asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

28 lip 2008, 16:16

Agasza też bardzo bym chciała ale u mnie nigdy nic nie wiadomo, moze nam sie uda :ico_oczko:
Joanna jeszcze nie zapoznałam sie całkowicie z tym programem ale musze w nim poszperac bo bardzo podoba mi się Twój podpis.
Eve Antos nie jest podobny do taty , to jego kopia dosłownie! A Igorek pomieszany czy tez tata?

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

28 lip 2008, 16:30

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 18:44 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

28 lip 2008, 18:41

asika82 pisze:A Igorek pomieszany czy tez tata?

No cóż Igor to skóra zdjęta ze mnie jak byłam niemowlakiem, ma mój nos, usteczka, kształt oczu. Po Michale ma kolor oczu i rzęsy bo M. ma dłuższe ode mnie, a Igor to już wogule ma firanki :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 lip 2008, 10:09

Eve to Twoja kopia malutka ale na pewno w miarę dorastania jeszcze sie upodobni do taty. Piękne są takie firaneczki w oczkach, Magdy Sz. Olus tez takie ma, przez to i blond loczki długo nieznajomi na ulicy mówili jaka śliczna dziewczynka :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-07-29, 10:10 ]
Joanna w której zakładce robi się te slajdy bo coś mi nie wychodzi?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

29 lip 2008, 12:52

asika82, AniGif
Któraś pytała o dodatki żywieniowe.
A więc my pierwszą zupke zjedliśmy w dniu kiedy mały miał 4 miesiące. Teraz mu daję codziennie w porze karmienia popołudniowego. Zazwyczaj kończy się jeszcze cycem. Jeśli nie to ściągam mleczko i mroże.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 lip 2008, 15:24

Witajcie robaczki,
Zdjęcia super, dzieciaczki rosną jak na drożdżach i z dnia na dzień są jeszcze piękniejsze :ico_brawa_01:
Jak patrzę na mego synka to się nie mogę nadziwic jak się zmienia :-)
W ogóle z dnia na dzień odkrywa nowe rzeczy, fajne to jest jak każdy dzień przynosi coś nowego i jak widzę jak on to przeżywa i cieszy się, tak niewiele do szczęścia mu potrzeba hihi :ico_oczko:
jego ulubioną zabawką jest pieluszka, takie harce z nią wyprawia, ze nieraz to aż płakac ze śmiechu się chce, a ile się przy tym ugada, ukwika i uśmieje :-D :ico_brawa_01:
no i nauczył się spac z pieluszką, sam ją bierze i przytula, jakie to kochane jak patrze na niego a on ją sobie tak trzyma i buzinkę w nią wtula, chwila i śpi, moja mała przytulanka :ico_haha_01:
Damian zaczyna się robic mały cwaniak, w nocy fajnie mi śpi w łóżeczku, ale jak tylko się obudzi i wyczai, że za oknem już widno to jak go wkładam do łóżeczka, to zaczyna się wiercić, płakać i tak do póki go nie wyjmę, jak go wyciągnę to jeszcze pocyca cycusia i wtula się we mnie, noi teraz zawsze nad ranem lądujemy razem w łóżku, mały się we mnie wtula i tak sobie śpimy, w sumie jest to fajne, ale wtedy gdy Piotrek ma na rano, ale jak ma na 2 zmianę to we trójkę trochu ciasno, oczywiście mi, bo ja leże między mymi chłopkami, oni wyrozkładani a ja robię za przedziałek :-D

Damian też ma długie rzęsy, ale i ja i mój mąż mamy długie, moja siostra się śmiała jak byłam w ciąży, że pewne są 2 rzeczy, że dzidziuś będzie śliczny i że będzie miał długie rzęsy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

a teraz kilka fotek:
usypianie
Obrazek
zabawy w łóżeczku
Obrazek
i znów bawimy się
Obrazek
kompanko
Obrazek
oto jak synek nogi wystawia z łóżeczka - tzw. peyskop :ico_haha_01:
Obrazek
Damian z piłką od taty - tatuś chce żeby syn poszedł w jego ślady i został piłkarzem, to oswaja go z piłą od malutkiego :-D
Obrazek
moje szczęście, po spacerku
Obrazek
zabawy z misiem
Obrazek
z moim syneczkiem
Obrazek
zabawa z pieluszką
Obrazek

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

29 lip 2008, 21:06

Cześć dziewczyny :ico_haha_02:
Dawno mnie tu nie było ,troszkę mało czasu.
Ale te nasze dzieci szybko rosną , patrze na wasze zdjonka i podziwiam , muszę wam powiedzieć ,że śliczne te nasze dzieciaczki . :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

29 lip 2008, 21:41

słoneczko4, witaj co u Ciebie??

Myszka_, fajny ten Twój szkrabik. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-29, 21:42 ]
Myszka_, widze że wy mydlicie maluszka i dopiero do wanienki wkladacie. Dlaczego??

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

30 lip 2008, 08:55

hejka
ale macie fajne te fotki co sie same zmieniaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Myszka_ pisze:Damian też ma długie rzęsy, ale i ja i mój mąż mamy długie, moja siostra się śmiała jak byłam w ciąży, że pewne są 2 rzeczy, że dzidziuś będzie śliczny i że będzie miał długie rzęsy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
to tak jak u nas krzysiek ma strasznie długie rzesy,prawie pod brwi i ja tez mam dugie,mati ma strasznie dugie i kacper widze ze bedzie mial takie same.
wczoraj bylismy u szczepienia kacperek wazy 6280 i ma 62 cm wzrostu,lekarka powiedziala ze wyglada na pół roczne dziecko i wiecie co mam mu zwiekszyc wit d bo strasznie szybko roscnie(podobno)a głowke ma jeszcze miekka i z jednej strony sie troszku spłaszczyła.
biedny 3 razy go kłuli wczoraj ,chyba jest osłabiony po tym bo wczoraj prawie cale popoludnie przespał a i teraz jescze spi i nic go nie rusza az sprawdzalam przez sen czy oddycha i czy nie ma goraczki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

30 lip 2008, 09:14

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 18:45 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość