Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 lip 2008, 21:35

witajcie....

u nas dziś cały dzień było gorąco...póżnym popołudniem bylismy na spacerku...
oto zdjęcia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 lip 2008, 21:40

violu cudna kreacja Milusi i ona sama jak księżniczka, uwielbiam takie malusie modnisie :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 lip 2008, 22:12

Hej hej a ja dzis na przegladzie podwozia bylam (u ginekologa) u gory i na dole wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nastepna wizyta za pol roku,ale jakos tak sie dzis denerwowalam nie wiem czemu.Dawno nie bylam i po porodzie,po karmieniu nie wiem no ale jest wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Violu piekne zdiecia i Milence widac ze nowy mercedes przypadl do gustu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula nie redbula bo za bardzo by mnie nosilo ja raczej relanium na uspokojenie :ico_oczko:

Basiu czasami tak to bywa,ale to przykre.To nie fer z jego strony.Mysle ze juz nie dlugo Ci zostalo takie obciazenie :ico_noniewiem: Trzymaj sie bo jest napewno nie latwo :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-29, 22:15 ]
A to moje ostatnie zakupy bo widze ze teraz moge bardzo tanio trafic ciuchy na jesien juz :ico_brawa_01:
http://cgi.ebay.com/_W0QQitemZ270256725 ... dZViewItem
http://cgi.ebay.com/_W0QQitemZ230272346 ... dZViewItem

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 lip 2008, 09:56

Witajcie
Joasiu ale śliczne Ci sie trafiły ubranka..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja wczoraj zalicytowałam buciki dla Milenki...co prawda jeszcze za duże...no ale za taką cenę szkoda było nie kupić - buciki są jak nowe
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=405575854

u nas ciąg dalszy upałów... :))

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 lip 2008, 10:28

U nas tez goraco :-D wiec codziennie jedziemy nad jeziorko :-D wiadomo dzieciaczki musza sie wyszalec! Juz mam dwie sztuki mniej :-D tzn duza cora pojechala do matki wiec mam moja trojeczke i dwie dziewczynki od przyjaciol :-D

Podziwiam zdjecia!!! super dzieciaczki rosna! :ico_brawa_01: A jakie superasne zakupy porobilyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide poprobowac w fotosiku, bo ostatnio nie udalo mi sie tam wklecic zdjec! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-30, 10:35 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-30, 10:37 ]
A tu Amalia skacze przez fale!
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-30, 10:37 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-30, 10:38 ]
A tu sobie smacznie spi :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 lip 2008, 12:02

witam ja dopiero teraz bo cos z rana mi prad wyłaczyli, ale na dobre mi to wyszło bo przynajmniej zrobiłam sobie troszke porzadku w jednym pokoiku bo jakos tak trudno ostanio mi sei zabrac do porzadków jak taka pogoda za oknem :-D
u nas goraco ale cos sie chmurzy moze troszke deszczyku spadnie to sie powietrze poprawi bo teraz to najlpeiej w domku siedziec bo tu chociaz jest czym oddychac :-D
U mnie dzis jzu humorek lepszy bo okres sie konczy a wogóle wczoraj troszke poszalałam bo zostawiałm malucha z babaciami a sama wyskoczyłam sobie ze znajomymi na zakupki do opola niby nic konkretnego nei kupiłam ale jzu sama przejazdza poprawiła mi humorek :-D a ze radio nam w auciie nie działao to uzadzilismy mini karaoke wiec było wesoło :-D
A my dalej na etapie kupna zmywarki ale cos sie ciezko na cos zdecydowac, bo jak by dwie w sklepie były to by takiego problemu nie było

Basiu szkoda tego pracowanika bo znowu dodatkowa praca cie czeka ale tak to jzu jest z ludzmi ze jakos ciezko im docenic starania szefa ale cóz zrobic :ico_noniewiem:
samemu to sie raczej nie da pracowac bo doba zakrótka
a przy tym piecu to ci współczuje a z kilkamtyzatorem to moze sie popytaj w innych piekarnich maja cos fajnego i ci doradza co mozna zainstalowac, zeby sie nie okazało ze kupisz jakis duzy kilmatyzter którego i tak nie bedziecie uzywac :ico_noniewiem: teraz tyle tego wszytskeigo na rynku jest ze szok :ico_olaboga:

Małoaltko ja jednak trzymam kciukasy zeby wam sie z piotrusiem wszytsko pomalutku ułozyło bo fajna z was rodzinka :-) a co do zminiania facetów to raczej neimozliwe :-D bo to przeciez takie duze dzieci które za czekoladke zrobia wszytsyko :-D

Violu śliczna ta twoja gwiazdda jak zawsze :-D od chłopaków to sie ona chyba nie odpedzi :-D

Joasiu super ze u lekarza wszytsko wporzadku, wiec teraz mozna sie brac do roboty o rodzenstwo dla Juli :ico_ciezarowka:
A zakupki super, ja tez juz sie własnie wybieram na allegro w porzukiwaniu jakiejs kurteczki na jesien :ico_haha_02:

Aniu oj zazdroszcze tej wody, ale mi sie jzu @ konczy wiec mam nadzije ze pogoda sie nie zepsuje i sie uda nam nad jeziorko wyskoczyc :-D bo jak starsze dzieczikacki to zawsze pretekst jest z teraz to jeszcze sie czasmi tyłeczka z domku nie chce ruszyc :-D
I widze ze Amalia tez uwielbia tory przeszków :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 lip 2008, 13:03

Ula wspolczuje @ mnie to niepszeszkadza i kapie sie, jesli mam ochote, bo ze mnie zmarzlak :-D i czasami nie mam ochotki :ico_oczko:

Oj szalone kobitki, :ico_brawa_01: zawsze ktoras cos tam kupuje :ico_brawa_01: a zakupiki sa zawsze superasne :ico_brawa_01:

A co do facetow, to Ula ma racje, duze dzieci :-D co oni by bez nas zrobili??? hihihi!!!!

Wlasnie polozylam mala na spanko, a potem nad jeziorko :ico_brawa_01: A moj urwisek coraz wiecej gaduli, ale niestety po francusku (patrz tam, ciasto, statek pic,...) , no poza "da", bo to woli po polsku, no i robi miau, mu i be, a na psa to pies, ale po francusku i by za nimi najchetniej biegala :-D mala cwaniara, tylko z tym chodzeniem, to dalej za reke, albo noscie mnie :ico_zly: No a w tym tygodniu jest czworka takich nosicieli, wiec coz zero motywacji do chodzenia :ico_zly:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 lip 2008, 17:59

NO Aniu nie ma sie co dziwic, przeciez taka mała gwiazdeczke to kazdy chce na raczkach nosic, a mała madra jest to umie to wykorzystac :-D
zreszta mój tez po tych wczasach to sie straszny zrobił tylko na rączkach by chciał a jak mu sie czegos nie da to krzyk straszeczny :ico_noniewiem:
próbuja nas wychowaywac maluchy :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 lip 2008, 19:28

witajcie
dziś u mnie sądny dzień
moi kierowcy mieli wypadek i chcąc uratować życie gościa który im zajechał drogę wylądowali na słupie, nie dość tego kobieta ze sklepu do którego wieźli towar w Katowicach powiedziała, że ma gdzieś czy są trupy i czy mamy czym dojechać, bo ona ma mieć towar i nic ją nie obchodzi
normalnie koszmar
dobrze, że chłopcom nic się nie stało (sama nie wiem jak, bo auto do kasacji, a w przyszłym roku mieliśmy je z leasingu wykupywać, więc podwójna strata, bo ubezpieczenie weźmie leasingodawca)
w każdym razie moje auto dziś było dostawcze, na dodatek 1 kierowca ma dziecko w szpitalu, 1 auto rozkraczone, reszta kierowców musi sobie poradzić, ale i tak pewnie nasze osobówki będą w ruchu, a na dodatek jeszcze muszę znowu iść na nockę, bo wczoraj nie zrobili produkcji takiej jaką im dałam na rozpisce i muszę dziś zrobić rozrubę i dopilnować
ok, zmykam, bo muszę coś zjeść i lecieć do pracy
pozdrawiam i całuję wszystkie śliczne maluszki i was dziewczyny

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 lip 2008, 21:44

Oj Basiu Kochana....... rzeczywiście ale dzień :ico_olaboga: :ico_szoking:
na całe szczęście dobrze, że nic sie kierowcom nie stało...
szkoda auta....
wszystko na Twojej głowie :ico_olaboga:
podziwiam Cię, że tak dajesz sobie radę..... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ta baba ze sklepu to niezły babsztyl!!!bez zrozumienia żadnego!!! :ico_zly:

Aniu super zdjęcia z nad jeziorka!!!!
Widać Amalia w świetnym humorku....uwielbia pluskanie w wodzie... :))

a co do @...to ja jeszcze nie dostałam....a Wy juz wszystkie macie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość