Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 10:36

I ja melduję sie w dwupaku.....


margarita83, nie wiem czy Cię pocieszę,ale ja mam też mocno opuchniete stopy zreszta dłonie tez :ico_placzek: Od dawna nie noszę obrączki.I to nie ma znaczenia...czy rano czy wieczorem.Ja mam opuchnięte cały dzień. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

31 lip 2008, 10:38

margarita83, slyszalam o jakichs rajstopach uciskowych, moja kumpela, ktora byla w ciazy tez miala problem z puchnacymi nogami... ale wiem tez, ze bardzo narzekala, bo chociaz niby jej pomagaly, to sie w nich gotowala (przy takiej temp. jak teraz).. :ico_noniewiem:

Ano, ciekawe, co z Gie, normalnie to zglada tu rano. Czyzby wczorajsza eksploatacja jej Pana byla prorocza? :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 10:44

shoo, hehheheh.......Gie się uparła na 31 i może faktycznie ją ruszyło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 10:56

Jagna30, pocieszyłaś mnie troszkę, bo już myslałam że coś jest nie tak - uff!!!
w ogóle to też jestem cała napuchnięta stopy, dłonie, twarz :ico_placzek:

Faktycznie Gie uparła się na dzisiaj i kto wie co tam się dzieje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-31, 10:57 ]
shoo, faktycznie w takich rajtkach można się zapocić więc chyba sobie daruje a pomyślę na poleżeniem przez cały dzień :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 11:03

margarita83, moja mam jak wczoraj rano na mnie spojrzała...to sie wystraszyła ...bo byłam tak na twarzy spuchnięta :ico_szoking:


Co do Gie ma jakies problemy z kompem...tyle wyczytałam na Upragnionym maleństwie... :ico_placzek: a myślałam że zaczniemy sie po niej sypac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-31, 11:05 ]
A swoja drogą to jestem ciekawa,która z nas będzie pierwsza? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 11:10

Jagna30, myślę że na Ciebie padnie kochana :ico_sorki:
Chociaż nie powiem że i ja bym nie chciała się rozpakować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zobaczymy, narazie musimy spokojnie czekać :-)

A co do opuchlizny to stosujesz jakieś maści, kremy czy inne preparaty??? A może masz jakieś swoje sposoby???

Poszperałam dziś na allegro i chyba zdecyduję się na ten pas
http://allegro.pl/item404876013_pas_brz ... ozm_m.html

co o nim myślicie???

No szkoda że Gie jednak się nie rozpakowała - tak bardzo chciała - w sumie nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

31 lip 2008, 11:13

Ja na pewno nie bede pierwsza, bo jeszcze brzuch mam ta wysoko, ze zaczyna mi sie pod mostkiem od razu i ciezko mi sie oddycha, szczegolnie jak sie poruszam. Zadnych czopow tez nie zaobserwowalam... skurcze - normalne, ani silniejsze, ani slabsze.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia mi, ze jeszcze troche sie pomeczymy synku :ico_noniewiem:

Hehe, teraz to czuje sie jak jakas gwiazda filmowa, bo jak ide ulica, to wszyscy rzucaja spojrzenia (ukradkowe) na moj brzuch - nawet slyszalam jak jeden chlopczyk spytal swoja mame : "mamo, a co tej pani sie stalo w brzuch?" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jestem ciekawa jaka byla odpowiedz, bo nie uslyszalam :-D

A Gie w nadal dwupaku hmm, chyba niezbyt jest z tego zadowolona :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 11:17

margarita83, Ja juz Wam moge teraz powiedzieć,że jestem więcej niż pewna i przenoszę ...więc pewnie nie będe ta pierwsza :ico_oczko:


Co do maści...nie stosuje nic...nie moge.Od 4 miesiąca stosowałam najpierw z Ziaji preparat przeciw rozstepom,potem ta oliwke z Rossmanna.Ale w 8miesiacu zaczeło mnie opsypywać.Miałam okropnie swedzaca wysypke,na brzuchu,dekoldzie,rekach.Przestałam stosowac nawet balsam do ciala.
Jedyny luksus jaki moge sobie zafundowac do krem do stop. :ico_noniewiem:
Niestety zadnych sposobow na znikniecie ,albo zmniejszenie opuchlizny nie znam.
Nogi do zimnej wody i tyle. :ico_noniewiem:

Faktycznie taki pas bedzie najlepszy...ja wlasnie cos takiego ogladalam na allegro jakis czas temu tyle tylko ze tamten by niebieski i chyba troche tanszy.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 11:18

No ja dziś jestem wyjątkowo słabiutka i obawiam się że nawet nie miałabym siły rodzić :ico_placzek: .
Zresztą córcia mamusia apeluje do Ciebie - dziś nie wychodzimy na zewnątrz bo tatuś jest bardzo daleko i na pewno nie zdąży dojechać!!! (pojechał na Słowację w delegację, wróci dzisiaj na śląśk, ale wieczorkiem)...

Idę znów wyłożyć popuchnięte stopy do góry :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 11:21

margarita83, mojego tez nie ma :ico_placzek: Jest gdzieś pod niemiecka granica....Wróci jutro.

[ Dodano: 2008-07-31, 11:56 ]
Oooooooooooo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Złapał mnie jakis skurcz :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość