Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 lip 2008, 18:43

my własnie wróciliśmy z panem i z psem ze spacerku... wybraliśmy się do mojej teściowej na piechotkę... w sumie zrobiliśmy ponad 5 km :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trochę gorąco, ale daliśmy radę... musiałam sobie kilka razy robić przystanki, bo brzuch mnie bolał (tak, jak od 20 tc z boku, może to są te skurcze przepowiadające, a ja ich w ten sposób nie identyfikuję po prostu.... zawsze myślałam, że to jest ból związany z rozciąganiem wiązadeł - tak jak mi mówiła gin... sama już nie wiem...)

Stopy mnie rozbolały, nalałam sobie teraz do miski takiej lodowatej wody, że ledwo włożyłam szkitki do miski ;)


jaka ulga :)

wyeksploatujemy jeszcze dzisiaj Pana wieczorkiem i zobaczycie, że dzisiaj pojadę na porodówkę, a jutro urodzę :)


ja też kupiłam materac gruko-kokos, bo też słyszałam, że są najlepsze...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 lip 2008, 18:53

Gie, daj co Boshe żebyś urodziła nastepna :ico_haha_01: trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 lip 2008, 19:00

Gie, daj co Boshe żebyś urodziła nastepna :ico_haha_01: trzymam kciuki

dzieki... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 lip 2008, 20:18

Gie trzymam kciuki!

A ja wlasnie wyszlam z kapieli i takie mi goraco ze najchetniej wrocilabym do wanny i tam spedzila noc :-D

Ja pasa tez nie stosowalam bo mialam z Wiki cc i u nas w szpitalu po cc obwijaja brzuszek bandazami i klada taki ciezki worek na brzuchu zeby sie macica lepiej obkurczala wiec pas nie byl porzebny :-) Ale teraz pewno spakuje go do torby zawsze moze sei przydac. A co do rozmiaru ja kupowalam moj w aptece i moglam przymiezyc.Powinno sie wziac taki rozmiar jaki mialo sie przed ciaza.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 lip 2008, 20:38

Dziewczyny ja nie miałam pasa a brzuch teraz mam mniejszy niż przed ciążą :-D może trochę bardziej miękki ale przez to da się go wepchnąć w spodnie :-D
Coś gdzieś kiedyś słyszałam że nie powinno się "opasać" zaraz po porodzie, tylko jak już to chyba po połogu..
margarita83, wydaje mi się że nie donosisz do terminu jak tak będziesz śmigać.. moja druga prywatna sierpniówka, którą mam za ścianą (sąsiadka) też codziennie gdzieś goni po rzeczy dla dziecka, a że mieszkamy prawie w centrum to wszędzie blisko, no i do miasta z górki a z powrotem z każdej strony pod górę.. :ico_olaboga: ale Ty to ją bijesz na łeb :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 20:50

Pati85, no właśnie wydaje mi się że kupię któryś z nich ale nie wiem jeszcze który i tak naprawdę nie wiem jaki rozmiar wybrać :ico_noniewiem:
tam jest napisane, ze mierzy sie po porodzie obwod brzuszka i tam sa podane rozmiary- odpowiadajacy rozmiar do obwodu brzucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 lip 2008, 22:01

Jestem :-D ale widze,ze nikogo nie ma :ico_placzek:

Dziewczyny co do materacy to te gryka-kokos są najlepsze...faktycznie twarde,ale polecane przez każdego.

A pasy ... wydaje mi się ,ze te na rzepy jakie pokazala nam Pati85, sa godne uwagi.


Gie, życze Ci ,aby Ciebie mała wysłuchała...Bo moja ma mnie w nosie :ico_placzek: Też zrobiłam sobie ładne wędrówki po butikach...i nic tylko nogi mnie bolą :ico_placzek:

margarita83, a Twój brzusio,opadł :ico_brawa_01:

No nic uciekam............bo czuję się wyczerpana.
Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

31 lip 2008, 07:24

Dzien dobry!

Jak tam noc u was? Bo ja dzisiaj jak nowonarodzona tylko 2 spacerki i poza tym spokojny sen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja mam tez materac kokos-gryka i jak narazie Wiki sie nie skarzy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

31 lip 2008, 08:34

Dzien dobry z rana!

Hmm u mnie noc tez w miare ok - 3 spacerki :-)

Co do tego materaca, to wlasnie sie tak zastanawiam, co robic... bo tutaj nie dostanie sie tego gryczano-kokosowego. Tzn. niby mozna po stronie hiszpanskiej, ale nie znam tutejszych standardow bezpieczenstwa i atestow. Z brytyjskimi latwiej, dlatego chcialam kupic go w Gibraltarze. W tym dosyc znanym sklepie Mothercare mieli tylko piankowy i ten sprezynowy.. niby jakosc sprezynowego lepsza, oddychajacy, 3-warstwowy, ale jak sie go dotyka, to jest cos miekkawy (piankowy twardszy), a slyszalam, ze noworodki musza spac na twardym.

Chyba oddam ten i sprowadze sobie naturalny, kokosowy...
Tylko z tego, co sie orientuje, to one maja powleczke PVC, ktora co prawda ulatwia czyszczenie, ale powoduje pocenie sie. Nie wiem, ile w tym jest racji... jezeli wiecie cos wiecej, to podzielcie sie :-)

Wiem, ze materac dla malucha to wazna sprawa i nie chcialabym kupic czegos, co mogloby zaszkodzic. A i tanie to tez nie jest :ico_noniewiem:

Usciski!!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 08:52

Dziewczyny ja nie miałam pasa a brzuch teraz mam mniejszy niż przed ciążą :-D może trochę bardziej miękki ale przez to da się go wepchnąć w spodnie :-D
Coś gdzieś kiedyś słyszałam że nie powinno się "opasać" zaraz po porodzie, tylko jak już to chyba po połogu..
margarita83, wydaje mi się że nie donosisz do terminu jak tak będziesz śmigać.. moja druga prywatna sierpniówka, którą mam za ścianą (sąsiadka) też codziennie gdzieś goni po rzeczy dla dziecka, a że mieszkamy prawie w centrum to wszędzie blisko, no i do miasta z górki a z powrotem z każdej strony pod górę.. :ico_olaboga: ale Ty to ją bijesz na łeb :ico_brawa_01:
Dzień dobry :ico_haha_02:
Co do Twojego brzuszka to szczere gratulację, ale prawda jest taka że takie sytuacje zdarzają się jednej kobiecie na milion :-D
A co do mojego śmigania - cóż nie mam innego wyjścia bo nie mam się kim wysłużyć. Poza tym jak kupujesz coś dla dzidzi to oczywiście chcesz sama to wybrać :-D bynajmniej ja tak mam. Sama nie wiem jakim cudem zgodziłam się aby mój P. kupił łóżeczko i materacyk sam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i jeszcze tego nie widziałam bo przywiezie mi dopiero jutro :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-31, 08:54 ]
A co do donoszenia ciąży to bardzo ale to bardzo chciałbym aby rozwiązanie nastąpiło między 11 a 15 sierpnia, bo mój P. ma urlop od 18 sierpnia - więc same rozumiecie.
Zastanawiam się kiedy zacząć masaż sutków i bieganie po schodach bo póki co resztę robię na okrągło :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-31, 08:56 ]

tam jest napisane, ze mierzy sie po porodzie obwod brzuszka i tam sa podane rozmiary- odpowiadajacy rozmiar do obwodu brzucha :ico_oczko:
Ale chodzi właśnie o pas który można zabrać już do szpitala :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Wiecie co ciekawa jestem co z Gie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-07-31, 10:04 ]
Dziewczyny wiece co mam strasznie napuchnięte stopy a jest dopiero godz. 10,03 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Rozumie że puchną ale aż tak i tak wcześnie - to co będzie wieczorem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-31, 10:05 ]
Obrazek

Jeszcze jedno - :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Co o tym myślicie???

A w ogóle to gdzie wy jesteście moje :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość