale po chwili "decyduje się" i albo się kręci, albo wahadłuje, albo się zatrzymuje... Jeśli się kręci-dziewczynka, jeśli wahadłuje - chłopiec... Powtarzasz "operację" dopóki obrączka się nie zatrzyma, wtedy znak, że więcej dzieci nie będzie... Mi za każdym, razem dwa razy się kręci, a za 3-cim - zatrzymuje się...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 lip 2008, 21:27

Gie, mój bart mi robił tę wróżbę i wyszła mi córka, a za drugim razem obrączka się zatrzymywała :-)
Wychodzi na to że Majeczka będzie sama :ico_noniewiem:

Byłam posprzątać troszkę u siebie, nie mogłam uklęknąć bo stopy popuchnięte więc nie mogłam za bardzo doczyścić regału, ale jakoś jakoś - później nie mogłam się podnieść więc górny regał zostawiłam na jutro i całą resztę w zależności od siły :ico_noniewiem:

Jutro mam iść doszkoły rodzenia bo położna wróciła z urlopu i sama nie wiem czy powinnam, czy mogę ćwiczyć jak ja ledwo chodzę :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Sama nie wiem co zrobić :ico_noniewiem:

Kolorowych snów :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-07-28, 21:43 ]
Wpadłam jeszcze żeby Wam zdjątko wrzucić z 35 t.c - czyli sprzed dwóch tyg.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 lip 2008, 22:31

A więc moje dzieci do domku wrociły...

Co do tych wróżb,mi wyszło kilka dobrych lat temu ...że będe miała właśnie trójke dzieci,dwóch chłopców i dziewczynke.I jakos wtedy nie bardzo chciało mi się w to wierzyć :ico_olaboga:


margarita83, brzuszek...(piłeczka) :ico_oczko: ale jeszcze dość wysoko,jak na moje oko :ico_noniewiem:


No ok,ja wpadłam powiedzieć Wam kochane :ico_ciezarowka: Dobranoc!

[ Dodano: 2008-07-28, 22:34 ]
Boziu,moja mała daje mi po szyjce... :ico_placzek: :ico_placzek:
Co za ból!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 lip 2008, 22:35

MARGARITA - jak to brat Ci robił? To tak można??

Brzunio śliczny :)

ja Wam też wstawię dwa sprzed kilku dni...

tutaj mój brzunio i serduszko w wykonaniu Pana :)

Obrazek

a tu koleżanka się do mnie dorwała i muszę przyznać, że wyszło Jej świetnie ;)

Obrazek

tez Was, które mają mnie na N-K (jeśli takie są, bo ja się już gubię), to pewnie widziały te fotki :)

a teraz idę już spać, dobranoc, do jutra :)

[ Dodano: 2008-07-28, 22:37 ]
JAGNA - a widzisz, może się jednak sprawdzają te wróżby... chociaż ja jestem sceptyczna :)

fajnie, że dzieciaki jużw domu...

a bólu szyjki współczuję BAAARDZOOO - mam nadzieję, że moja się dzisiaj nade mną zlituje..., dobranos raz jeszcze :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość