Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 lip 2008, 22:43

O kurcze, wyglada na to, ze ta wrozba dziala :ico_olaboga:
Jutro sobie tez ja zrobie, bo dzisiaj sie boje, ze nie zasne, jak mi jakies glupoty powychodza :ico_noniewiem:

A moze byc pierscionek (srebrny) zamiast obraczki? Bo takowej nie posiadam, tym bardziej poswieconej :ico_noniewiem:

Ja tez juz koncze na dzisiaj, dobranoc i do przeczytania jutro, zapewne :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-07-28, 22:46 ]
Gie, fajne zdjecie, zawsze mi sie podobalo to robienie serduszka na brzuchu ciezarnej.. fajna pamiatka :-)

Margarita83, rzeczywiscie jak juz Jagna napisala, Twoj brzuszek wyglada jak pilka :-D ale fajnie, okraglutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 lip 2008, 07:24

Witam po nocy z przygodami ale nie z winy malej tylko juz duzej dzidzi.Wiki miala chyba jakies koszmary bo mi marudzila i musialam ja obudzic zeby przestala.Potem wzielam ja do siebie ale mnie kopala po glowie wiec wyladowala u siebie :-) i taka gimnastyka myslalam ze sie juz nie sturlam z lozka :ico_olaboga: A i on zaczal po jakims czasie pobolewac :ico_olaboga: No i pobudka o 6 i koniec spania.A tu dzis znowu upaly wiec zaaraz ide na spacerek i jakis zapas owocow na potem :ico_haha_02:

Zdjecia dziewczyny super. :ico_brawa_01:

Wy tez juz tak macie ze nie mozecie patrzec na te swoje brzuchy? Bo ja to juz czasami mam dosc :ico_placzek: Czlowiek sie rusza tak pokracznie i wogole a ubrania ciazowe to mi juz bokami wychodza :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 lip 2008, 08:25

Witajcie :)

SHOO - daj Kochanie znać, jak już sobie zrobisz tę wróżbę, bo jestem ciekawa :)

SZKRABKU - przykro mi, że miałaś taką fatalną noc... i tak Cię podziwiam... masz już w domu jedno dziecko..., któym trzeba się zająć... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja czasem tylko mam dosyć brzuszka... Dziewczyny, już niedługo... :)

my zaraz znowu na godzinkę z psem nad wodę... :)

zajrzę póxniej, trzymajcie się i...





ROZPAKOWYWAĆ SIĘ, DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

JAGNA - zacznij Ty, a my się zaraz po Tobie posypiemy ;)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 lip 2008, 10:18

Witam ja nadal w dwupaku :ico_placzek:

Noc moze to zabrzmieć dziwnie :ico_szoking: ale byla nawet znośna.Wyspałam się,może tez dlatego że spałam sama.

Czuję się zbyt dobrze ,aby zacząć dzisiaj rodzic.... :ico_noniewiem:

Niestety mój młodszy synek wymiotuje od rana :ico_olaboga: muszę miec go na oku...


Wpadne do Was póżniej :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

29 lip 2008, 10:52

Czesc dziewczyny, ja nie narzekam na dzisiejsze spanie, bylo ok - tylko 2 wstawania..

Mam ochote na kurczaka z KFC... najblizsze KFC jest w Marbelli, jakies 80
km stad :ico_placzek: a w Gibraltarze dopiero maja otworzyc. Wiecie moze przypadkiem jak oni robia te panierke do kurczakow w KFC? :ico_noniewiem:
Teraz bedzie to za mna chodzic przez caly dzien :ico_olaboga:

szkrab, mnie brzuch przeszkadza najbardziej jak siedze i chce sie podniesc (tzn. siedze/leze na sofie, nie na krzesle), wtedy musze prosic mojego A. o pomoc :ico_wstydzioch:
Jak chodze to tez tak niezdarnie, jak kaczka.. i do tego czasami zahaczam o innych :ico_placzek:
Wyobrazam sobie, ze wiem, co czuzja naprawde otyli ludzie z brzuchami piwnymi... ciezki zywot maja.

Jagna30, moze czyms sie zatrul mlody? Ja za bardzo nie wiem, co pomaga dzieciom, ale sama pije gorzka herbate i jem biszkopty :ico_noniewiem:

P.S. Caly czas przymierzam sie do tej wrozby.. i boje sie, co mi wyjdzie :-D
Ostatnio zmieniony 29 lip 2008, 12:02 przez shoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 lip 2008, 11:49

No my juz z powrotm zapas owocow jest wiec teraz zapowiedzialam sobie byczenie :ico_brawa_01: Jakas kawke sobie jeszcze wypije bo jakos dzisiaj jeszcze nie zdazylam :ico_olaboga: Upalow ciag dalszy,A moj jak do niego za dzwonie za kazdym razem pyta czy ja moze juz z porodowki dzwonie :ico_zly: Jak tak dalej bedzie pytal to mu walne jak wroci z pracy :-)

[ Dodano: 2008-07-29, 11:50 ]
Jagna teraz jakis dziwny wirus wstod dzieci panuje.A moze zjadl cos szkodliwego?

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 lip 2008, 11:55

shoo, trzymam kciuki za wróżbę.

Jagna30, ja już bym chciała urodzić i mieć to wszystko za sobą :ico_sorki:

Dzisiaj wyprali mi kanapę w moim mieszkanku, a ja w tym czasie pomyłam okna po tym remoncie.
Na 13 mam iść do szkoły rodzenia, ale zadzwonię że nie przyjdę - nie dam rady. W nocy uskuteczniałam spacerki do wc 6 razy, a 0 7.30 znów zaczęli kosić trawę u mnie pod oknami - myślałam że ich zatłukę :ico_zly:

A stopy to mam tak popuchnięte, że nie mogę ani kucnąć ani uklęknąć - porażka

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 lip 2008, 12:08

margarita no to stopy na chwile do miski z zimna woda od razu bedzie troche lepiej.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 lip 2008, 14:06

Berek :)

już jestem :)

byliśmy z pieskiem nad zalewem, Pan go znowu wyczesywał, a potem piesek pływał za butelką plastikową, a ja brodziłam sobie w wodzie, żeby stópki mi się ochłodziły :)

tu Pan z pieskiem:

Obrazek



a tu Pani z pieskiem, czyli MŁA :)

Obrazek


potem odstawiliśmy pieska do domku, a sami pojechaliśmy na zakupy... Kupilam sobie nowe japonki INBLU - były przecenione na 20 zł :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale interes :)
I kupilismy wreszcie takie ozdobne sztachetki i lakierobejcę, żeby wyszykować ładnie nasz balkonik, bo na razie mamy tylko pomalowany i Pan polozyl terakotę, a takie brzydkie stare "pręty" zostały po poprzednich właścicielach... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zrobimy sobie ładny drewniany balkonik... :)

Teraz Pan pojechał polerować samochód po woskowaniu, a ja musze rozpakować zakupy i wziąć się za obiadek, bo obiecałąm...

tak więc... zajrzę póxniej, Laseczki :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

29 lip 2008, 16:12

szkrab, wiem wiem, ale nie zawsze pomaga chłodna kąpiel dla stóp. teraz to prawie zawsze mam takie spuchnięte.
Ogarnęłam dzisiaj moje mieszkanko a facet wyprał mi kanapę - odrazu widać jej kolor :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Jak już pisałam pomyłam okna, wyszorowałam regał i szafki i w ogóle się tak narobiłam że ho ho - przylazłam do taty na obiad ledwo żywa. Właśnie wylazłam z wanny - kurczę jak ja dawno nie leżałam we wannie - napuściłam chłodnej wody i było cudnie. Zastanawiałam się tylko jak moja bratowa do niej wchodziła będąc w ciąży jak była dwa razy taka jak ja :ico_olaboga: :ico_szoking: Ja miałam problem okręcić się czy podnieść a co dopiero ona :ico_szoking:

Zgram zdjątka na płytkę i polecę do brata jeszcze dzisiaj :-)
Do później :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość