Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2008, 09:37

dzięki dziewczynki, tak ide dzisiaj do lekarza.
tylko wstyd mi powiedziec lekarzowi ze odstawiłam proszki...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lip 2008, 15:05

Hej Mamusie ;-)
Moje dzieci sobie spia oboje w tym samym czasie ;-) a ja odpoczywam.. mam moje dni teraz(@) i boli mnie troche brzuch ale jakos idzie wytrzymac.. u nas totalny upal i jak sie moje szkraby obudza to pojdziemy do piaskownicy albo na maly spacerek :-)
Pozatym to wszystko ok,juz czekam na az moj mezulek bedzie mial urlop to wtedy sobie pobedziemy razem ;-) Jeszcze tylko 4 dni :->

Maggie idz do lekarza,ja nie myslalam ze takie cos sie moze stac?? Depresja wrocila ze zdwojona sila.. kurde to jednak niema zartow z ta depresja.. mam nadzieje ze cos ci lekarz pomoze i pewnie znowu bedziesz musiala brac tabletki.. uwazaj na siebie i trzymaj sie :-)

Mama Ania piekne zdjecia,a jakie slodziutkie malutkie szczeniaczki.. chetnie bym jednego wziela ale niemoge.. I Kinga jaka juz duza :-) I jak ladnie pije ze szklanki .. pochwale sie wam ze moja Nicole tez juz od dawna pije ze szklanki czy kubeczka ;)
Pozdrawiam :-)

Nicolinka mi sie wlasnie obudzila wiec idziemy sobie do piaskownicy buziaki dla was papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2008, 16:16

Dzięki dziewczynki, byłam u lekarza, dostałam znowu tabletki....lekarz chciał odczekać jeszcze tygodnie....tzn rozważał taką mozliwość, ale w końcu ustaliliśmy że będę brała juz od dzisiaj, boję się żeby mnie nie spotkało juz coś takiego jakl wczoraj :ico_noniewiem:
No i będę kontynuować terapię.

Moja kruszynka juz wstała i zaraz idziemy sobie na dwór.
Dzisiaj jakoś wyjatkowo udało mu sie zasnać w dzień....bo generalnie juz w dzień nie sypia.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

28 lip 2008, 16:44

Witam!


Najlepsze życzonka dla Slodkiej Psotnicy Malwinki i dla Uroczej Nicol z okazji ukonczenia DRUGIEGO juz roku zycia
Pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!
Wszystkiego NAJ NAJ NAj
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


Mam nadzieje, ze sie nie myle , ale teraz rzeczywiscie wszystkiego jestesmy mamami dwulatkow :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
A co z Iza? Pamietam, ze pisala, ze bedzie obchodzic urodziny
Mateuszka juz w nowym domku i obiecala nawet wkleic zdjecia ... IZA , czekamy ! :-D :-)


Cudowne fotki Kingi ! ! ! Jaka ona juz duuuza ... ten czas tak szybko mija ... jak ja zazdroszcze tego urlopu nad woda wsrod rodizny ... przez ten upal cala doslownie puchne : nogi jak pletwy od rana do wieczora ... obolale stopy ... i juz waze 80 kg ... to byla moja waga, gdy rodzilam Kourosh'a .tymczasem teraz pozostalo mi jeszcze z 3-4 tyg , wiec na pewno przybedzie mi co nieco ... juz nawet tym sie nei martwie ...

Ale ja znowu o sobie, a mam tak wspaniale wiesci
wczoraj moja siostra urodzila syna Adama !!! Jestem z niej bardzo dumna! Rodzila bez zadnego znieczulenia, dlugo ... siostrzeniec wazy 3.550 i mierzy 56 cm; dostal 10 pkt ...papusny bobasek ... tak bardzo chcialabym ich usciskac ... ze szpitala wyjda dopiero w srode ... dzis lekarz wykryl delikatny szmer nad serduszkiem , ale nei wiadomo czy to cos powaznego ...

Zmykam juz sie polozyc ... od siedzenia jeszcze barzdiej puchna i bola mnie nogi ... K
ourosh spi wlansei ... aha ... juz od 5 dni kourosh biega w samych majtkach ... pieluszke zakladam tylko na noc ... poczatki sa rzeczywiscie trudne , ale juz sa postepy: Kourosh wola ''chce siusiu na nocnik'' albo po prostu '' mama daj nocnik ... siuuuusiuuuu'' :-D
jeszcze kupy nie robil na tronie , ale i do tego dojdziemy ...
w taka pogode az trudno, zeby malec biegal non-stop z pampkiem :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2008, 20:26

Zdjęcia z sobotniej wycieczki.
BLUE POOL
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I nad morzem w Poole:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2008, 20:41

Tylko pewnie przez leki bedziecie musieli odlozyc troche starania o rodzenstwo dla Antosia, bo pamietam jak pisałas o tym...
No własnie to jest najgorsz.... :ico_noniewiem:
ale doszłam do wniosku że musze najpierw wyzdrowieć...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lip 2008, 21:10

Mam nadzieje, ze sie nie myle , ale teraz rzeczywiscie wszystkiego jestesmy mamami dwulatkow
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jeszcze Ada i Emilka i bedzie komplet :-D

[ Dodano: 2008-07-28, 21:14 ]
oj .,.. musze sie wziąć za suwaczki ... bo i Kapikowi stanął a to nie ładnie tak na finishu :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2008, 09:22

Maggie idz do lekarza,ja nie myslalam ze takie cos sie moze stac?? Depresja wrocila ze zdwojona sila.. kurde to jednak niema zartow z ta depresja
Kristi, kochana no taka jest siła tej choroby. Masz rację nie ma żartów.
diem gratulacje dla siostry, mam nadzieje że maluszkowi nic nie będzie, niech rośnie zdrowy.
No i gratulacje dla Kourosha :ico_brawa_01:
Bedzie dobrze Madziu, jestesmy z Toba
Dzięki Gabi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lip 2008, 14:21

Witajcie Maminki :-)
U nas wszystko ok,dzisiaj mamy straszny Upal.. juz do polodnia mamy zaliczony spacerek na Plac Zabaw,a teraz moje dzieci spia jak aniolki spokojnie,lubia spac w tym samym czasie.. dobrze ze sie budza troche o roznych porach.. wczoraj Nicolinka jakos malo spala.. bo tylko niecala godzinke :ico_noniewiem: mam nadzieje ze dzisiaj pospi okolo 2 godzinek czyli normalnie :-)
A i porobilam kilka zdjec na placu zabaw.. moze tez wam wkleje kilka jak niemacie nic przeciwko temu ;-)

Maggie zapomnialam napisac ze super fotki wkleilas :-) Fajna taka wycieczka sobotnia.. my tez bedziemy sobie robic takie wycieczki jak moj maz bedzie mial urlopik.. juz niedlugoo i nawet pojedziemy sobie wszyscy do takiego Parku Rozrywki i tam Nicolka bedzie miala zabawe i mam nadzieje ze sie malej bedzie podobac :-)

Diem gratulacje dla twojej siostry fajnie masz chrzesniaka :-) A to chyba drugi juz dzidzius twojej siostry albo?? Bo cos mi sie kojarzy ze twoja siostra urodzila juz dzidziusia.. tak tylko z ciekawosci.. Trzymam kciuki ze z maluszkiem bedzie ok,i jego serduszko tez Ok.Wiem ze ci teraz ciezko te koncowe miesiace,i to jeszcze w taki upal.. ale ja to znam.. Przez te upaly i nie tylko wydaje mi sie ze szybciej sie Nicolka urodzila.. nie jest lekko ale wytrzymasz my kobiety to silny narod :-)
Pozdrawiam i buziaki dla Kourosha :ico_oczko:

A ja teraz sobie troszke podrukuje zdjec z urodzinek Nicolinki bo mam czas troche .. Milego dnia papa niewiem czy zajrze jeszcze dzisiaj.. jak sie obudza moje skarbki to idziemy na ogrodek tam mamy nowa hustawke i piaskownice i zjezdzalnie ;-) A pozniej wieczorami to niemam jak wejsc.. bo Nicolka spi caly czas ze mna i same wiecie jak to jest.. :ico_noniewiem:

A teraz kilka fotek..

To nasza Hustawka prawie ze nowa :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2008, 19:59

cześć babeczki, ja dzisiaj na kawce u znajomej byłam, troche się rozerwałam, potem wróciłam , i wypucowałam mieszkanko do końca...no prawie do końca. :-D

Głowa mnie boli już od dwu dni, biorę paracetamol, ale wogóle mi nie pomaga :ico_noniewiem:

Kristi, fajowe fotki dzieciaczków...ale Nicolka ma prywatny plac zabaw :ico_oczko:
Ślicznie.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość