Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 lip 2008, 13:03

Gehemnesis, ja jak sie dowiedziałam tylko to wskoczyłam zaraz w ciążówki, nie chciałam się sciskać a podobnie jak Ty miałam rzeczy raczej obcisłe, dopasowane.
na szczęście mam kilka par luźnych dresów,tez nie chciałam ściskać brzucha.ale na ciążowe ubrania za wcześnie jak dla mnie,brzuch mi urósl ale jeszcze chyba troszkę za malo jak na takie ciuchy.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 lip 2008, 17:38

tez mam ten problem brzuszek jeszcze nie za duży ale urosły mi biodra i w spodnie sie nie mieszcze tylko w dresówkach mogę chodzić no ale to po domu a do pracy sie nie da wiec w przyszłym tygodniu ide sobie kupic jakies ciążówki nie będe sie gniotła

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 lip 2008, 20:29

cześć dziewczyny
już się przeprowadziłam do rodziców, tu do środy pomieszkam a potem witaj Norwegio :ico_brawa_01:

byłam dziś nad jeziorem :-D , ale było super, dawno nie pływałam a woda była tak ciepła a wiec 15 min sobie popływałam :ico_brawa_01: , aż miło :-D

zaraz brat z mężulkiem będą pali grilla a ja na nich czekam bo po kiełbaski pojechali

a co do tycia to ja mam też wszystko dopasowane, ale jeszcze biodra i brzuszek mi nie rosną, waga też ciągle ta sama 53kg, ja myślę, że mnie później dopadną kg i rozstępy, tez będę się smarować oliwką

geheimnis, a co do kolczyka to moja siostra wyjęła na początku ciąży i jej zarosła dziurka, a moja koleżanka dopiero wyjęła jak jej zaczął przeszkadzać tak w 7miesiącu, ale co t7dzień go przekładała, żeby jej dziurka nie zarosła no i nie zarosła, teraz ładnie schudła po ciąży i dalej ma kolczyk

[ Dodano: 2008-07-28, 13:01 ]
witam pow super weekendzie :ico_brawa_01:

codziennie grill, woda, po prostu miodzio :-D

super pogaoda

a jak tam u was weekend minął??
chyba tez macie ładną pogodę skoro nikt tu jeszcze nie zajrzał

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 lip 2008, 14:14

witam dwupaczki i te wspominające :-D my w sobote wrócilismy z urlopu,super było dzieciaczki grzeczne,klimat chyba na nich tak zadziałał, :-D jak bede miała wiecej czasu to foty powklejam :-D

a jak wasze zdrówko i samopoczucie??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 lip 2008, 14:54

witam
weekend minął super, ale zdecydowanie za szybko....my troszke w domu sie byczyliśmy, też grilek był, wczoraj z małą w cyrku sie wybawiliśmy więc można zaliczyć weekendzik do udanych. mijają mi mdłości i gdyby nie apetyt który zadziwia każdego dookoła to wogóle nie czułabym że jestem w ciąży. W czwartek usg, nie mogę się już doczekać....

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 lip 2008, 17:18

karina22, to super, ze urlopik udany :ico_brawa_01:
ja się czuje bardzo dobrze i samopoczucie jak najbardziej dopisuje

Beatris60, ja też już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę twoją dzidzię, ale zobaczę ja w piątek dopiero
:ico_brawa_01: za to że nudności minęły

ja idę zrobić porządek w papierach przed wyjazdem

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lip 2008, 17:19

witam
u mnie tez był super weekend spędzony w spokoju z rodzinką, troszkę działeczki, troszkę byczenia sie w domku i nawet odwiedzinki u rodzinki :-)
samopoczucie jak na razie rewelacja czasami mam chyba lekką zgagę ale biorąc pod uwagę ze nie mam mdłości jakos to wytrzymam

dzisiaj były zakupy i ciazowe spodenki zakupione ale chyba musze sobie kupic jeszcze jakies inne spodnie no bo nie mam w czym z domu wyjsc :ico_olaboga:

Beatris60, powodzenia na usg :-D moze jakas foteczka bedzie potem
ja ide tydzień pózniej - 7 sierpnia

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 lip 2008, 11:36

hej dziewczyny:) normalnie dopiero teraz czuje ze odzywam!!! mdlosci i wymioty minely jak reka odjal :ico_brawa_01: brzuszek mi sie powieksza i tez jest mi trudno wcisnac sie w jeansy. wczoraj rozwozilismy zaproszenia i caly dzien spedzilam w moich starych jeansach wiec juz pod koniec dnia wymiekalam.az mnie brzuszek zaczal bolec.
jak schylam sie albo siedze to czuje sie tak jak by ten moj brzuszek ktos dokleil. jak by nie byl on czescia mnie. juz zaczyna mi przeszkadzac.


ja na USG wybieram sie 4 sierpnia. juz sie nie moge doczekac! ginka powiedziala ze juz przy tym drugim USG bedzie extra widac dzidzi :ico_brawa_01: :-D

pogoda rewelacyjna nic tylko korzystac! jednak moj luby jedzie dzis do pracy i caly tydzien bez niego bede musiala sie jedynie pogrzac na balkonie. nici z wyjazdu nad wode. ale rodzinka sie teraz zjechala wiec i nudno raczej nie bedzie.

pozdrawiam wszystkie mamusie :ico_ciezarowka: :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 lip 2008, 12:16

witam

u nas dziś slicznie :ico_brawa_01:

ja ostatni dzień w pracy :-D

jutro pakowanko i wieczorem wyjazd, w Norewgi będę w piątek rano dam znać

jedwabna, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za to że nudności minęły
to dobrze że zaproszenia rozdane :-D

Ragazza555, super, ze weekendzik się udał :ico_brawa_01:

jedwabna, i Ragazza555, tylko pochwalcie się dzieciaczkami po wizycie koniecznie

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 lip 2008, 14:44

jak miło poxczytac ze Wy takie szczesliwe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
te mdłosci wam szybko mijaja ,ja miałam do około 16-17 tygodnia :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość